PDA

View Full Version : Touch screen на телефона



DarkMaster5000
05-29-2014, 18:22
Здравейте аз съм от Бургас и сега вали много силно... бях на вън, когато почна да вали чаках чаках, но вече не можех да чакам и тръгнах да бягам към нас и си изтървах телефона във водата....Първо не се чуваше много хубаво и след няколко минутки се развали Touch-screen-a не можех нищо да правя... Почнах със сашуара да го суша няколко минути с кърпа ... нищо не стана.. изведнъж проработи, почнах да тренирам и да слушам музика от телефона, но изведнъж пак блокира touch-screen-a почнах да го суша по-дълго време и сега го оставих на масата като му бях махнал преди батерията и сим-картата ... има ли още нещо, което мога да направя ?

Mozzela
05-30-2014, 11:34
Не го суши със сешоар!!!!!!!! С кърпа няма да помогне и така недей. Ако имаш възможност, вземи една пластмасова купичка (от тези за обяд, за еднократна употреба) и я напълни със суров ориз, после сложи телефона и изчакай два пълни дни. Ако нямаш въжможност го остави за един ден, а ако нямаш ориз го остави нормално някъде и не го пипай. Това е силно вероятно да стане, но ако не проработи на сервиз.

hristo99
05-30-2014, 22:15
Има един метод за изсмукване на водата с прахосмукачка. Може да пробваш ако искаш.

koko95
06-01-2014, 01:25
Моя самсунг и8730 съм го мокрил , изпуснах го във ваната и го извадих след 15 секунди, избърсах го с кърпата, малко се чуваше гадно, но после се оправи .