PDA

View Full Version : Проблем



sevda08
05-30-2014, 14:50
Не мисля, че трябва да се обърна към психолог или психиатър, за това ако някой има идея за решението на моя проблем би ми било интересно и адски полезно да я чуя тъй като аз не се справям сама. Когато приятелят ми си е у дома,а той живее в чужбина аз не мога да ходя до тоалетната по голяма нужда , бяхме на море и толкова се притесних от това ,че имам човешката нужда да изхвърля ненужното бреме, че просто психически аз се стискам дори да ми се ходи адски много , сядам и нищичко не става , след което имам болки и подуване, а веднага след като си замине аз отново съм себе си и редовна в тоалетната. След като ми се случи първия път не му споделих, но сега говорим за това и пак не ми минава, дори пия разхлабителни, тъй като всичката тази храна не зная къде отива, толкова е силно внушението , че дори и те не ми действат. Разбирам , че е абсурдно, но се случва, а следващото море ще го прекарам в болки, подута като балон...Ужас!!

Andjyy
05-30-2014, 17:42
Искаш но не можеш да го направиш или просто се притесняваш да го направиш докато е там ? Всичко е в главата както сама си разбрала. Но нали сте двойка не би трябвало да се притесняваш от него ...още повече това си е нужда и е нещо напълно нормално.

sevda08
05-31-2014, 07:42
Ходи ми се много, но той все е там и аз се притеснявам и не става и накрая аз просто съм седяла без да съм свършила това , което е трябвало. Осъзнавам какво съм си причинила , но в краткото време , в което той е тук аз не мога да превъзмогна проблема и не зная дали ще се прояви отново като си дойде пак следващия път, а съм му била на гости и нямаше такова нещо в началото , което ме стимулира , че проблема може да бъде преодолян, въпрос на време е ... Дано като споделих тук също ми бъде от полза , но няма как да знам... Мисля, че още няма да съм се отървала и лятото, когато ще бъдем заедно отново. Психеските внушения са много силни! Аз лично искам да се отърва от своето , вреди ми!

Andjyy
05-31-2014, 11:49
Знам как се чувстваш...преди време и аз имах проблем с внушенията. Аз си бях внушила нещо съвсем различно,но по онова време никой и нищо не можеше да ме убеди в това колко грешна ми е преценката. Не искам да казвам докъде се докарах,но наистина внушенията са мноого силни. Всичко е в твоята глава и ти самата трябва да го преодолееш . Ако сама не се справиш обърни се към някого за помощ..било то майка,баща,приятел или специалист. Не позволявай това да се задълбочава.

Red_Hair
06-01-2014, 09:23
Доста интересен проблем имаш.Незнам от какво се притесняваш, и какъв е проблема да се изходиш, но определено трябва по някакъв начин да го преудолееш.Може би ставай час-два преди него и сядай и пробвай.Вероятно те притеснява факта за самото сране с извинение.Но за твое успокоение всички го правим, по един или друг начин.А и смятам, че след като си обменяте флуиди, не би трябвало да имаш притснения, от каквото и да било.

sevda08
06-02-2014, 19:21
Ставам, дори като не е вкъщи , а някъде навън също ми е много трудно , не зная какво ми става като си заминава , прибирам се и го правя , този път ми беше трудно ,защото си разтройвам и обърквам червата.Сега не ме притеснява изобщо да говоря или че го правя, но проблема остана от началото на връзката ни , в която мисля че беше нормално да "се крия" , че го правя , но защо и сега?? Продължавам да пиша, за да видя дали някой ще има друга идея , която да опитам. Мисля си също, че трябва да отделя поне по половин час , за да го правя, а е толкова вредно да вися, а не се напъвам!

Leticcia
06-03-2014, 11:35
Писах ти на лични :)

an7raks
06-03-2014, 13:55
Ама вие, жените, и такива работи ли правите?! Долни твари!

igaydarov
06-03-2014, 22:11
Яж храни богати на фибри и целулоза - примерно сутрин като станеш си направи мюсли с кисело или прясно мляко и това яж, след това отиди и тренирай във фитнеса или тичай половин час. Просто страдаш от лениви черва + притеснение.
След като тичаш и по време на тичането, в почивките, пий вода поне 1л изпий. След това изяж 1 ябълка и ще ти се доходи по нужда, няма как. Ако не ти се доходи, тогава имаш наистина проблем и трябва да пиеш слабителни, но се обърни към личния си лекар за консултация.
По принцип за да се изхождаш без проблеми, трябва да пиеш много вода поне 2,5л дневно, да ядеш храни богати на целулоза и фибри и да се движиш.

sevda08
06-05-2014, 20:17
Много си прав , благодаря !!!