PDA

View Full Version : Как да разкараме досадно момче което те харесва а ти не(Приятел ме попита!!!)



simeonsmm
05-30-2014, 16:51
Един мой приятел има голям проблем.Един човек от Русия (който е живял в България) харесва моят приятел(а той е мн досаден просто от досаден по досаден) и така де той я харесва, а тя го мрази..Тя казва че не е приятен и винаги и досаждал(писал в Фб че искал да излязат на кафе на среща) а тя пробва да излезе с него и приятели,но не и е приятен и въпросът ми е как тя да се оттърве от него.Той ще идва да учи в нейното училище следващата година и ще е проблем...
Съвети

RapExotic
05-31-2014, 15:59
Да хапне една глава чесън и да го целуне ..

purple_butterfly
05-31-2014, 16:06
да го блокира, елементарно е. Да не му обръща внимание.

simeonsmm
05-31-2014, 17:22
да го блокира, елементарно е. Да не му обръща внимание.

Тя го прави, но той не се отказва винаги и пише и иска да излизат

yakuza_
05-31-2014, 17:32
Да си купи ел.шок и да му пуска ток, докато мускулите му откажат и започне да се насира, защото не може да се контролира.

Да каже, че баща и тъкмо е излязъл от затвора за убийство и е видял какво и е писал и че има намерение ако го види пак да се връща в панделата.

Да му подхвърли кокаин в раницата и да пусне анонимен сигнал в ДАНС.

Да се намаже с фекалии и да тича да го прегръща.

Да си направи фейк профил със снимки на някой здрав и да се пише като неин братовчед и да му напише от фейк профила - Мама те одобри, ще те правя булка!

Или просто да му каже - Виж какво руска подлого, грозен си, досаден си и баща ти лапа на негри, не желая да ми пишеш повече и да ми говориш по какъвто и да е повод, мъртъв си за мен. След което дори да и каже нещо, тя да не му обръща внимание.