PDA

View Full Version : Хард ту гет ? :D



wildone07
05-30-2014, 16:51
Абе към момчетата главно се обръщам. Харесва ли ви когато момичето се прави на "hard to get" - трудно достъпна ??Защото знам, че е хубаво да си малко така, но в каква степен, докъде ???
Това означава ли да не му отговаряш веднага,а да чакаш 1 час и да казваш, че си заета когато не си?
И губи ли се интереса, когато момичето направи първата стъпка към момче или пък е винаги свободна когато той иска да излизат?

NarutoShippuuden
05-30-2014, 16:57
Никъде не е казано, че винаги момчетата трябва да направят първата стъпка и не, интереса не се губи.

DownloadVirus
05-30-2014, 17:00
По-скоро някой би се обидил или би си помислил,че нямаш интерес към него отколкото това.
Всеки случай нищо хубаво.

ForzaFelipe
05-30-2014, 17:07
Отживелица е, момчето да кани винаги първо, а когато те канят, съгласяваш се щом си свободна, не е нужно да се правиш на зает, или на прекалено свободен. Най-хубавото е когато хората са себе си, не знам защо всички си мислят, че има начин по-който ще ти вържат всички по-лесно. Като си свободен, излизаш, като видиш, че ти е писал, отговаряш, като си заета си си заета, то е ясно.
И не, недостъпността не винаги е позитив. Някой хора го приемат като един вид, че не ти се говори с него, което си има своята логика, все пак хората не си пишат с хора който не искат. Така че не е нужно да дебнеш някой цял ден и да чакаш само да видиш, че започва да ти пише в чата, или пък да се правиш, че не го виждаш и да се правиш на недостъпна. Естествените реакции са най-добрите, каквито и да са те, тогава поне ще знаеш, че човека те харесва защото си такава, а не защото се правиш на такава каквато не си.

KriMil92
05-30-2014, 20:16
Абе към момчетата главно се обръщам. Харесва ли ви когато момичето се прави на "hard to get" - трудно достъпна ??Защото знам, че е хубаво да си малко така, но в каква степен, докъде ???
Това означава ли да не му отговаряш веднага,а да чакаш 1 час и да казваш, че си заета когато не си?
И губи ли се интереса, когато момичето направи първата стъпка към момче или пък е винаги свободна когато той иска да излизат?

Да не си на 10? Това не е надбягване или криенка...как се очаква от момчето да разбере, че го харесваш, като се правиш че не е така.......

wildone07
05-30-2014, 20:29
Хаахахах ми не съм на 10 . По твойта логика половината свят които са правили и правят така са на 10.

Sugarr
05-30-2014, 20:39
Тва "труднодостъпна" в днешно време може да се разбира като "да не се метнеш в леглото с него още от първия ден/среща и т.н." ахахахха :D

HollyGolightly
05-30-2014, 21:34
Хаахахах ми не съм на 10 . По твойта логика половината свят които са правили и правят така са на 10.
Ами не, но се държат като такива. Повечето четете някакви глупави тийн списания или клиги и от там "научавате" как да се държите. Просто не го разбирам това той да ти пише, ама ти да не му отговаряш, понеже така трябвало. Или той те кани да излезете, на теб много ти се иска да отидеш, но понеже правилата не позволяват- да му откажеш. Ами ще се случи 2-3 пъти така и на момчето ще му писне. После питате защо той е тръгнал със Събка от 10д, а вас ви е забравил, ами понеже Събка е умна и знае какво иска, не се прави на интересна.

Getyourfreakon
05-30-2014, 21:35
^ Chuck and Blair <3

HollyGolightly
05-30-2014, 21:54
^ Chuck and Blair <3
мда

Mr.Killer
05-30-2014, 23:02
Абе към момчетата главно се обръщам. Харесва ли ви когато момичето се прави на "hard to get" - трудно достъпна ??Защото знам, че е хубаво да си малко така, но в каква степен, докъде ???
Това означава ли да не му отговаряш веднага,а да чакаш 1 час и да казваш, че си заета когато не си?
И губи ли се интереса, когато момичето направи първата стъпка към момче или пък е винаги свободна когато той иска да излизат?

Точно това ме дразни ,като се правят на "hard to get". Както каза DownloadVirus може да отблъснете момчето ,от колкото да го привлечете и също така да си помисли ,че нямате интерес към него. Аз лично точно така приемам нещата. Като вземата да ми отговарят след 1/2 часа и да се правят на заети директно цъкам "X" и не си правя труда да пиша отново! :)

KriMil92
05-30-2014, 23:18
Хаахахах ми не съм на 10 . По твойта логика половината свят които са правили и правят така са на 10.

Сърказъм, риторичен въпрос, познаваш ли тези похвати...Обяснявам ,че се държиш като такава, а не че си на десет....Въпреки че по-начина ти на говорене и разсъждение едва ли си на повече от 15.
Ако си на повече от тази възраст, вземи да разсъждаваш като голямо момиче и това не се отнася само за теб, а и за болшеството момичета който мислят като теб. Не е страшно да си себе си, не е страшно да отговориш на някой когато можеш или когато го видиш. Не да го видиш и един час да се правиш на голямата работа.

Hard to get? try "Grow up and be yourself!" ;)

Cloud9
05-31-2014, 06:54
По принцип бих казала че е тъпо да се правиш на hard to get,но за съжаление действа.преди да ми стане съпруг,моят любим използваше тая техника наляво и надясно.На мен поне не я е,де.Но докато бяхме приятели той ми разказа следната история:харесал си едно момиче от курса му.И тя уж имала симпатии към него,ама не искала да излязат на среща.Ртой я канил 2-3 пъти,но тя все си измисляла оправдания.той се отказал,спрял да й звъни и да я търси,поздравявал я "служебно" и това е.Седмица по-късно поканил на кафе най-бъбривата му колежка ,която,разбира се,разказала на всичките 100 души в залата преди лекция.Онази чула и се нервирала.След втората среща на моя с другото момиче,първата му звъннала сама и започнала да му предлага да се видят.Та действа на младо и старо ,на мъжко и женско.

