PDA

View Full Version : Аз съм много смотан...тотално сбъркан



KriMil92
05-30-2014, 12:14
Здравейте, преди имах регистрация тук, ама нещо не я намирам, та за това на ново започвам. Последно време ми е много сдухано и тъй като няма с кого да говоря, реших малко да си попиша тук.

На 22 години съм и в любовта съм...............ако кажа кръгла нула сигурно ще ги обидя...Ще започна с това, че сериозна връзка, или вообще някаква връзка, не съм имал от...години...Секс никога не съм правил по любов, а по приятелски и то няколко пъти, защото дълго време имах проблем, който се реших да поправя чак края на миналата година...Уви, мислех, че това ще е нещото което ще ме промени, но...
Мога да кажа, че съм доста неразбран човек, почти е невъзможно да впечатля момиче от първия път, и всички момичета който са имали чувства към мен, са ме опознавали преди това поне няколко месеца. Връзките ми обикновено са кратки и с милиони проблеми, главно от това, че в главата ми настъпва пълна каша...Влюбвал съм се истински веднъж, и то в момиче което така и не ми обърна внимание, а което главно ме използваше...Болката беше голяма, но я преодолях...В общи линии като се "влюбвах" в други такива момичета....Момичетата който аз си харесвам, обикновено ме използват и нараняват, по всевъзможни начини...ако искате да разберете 1000 начина да нараните мъж, аз ще ви кажа какво са ми прилагали, всичките са доста ефективни...Отговора, ама искам да запазим приятелството си (което естествено се развали след този момент и не се чухме повече) е нещо като закуска за мен, вече не ме плаши. Май не съм се влюбвал в момиче което да ми отвърне, или съм, но сега ще обясня и тези ситуации.
Връзките ми, обикновено приключваха след най-много месец. Уж всичко е наред, докато не разбера, че тя ме е излъгала за годините си и съм потенциален затворник, или че е още влюбена в бившия си, или че и е влюбена и още се праскат, или ще е манипулативна кучка, която след раздялата обяснява куп лъжи за мен и ставам за смях пред познати...От всичките съм имал х2, та и още отгоре...
Момичетата който са се влюбвали в мен...Да имало е и такива, но с нито една не стигнахме и до първа среща...Сигналите който ми изпращат аз тотално ги изпускам и след месеци разбирам за намеренията...Така имаше едно момиче, което беше по-голямо от мен, помислих си, че е други лига, че нямам шанс, а след няколко месеца, когато замина извън страната да учи, се оказа че е била влюбена в мен, но аз не съм отговорил...Бях в шок...Имаше и момиче което ме харесваше, искаше връзка, този път обаче разбрах на време, но се отдръпнах защото блокирах...Не можах да си обясня защо при положение, че и тя, а и аз имаме чувства се уплаших и не се случи нещо. Все още се чудя, какво би станало ако аз бях направил първата крачка или тя...едва ли някога ще си отговоря де...Може би не бях готов, уплаших се, че тя ще ме е опознае още повече и ще види друг човек. Като включим проблема който имах, аз не спрях да обмислям какво ще стане в бъдеще, как ще се случат нещата, ами така, онака и айде...отървах влака...И така, разбрах за няколко момичета който са имали нещо към мен, но аз така и не съм разбрал, разбрал в последствие или не реагирал...
Момичетата в който аз се влюбвам...Както вече казах, няма шанс с нито една или от страх не правя нищо и логично не се случва нищо. Така има едно момиче с което се виждаме от вече 2 години, с общи компании и тем подобни, писали сме си няколко пъти, но така и не можах да я поканя даже на среща...шок, какъв нещастник съм нали?...Първо имах изпити и не исках тогава, после тя, после аз започнах да уча, после тя, после лятото работа и така...2 години и отгоре...

Определено съм от хората който не се харесват, не съм 100 кила( не рапъра..), но не съм и слаб, трябва да се захвана сериозно с тренировки, но все нямам време..В смесицата с тотално грешния ми избор на момичета и страхът който имам от връзка(очевадно) не мога да си обясня защо постоянно искам връзка? Това е някаква феноменална дилема, как хем ме е страх да се обвържа и да не правя нищо с момиче с което е имало някакви надежди, хем да искам сериозна връзка и това да ми е постоянно в главата, а в последно време и да не получавам много шансове за връзка.

Та интересно ми е, как може да съм толкова задръстен и с тотална липса на късмет във връзките? Защо се плаша от сериозните връзки и от момичетата с който съм имал шанс, бягам при тези който ме нараняват и не спирам да мисля за това колко ми е самотно на душата....

pandabear
05-30-2014, 12:40
1) нещо много момичета станаха и започнах да се обърквам... :Д всеки си има един такъв момент, в който започва постоянно да си мисли за любовните отношения. всеки изпитва и някакъв страх от по-сериозни взаимоотношения, но когато намериш правилния човек тези страхове постепенно започват да затихват.

2) да попаднеш веднъж на такъв типаж момиче, какъвто описваш е може би лош късмет, ама щом се е повторило и потретило започвам да си мисля, че сам си си виновен. не смятам, че си задръстен. може би просто трябва да си по-решителен, да не се подценяваш, да следиш внимателно затова, което си заслужава- което ти заслужаваш, и да не го изпускаш :)

ForzaFelipe
05-30-2014, 13:54
Не си решителен и изпускаш правилните хора. Това положение ми е доста познато..Съгласен съм с горния коментар, че вината е и твоя. Толкова много момичета и с никое да нямаш късмет...няма как, в теб е грешката. Дали разчиташ грешно сигнали, дали не изпращаш правилните...И аз съм така, взимам постоянно грешни решения и съм изпускал момичета за който си е струвало времето, с който сега може би щях да съм щастлив, а гоних тези който ме нараняваха много. Така че, бъди по решителен, не обмисляй всяко нещо толкова. Това е жестока грешка и го знам от личен опит. Много мислене не води до нищо положително, или поне дългото мислене, включващо прекалено обширно бъдеще ;)

igaydarov
05-30-2014, 13:59
темата е много дълга и ти си много объркан човек, с объркани виждания и убеждения по природа.
не знам, пиши ми на ЛС по-добре да ти обясна някои неща които трябва да приемеш наготово...

k_lima
05-30-2014, 14:10
Просто си срамежлив и явно доста нерешителен.. Главно и май си неуверен в себе си... Даже не разбрах защо накрая спомена това за вида ти (че трябва да потренираш и че не си много слаб, а и че не си от хората, които "се харесват" ). Външния вид, като цяло, няма никакво значение за една връзка. За едни може да си симпатичен, за други пък много хубав и тн. Целта е да се държиш като мъж на място. Не можеш все да чакаш някой да направи първата крачка или като малките деца да дойде и да ти каже " харесвам те" .. Има си начини, намеци, погледи дори, които просто трябва да умееш да долавяш.. Ти си мъжа, отиваш заговаряш я, каниш я на среща, с една дума - действаш, дори да не станат нещата поне ще си пробвал. Както виждаш с бездействие не става. Така че просто намери момиче, което те кефи и почвай със свалките, все пак на тия години трябва да си наясно с тия неща. :)

KriMil92
05-30-2014, 20:17
Ами да, така е, много пъти съм се надъхвал да стана сериозен и решителен и тогава точно идват онези момичета с който се пробвам и ме взимат животеца..