PDA

View Full Version : Дали ме Харесва или ме има само за Приятел



KOKII
05-30-2014, 17:44
Здравейте!
Ситуацията е следната.
Преди дни има едно мероприятие. Имаше кетъринг и понеже има трябваше човек да им помогне аз отидох там познавам се с собственика на заведението от което е кетъринга и той изпрати една от неговите сервитьорки при мен, да оправим всичко. С нея се запознахме и след като направихме всичко имаше време и си седяхме и си говорихме, и той дойде и с него си говорихме тя видя че се познавам с него и се шегувахме и тримата до тук всичко ОК. Напрахме някой снимки после вечерта си писахме в ФБ пратих и снимките тя ги качи и даже ме тагна на една на която не присъствам до тук всичко пак ОК. След 2 дни минах да е видя но тя имаше доста работа и се видяхме за бързо поканих е вечерта да отидем някъде да се видим като хората. Но Тя ми каза не, искам да се прибера. После се оказа че един приятел е познава и минахме вечерта да пием по едно там накрая нямаше вече толкова работа и тя се спря при нас да си говорим говорихме всичко пак ОК. Но сега се чудя защо не е искала да излезем дали защото е изморена или не иска да излезе с мен не съм сигурен дали си има приятел. Вечерта като си говорихме 3-мата така изтънко вметнах въпроса и тя каза че си нямала Гадже а просто любим човек. И не можах да схвана и моя приятел който е познава зе да се базика какво точно е любим човек. Тя зе да казва че било любим човек а не Гадже и тогава аз е питам. Двамата спите ли заедно, Тя след кратка пауза и зачудване каза да, аз и казах еми значи сте Гаджета а тя не е така само любим човек ми е.
Та сега чудя се дали имам шанс със нея или не.
А забравих да спомена че след няколко дни отива на Морето да работи за лятото в един хотел. Та няма да мога да е виждам редовно най-много ако се разкараме с приятели до морето за 2-3 дни.
Та кажете според вас има ли някакъв шанс да ме хареса или не?

Едит: Забравих да спомена тя е по голяма от мен с 4 години

Майничката
05-30-2014, 17:59
Кратко,точно и ясно.Явно си има някой дето си я шляпа редовно и си се ползват само за секс.Колкото до това дали имаш шанс - НЕ.Първо,явно ти е отказала да излезете,второ е с 4 години по-голяма (при повечето момичета това има значение) и трето цяло лято няма да я има.

igaydarov
05-30-2014, 19:56
като цяло НЕ, няма смисъл - просто няма интерес към теб и си има тъпкач. най-добре не се занимавай с нея.

RapExotic
05-31-2014, 16:26
Та сега чудя се дали имам шанс със нея или не.


Не.

А понятието "имам си любим човек" при жените означава - "Имам си гадже, но препочитам да ме смятат за необвързана за да флиртуват с мен и да ми обръщат повече внимание".