PDA

View Full Version : има ли ми нещо



bahamami
05-29-2014, 20:35
Привет на всички! Моля за сериозни отговори,защото въпроса ми е сериозен..
Преди половин година започнах да правя анален секс,от това време насам много неща се промениха. Вече го няма гадното чувство,че все едно ми се ходи в тоалетна..влиза си по-лесно и въобще всичко си беше нормално. Като имате напредвид че не съм някаква разпоретина,може би на месец до два пъти си позволявам там.Всички казват че не е нормално да има дискомфорт, е аз пък си имам всеки път при започване на акта,демек при вкарване което трае за кратко докато се отпусна.Приемам го за нормално..но от няколко дни вече дискомфорта го има дори когато не правя нищо.Например при изхождане изпитвам една лека болка все едно нещо остро преминава и ме стърже.А дори не бях правила скоро секс там.Някой път има точици кръв, а един два пъти ми се случи по цялата хартия..само кръв нищо друго! Въпреки това днес отново правих и мисля че това беше грешката ми. Да не говорим че за разлика от друг път този път много ме заболя в началото,но след като мина малко време кефа си беше неописуем.Но после забелязах че съм подута или нещо такова.Не е много почти незабележимо но има нещо бе. Плюс лек дискомфорт който изпитвам и сега,а да не говорим че ме е страх при следващото изхождане да не заваря още кръв. Тааа някой имал ли е подобно нещо, съвети също приемам.

Minwu
05-30-2014, 07:42
Виж дали нямаш хемороиди. :D

bahamami
05-30-2014, 10:33
Това беше първото което видях,не нямам

MarkKnight
05-30-2014, 11:52
просто спри да правиш анален и виж дали ще има разлика

gepi2
05-30-2014, 13:24
Нормално е. Явно по някое време лубриканта ви е свършил и те е протъркал... или е бил по груб... Случва се и на най-добрите. Би трябвало до седмица всичко да е наред... Ако няма промяна в което се съмнявам посети своя гинеколог.

bahamami
05-30-2014, 14:38
Благодаря за отговорите,ще имам предвид всичко, а колкото до гинеколог той ще ми е първата спирка ако до седмица не забележа промяна :)

whiskyandcocaine
05-30-2014, 14:50
дееба мойта не дава там.

SummerRain
05-30-2014, 15:54
Нормално е. Явно по някое време лубриканта ви е свършил и те е протъркал... или е бил по груб... Случва се и на най-добрите. Би трябвало до седмица всичко да е наред... Ако няма промяна в което се съмнявам посети своя гинеколог.

Е защо пък гинеколог?!

bahamami
05-30-2014, 17:36
дееба мойта не дава там.

Абе и аз се дърпах преди време,но попаднах на правилния човек който разбира какво прави.Не е същото все пак като вагиналния колкото и грубо да звучи да го нахулиш и дай.. :D Има много приготовление и се изисква търпение особено от мъжката страна.Когато се направи така че да ти хареса,ще го запомниш като нещо хубаво и няма да има дърпане :)

RapExotic
05-30-2014, 18:29
Протрила си си свинктера. Консултирай се с доктор за да не се самоинфектираш.

draid
05-30-2014, 18:42
Много ми е интересно как сама видя дали имаш хемороиди ? Или аз нещо безвъзвратно съм затъпял или познанията ти в областта са много ограничени. Това обаче повече ми прилича на някоя анална фисура, отколкото на хемороиди въпреки, че и е възможно да има и двете на куп. Симптомите които описваш, плюс правенето на анален, аз бих заложил на фисура и понеже това е доста упорито явление и ако не се излекува максимално бързо може лесно да стане хронично, бих ти препоръчал да отидеш на лекар за да те прегледат и да ти предпишат лечение. В никакъв случай не прави повече анален преди да те прегледа лекар и да ти предпише лечение и се научете, че тоалетната хартия само размазва ситуацията. Много добър навик е да се миеш след посещение в тоалетната.


Нормално е. Явно по някое време лубриканта ви е свършил и те е протъркал... или е бил по груб... Случва се и на най-добрите. Би трябвало до седмица всичко да е наред... Ако няма промяна в което се съмнявам посети своя гинеколог.

По-добре следващият път си замълчи.

bahamami
05-30-2014, 20:24
[QUOTE=draid;11096670]Много ми е интересно как сама видя дали имаш хемороиди ? Или аз нещо безвъзвратно съм затъпял или познанията ти в областта са много ограничени. Това обаче повече ми прилича на някоя анална фисура, отколкото на хемороиди въпреки, че и е възможно да има и двете на куп. Симптомите които описваш, плюс правенето на анален, аз бих заложил на фисура и понеже това е доста упорито явление и ако не се излекува максимално бързо може лесно да стане хронично, бих ти препоръчал да отидеш на лекар за да те прегледат и да ти предпишат лечение. В никакъв случай не прави повече анален преди да те прегледа лекар и да ти предпише лечение и се научете, че тоалетната хартия само размазва ситуацията. Много добър навик е да се миеш след посещение в тоалетната.

Нямам поне ВЪНШНИ :) А и знам че те много болят,а аз нямам чак такива болки..Не съм отхвърлила възможността да имам но ако има нещо то ще е вътрешно.За тази анална фисура четох на разни места, просто изчаквам някой друг ден за да видя как ще се почувствам,но ако няма подобрение разбира се отивам на лекар.Колкото до това как разбра че не си мия след тоалетна нямам идея,но мисля че няма нужда да го коментираме :)

qnko_balabanko
01-04-2015, 15:25
Не се тревожи - всичко е наред. Просто гъза ти не е съгласен със сексуалният живот, който водиш. :D