PDA

View Full Version : Не знам дали ме харесва...



Kitty Bloom
05-30-2014, 13:25
Здравейте! От два месеца си пиша със едно момче от друг клас. В началото си беше чист приятелски чат, но с времето започнахме да си пращаме сърца и целувки, да си казваме колко се обичаме и т.н. Доста се заяждаме на шега, странно, но и на двамата това ни е забавно. Излизали сме два пъти, първия път бяхме група от момичета и момчета на един концерт и не знам как стана, но по едно време се прегърнахме и доста стояхме така. Накрая като си тръгна ме прегърна доста силно, не бърза прегръдка за отбиване на номера. Днес пак излязохме за един час, техните го забраха, за да ходят в друг град и аз нищо не направих, все пак стояхме пред колата, но той ме прегърна, пак по същия начин. Пишем си по няколко часа всеки ден за абсолютно всякакви неща, казваме си абсолютно всичко. Понякога се държи доста противоречиво - веднъж ми прати снимка на едно момиче да ме пита дали си струва да и пише. Един път му разказах, че едно момче дойде да се запознае с мен, последваха няколко съобщения и той не ми писа повече цялата вечер. Няколко пъти на шега ми предложи брак :D последния път отговорих "ДА" и той почна да пише, че се гордее с жена си и други подобни. Случвало се е да си помагаме с домашните, последния път му взех тетрадката и се пошегувах, че ще му оставя любовно послание, той каза да му напиша :D Планираме да ходим на кино и аз му казах, че филмът сигурно няма да му хареса (Вината в нашите звезди), но той каза "романтичен, оо супер" и почнахме да обсъждаме с кой друг да идем и той по едно време каза "добре, защо толкова държиш да сме с някой, не може ли да идем само двамата?" Снощи каза да му пиша още в тетрадката и аз му казах, че ако се развихря ще вземе да се влюби и той реши "да пробваме", нямало разлика дали ще е сам влюбен или сам невлюбен. Отговорих му, че не може да е сигурен, че е сам. И мои, и негови съученици са ни виждали заедно и аз намеквам, че може да тръгнат слухове, но на него сякаш не му пречи. Мисля, че го харесвам, но този път съм си обещала да си държа устата затворена. И все пак би било супер да разбера дали и той ме харесва, така че, помагайте! :)

igaydarov
05-30-2014, 13:51
харесва те и дори влюбен в теб... Щом ти отделя толкова време, щом иска такава близост с теб - да те прегръща, целува; щом иска само давамата да ходите на кино, щом се нерви когато го питаш за друго момче... ясно е като бял ден. Все пак за какво ще си губи времето с теб и да е толкова близък, освен ако е гей и иска да ти е приятелка?
изненадай го и го целуни, без да му казваш че ще го целунеш или да му обясняваш защо си го целунала след това.
и ще станете гаджета :D

успех!

k_lima
05-30-2014, 14:15
Явно е,че те харесва. Излезте двамата сами, пък може и да те изненада с някоя целувка, а ако не го направи, както казва igaydarov, го целуни ти. Какво толкова, не е важно кой ще е първи, стига да има някакво развитие ! :) :D

Kitty Bloom
05-30-2014, 14:25
преди малко ми се обади да си говорим ^_^
не искам да рискувам с такива действия, понеже може да разваля нещата, не е ли по-добре да почакам... охх, хич не ме бива в тая сфера :D

Devilsplaymate
05-30-2014, 15:00
Еми то от там ни идват проблемите на всички (по-често на жените) - че обичаме розовия балон и си стоим в него.
Пукай го докато е време и разбери дали има смисъл да стоиш в неведение изобщо, или да продължаваш нататък. Има някакви симпатии момчето.