NightBurn
05-31-2014, 08:30
Това би ме ядосало. Или ми казва "Да" и продължаваме, или "Не" и всичко е дотук. Това превземане хич не ми допада. По-добре си пиши с момчето и не се занимавай с тези тийн простотии.

Майничката
05-31-2014, 09:01
По принцип и аз го смятам за отживелица,но в същност това си действа при повечето хора.Даже поне според мен действа повече при жените.Тоест ако ви се дърпаме,не ви обръщаме внимание и т.н.,но съзнателно се занимаваме с някоя ваша колежка,приятелка,съученич ка пред вас,обикновено започвате още повече да ни искате.
Лично за мен,на едно момиче пиша/звъня максимум два пъти.При първият път,ако не получа отговор,примерно може тя да е видяла,точно в този момент да е имала работа и да е забравила после.Затова звъня/пиша втори път.Ако и тогава не получа отговор,значи няма смисъл да се занимавам :)

anonymous708973
05-31-2014, 15:30
Eстествено, че има някаква игра в тая насока, няма какво да се лъжем. Това не значи да не отговаряш умишлено на съобщения или да се правиш на заета, значи чисто и просто да не си отлагаш вече направени планове заради него, да не пишеш прекалено често, да не се слагаш да излизаш с неговата компания без да те е поканил, да не го осведомяваш за плановете си за следващата седмица... ей така, да има нещо, което не знае.
Нищо лошо не виждам.

Искрено се надявам сега да не ми се налага да обяснявам, че нямам предвид да се държиш дръпнато и студено и да чакаш момчето да се сети телепатично, че имаш симпатии.

Майничката
05-31-2014, 15:46
Eстествено, че има някаква игра в тая насока, няма какво да се лъжем. Това не значи да не отговаряш умишлено на съобщения или да се правиш на заета, значи чисто и просто да не си отлагаш вече направени планове заради него, да не пишеш прекалено често, да не се слагаш да излизаш с неговата компания без да те е поканил, да не го осведомяваш за плановете си за следващата седмица... ей така, да има нещо, което не знае.
Нищо лошо не виждам.

Искрено се надявам сега да не ми се налага да обяснявам, че нямам предвид да се държиш дръпнато и студено и да чакаш момчето да се сети телепатично, че имаш симпатии.

Това са си нормални неща.Тоест,не да се правиш на интересна,а просто да държиш малко по-голяма дистанция в началото.Това го правят 99% от днешните девойки.Но не е нормално някой да ти пише 13 пъти,ти да не отговаряш.Или пък да те кани 5-6 пъти да излезете,ти все да искаш и да няма какво да правиш,но да отказваш от чиста проба гордост.Това вече граничи с глупостта.

RapExotic
05-31-2014, 15:47
Това, което изброи са кифленски номера, които НЕ се харесват на момчетата. Да се правиш на недостъпна с мярка може, но трябва да предцениш кога да спреш за да не загубиш интереса на момчето.

anonymous708973
05-31-2014, 16:00
[QUOTE=Майничката;11097218Или пък да те кани 5-6 пъти да излезете,ти все да искаш и да няма какво да правиш,но да отказваш от чиста проба гордост.Това вече граничи с глупостта.[/QUOTE]

Е, отказвам да повярвам, че тва някой го прави изобщо.
Нали искам да изляза с него, в края на краищата?!

Майничката
05-31-2014, 16:16
Е, отказвам да повярвам, че тва някой го прави изобщо.
Нали искам да изляза с него, в края на краищата?!

О,повярвай ми има доста момичета на 15-16-17,че и повече години,които се правят толкова много на недостъпни,че буквално чакат някой да им тича след гъза.Само че ако не покажеш на един човек ВСЕ ПАК някакви симпатии,колкото и да е настоятелен ще се откаже след известно време да те преследва.

seek&destroy
05-31-2014, 16:20
Както виждам и в тая тема, за голям процент от тийновете отношенията се изразяват в "съобщения", "фейсбук", "кой ще пише пръв" и т.н. неща, което е доста жалко. Но това е друга тема и не ми се пише толкова.

Иначе на мен ми харесва играта на котка и куче. Забавно е, интригуващо, вдигащо егото... но не и когато нещата се превръщат в хлапашки истории и лигавщини, каквото е заданието на тази тема. Има една тънка граница и не всеки умее да лавира по нея. Така че правете нещата, които ви идват отвътре, а не защото еди къде си пише или е прието, че трябва жената да е недостъпна, мъжът да прави първата крачка и подобни щуротии.

wildone07
05-31-2014, 16:36
Да ,така е ,но не се ли губи интереса донякъде ако винаги правиш и му казваш каквото мислиш? Не трябва ли да има някаква загадъчност ? :D

Майничката
05-31-2014, 18:41
Да ,така е ,но не се ли губи интереса донякъде ако винаги правиш и му казваш каквото мислиш? Не трябва ли да има някаква загадъчност ? :D
Трябва.Като ти пише му прочитай съобщенията,ама никога не му отговаряй.Ако ти звънне,не му вдигай,даже си изключи телефона.Никога,ама никога не му казвай какво мислиш.Все пак той трябва да е минимум врачка,за да бъде с теб.