PDA

View Full Version : Обяснете ми какво представляват матурите?



whiskyandcocaine
05-30-2014, 08:49
Обещал съм на мой роднина че след толкова години най-накрая ще завърша 12 клс, но и тази година си имах други ангажименти и пак не завърших. Не искам да разочаровам въпросния ми роднина, та какво да му кажа като се чуем днес? По БЕЛ е задължителна матурата, доколкото знам, примерно ще кажа, че имам 4-ка, другата съм казал че ми е по философия там ще се изхвърля още повече и ще си пиша 5. И това ли е с тия матури или има и още нещо?

whiskyandcocaine
05-30-2014, 13:40
никой ли няма да каже?

k_lima
05-30-2014, 13:59
Принципно до колкото знам е логично и да кандидатстваш някъде по тая логика.. Но не мисля, че с тия лъжи ще минеш.. То просто ще се разбере, според мен. ;) Ще е много по-разочарован ако разбере, че го лъжеш, затова просто му обясни как стоят нещата и ако наистина не искаш да остане разочарован се стегни и завърши. ;) :)

RapExotic
05-30-2014, 18:16
Не е ли малко множко да кажеш, че имаш 5, след като до сега не си успял да завършиш?

whiskyandcocaine
05-30-2014, 18:32
не, защото не съм прост. Задал съм конкретен въпрос, надявам се някой да отговори с две изречения.

an7raks
05-30-2014, 18:41
никой ли няма да каже?
Това са малки грозновати твари, които тероризират едни определени възрастови групи. Водят до безсъние и караници с родителите. Гадна работа...

UnkNoWn12
05-30-2014, 19:01
не, защото не съм прост.

Темата и въпросът ти говорят друго. Надявам се да си трол. В случай, че не си - да, това е всичко с матурите. Но се моли роднината ти да не иска да види резултатите черно на бяло.

whiskyandcocaine
05-30-2014, 19:13
ок, между безмисленото и неискано мнение най-накрая някой отговори, мерси, жив и здрав.

draid
05-30-2014, 19:40
Матурите се проверяват онлайн и може да поиска да види резултата ти. Също така вероятно ще иска да ти види дипломата след като са ти я връчили. Мой съвет е да не го лъжеш, определено ще го разочароваш много повече, от колкото да му кажеш истината.

whiskyandcocaine
05-31-2014, 15:35
Матурите се проверяват онлайн и може да поиска да види резултата ти. Също така вероятно ще иска да ти види дипломата след като са ти я връчили. Мой съвет е да не го лъжеш, определено ще го разочароваш много повече, от колкото да му кажеш истината.

вижте сега момчета...не съм на 6 години и да видят все тая, става дума за баба ми, която е на преклонна възраст, нека не се разочарова бабчето.