Kitty Bloom
05-30-2014, 16:03
и аз вече си мисля, че ме харесва. Уж е на мол с техните, пък един час си говори с мен по телефона. И утре иска да дойде с мен на една антиспин кампания ама каза, че ще дойде само ако има момичета. не мога да го разбера, много противоречиви сигнали дава -_-

RapExotic
05-30-2014, 18:35
Харесва те. Момче не би търсило толкова настоятелно момиче, ако не го харесва. Гледай само да не си пропилееш шанса в чакане.

Kitty Bloom
05-30-2014, 20:15
Хеей, мисля, че има развитиее. За тетрадката каза, че никой не е правил за него по-мило нещо. Написах му от онези статуси "Харесай и ще ти кажа", и на ще те целуна ли написах нз и той каза, че преди съм пишела да. Отговорих му, ме беше да преди той да казва, ме ако го направя ще не пребие :D и той каза "така или иначе няма да стане. можеш да пробваш" ^_^ уау <3

Kitty Bloom
06-11-2014, 14:16
Всички ми казвате, че ме харесва, ама май не е вярно. :/ Намекнах му преди няколко дни, че аз го харесвам и той каза, че не иска да се случва това някой да се влюбва в него и тн и продължихме да си се държим сякаш нищо не е станало. След тази случка излизахме още веднъж, непрекъснато създава ситуации да се боричкаме и да се закачаме, като мялките деца ми взима нещата, за да се опитвам да си ги взема и така се скъсява доста дистанцията, все пак се "борим". Щяхме да ходим на кино, казах и преди, и ми каза, че в салона можело да се случат много неща. Писна ми от тези двойни стандарти, да не знам какво чувства и какво има предвид. Ще почакам до края на месеца и ако не стане нищо, чао. През ваканцията редовно прекратява контакт с хората и си стои само с неговата компания, но казва, че с мен ямало да е същото и през лятото ще се виждаме пак и ще си пишем. Не мисля, че ще стане, сигурно това ще е краят. Ниаква идея кой какво чувства и какво мисли... -_- Някакви предположения?

baby_baby
06-11-2014, 15:26
Харесва те и ти сама трябваше да разбереш по действията му

Kitty Bloom
09-22-2014, 16:52
Добре де, ако наистина ме харесва защо продължава с двойните стандарти?! По едно време се чудех дали не си играе, но осъзнах, че ако беше игра отдавна щеше да му е омръзнало и да си потърси нова жертва. Уж флиртува с мен, а в същото време ми пише за едно друго момиче, с което аз го запознах. Адски объркана съм, писна ми да гадая дали има чувства към мен или не. Редовно си казвам, че ще спра да се занимавам с него, но точно когато започвам малко по малко да спирам да мисля за него той пак ми пише и чувствата се връщат. Преди му бях казвала, че го харесвам, но като не реагира излъгах, че съм се заблудила в чувствата си и сега се чудя дали не ми е повярвал и това го спира, или просто не ме счита за нещо повече от приятел? Сигурно вече ставам досадна с моите проблеми, но ще се радвам да ме посъветвате! :)

fanton1
09-22-2014, 17:12
като чета нещата който си написала разбирам ,че нито той нито ти не можете един без друг след като си му казала за чуствата си и си видяла реакцията му и си замазала положението съм сигорен ,че е решил ,че се шегуваш и не се опитва да ти се хареса ,но в същото време му харесва вниманието ти и просто се държи приятелски остави го и си намери друг или просто спри контактите си с него

Kitty Bloom
09-22-2014, 17:47
проблемът е точно там, че не искам да го оставя, просто не мога. Вероятно накрая при всички положения ще страдам, но не искам всичко да приключи. Не знам дали ще боли повече да прекратя всякакъв контакт, или да се окаже, че ме харесва само като приятелка и аз да продължавам да тая надежди и да се заблуждавам...

snejko
09-24-2014, 14:32
Защо направо не го питаш ? Поне като чета какво пишеш ти сама се отказваш без да знаеш нищо и вече мислиш за страдание :S А пък и щом ти обръща толкова много внимание значи има нещо към теб . Това с другите момиче/момичета където те пита е 100 % за да те подразни или да види реакцията ти .