PDA

View Full Version : Сериали!!!



turnadowwe
05-30-2014, 18:36
Здравейте, отварям тази нова темичка с цел да проведем дискусия за любимите ни сериали. Ако искате може да публикувате вашия личен топ!!! Ще започна аз....
Моите любими сериали са:
Friends
Prison break
The walking dead
Lost
How i met your mother
The big bang theory
Monk
Hustle
Malcolm
Breaking bad и още мн мн други...
Предложете и вие...

Adorable Sunshine
05-31-2014, 00:04
Ау.. как може да пропускаш Game of thrones, Vikings, 2 broke girls, Devious maids....... :D

turnadowwe
05-31-2014, 07:58
Ау.. как може да пропускаш Game of thrones, Vikings, 2 broke girls, Devious maids....... :D
Не харесвам нито един от тези.....особено GOT!!!

fanofcats
05-31-2014, 15:08
1.Малки сладки лъжкини - Малко бавно се случва действието,но като цяло е готин сериал всеки епизод е интересен
2.Имало едно време - Готин сериал от всякъде!Даже фантастичното ми харесва.
3.Аурора - Латиноамерикански сериал,уникален!

anonymous708973
05-31-2014, 15:11
Не виждам Dexter, Lie To Me, Spartacus
Grey's Anatomy, House M.D.

IcyHeart
05-31-2014, 18:55
90210, Arrow, Misfits (много откачен :D)

Didko_Beats
05-31-2014, 19:07
турски сериали фор да уин :D

turnadowwe
05-31-2014, 19:24
Не виждам Dexter, Lie To Me, Spartacus
Grey's Anatomy, House M.D.
Дааа.... Dexter i House M.D. са мн добри, другите не съм ги гледал!

heartsdesire
06-01-2014, 08:37
Къде е One Tree Hill и The O.C.?

_Kkaloian_
06-04-2014, 16:51
Breaking bad, GOT

AnnieHahha
06-09-2014, 07:21
Game of Thrones, Pretty Little Liars (много е отегчаващо да чакаш,но пък си струва),Criminal Minds, Castle ...

Arctic
06-09-2014, 15:26
Supernatural, Teen Wolf и Sherlock.

Тромбоцит
06-09-2014, 15:44
Ханибал идва ли ви малко "ту мъч"? Просто питам.

ameli
06-10-2014, 17:32
^На мен не, но на моменти ми идва меко казано отегчителен. Силно се замислям дали да продължа да го следя.

Добавям Suits, Doctor Who <3

BlackEyedPeas
06-10-2014, 19:59
Мии за момента гледам само Downton Abbey, Lost Girl, Modern Family, Futurama, American Dad, Supernatural, Desperate Housewives, Orphan Black и Teen Wolf. Спрях да гледам Arrow, че нещо яко ми изтъпя, имам да догледам How I Met Your Mother. Каня се да гледам Lie To Me и House, a имам да доглеждам True Blood от 1-2 години :D Чудя се и за Orange Is The New Black.

turnadowwe
06-10-2014, 21:43
Мии за момента гледам само Downton Abbey, Lost Girl, Modern Family, Futurama, American Dad, Supernatural, Desperate Housewives, Orphan Black и Teen Wolf. Спрях да гледам Arrow, че нещо яко ми изтъпя, имам да догледам How I Met Your Mother. Каня се да гледам Lie To Me и House, a имам да доглеждам True Blood от 1-2 години :D Чудя се и за Orange Is The New Black.

Бая сериали...ама задължително гледай orange is the new black...як е, а за arrow и на мен взе да ми става отегчителен и го спрях още към края на 1 сезон. HIMYM - много смешен и най - описателната дума, която мога да използвам за него е ЩУР, гледай го докрай, няма да съжаляваш!!! А от другите съм гледал teen wolf и supernatural(спрях го към 6 сезон), но и двата нещо спряха да ме кефят в един момент.

BlackEyedPeas
06-13-2014, 08:41
Ами то на мен и Свръхестественото ми изтъпя доста, но го гледам защото вече 9 сезона и малко не ми се спира изведнъж, поне да го догледам щото сигурно 10тия може и да е последен. :D

Cloud9
06-13-2014, 12:03
HIMYM - много смешен и най - описателната дума, която мога да използвам за него е ЩУР, гледай го докрай, няма да съжаляваш!!! .

Не гледай края!Това беше най-тъпият сезон в историята на тъпите сезони на готини сериали!

Към GOT и Стрелата,добавям That 70s show,Tru calling /крактък,но много хубав/,Менталистът, и при желание за изпростяване - Ало,ало!

BlackEyedPeas
06-13-2014, 18:03
Уф да края на този сериал... вярно, че имам 2 сезона да гледам, но то се разнесе какъв бил и се чудя каква беше логиката. На всичко отгоре и спин-оф щели да му правят от страна на майката.

turnadowwe
06-14-2014, 11:14
Не гледай края!Това беше най-тъпият сезон в историята на тъпите сезони на готини сериали!

Към GOT и Стрелата,добавям That 70s show,Tru calling /крактък,но много хубав/,Менталистът, и при желание за изпростяване - Ало,ало!
Честно казано не съм съгласен. Вярно, че не беше най - силния им сезон, ама си имаше своите смешни моменти. Само последния епизод леко ме разочарова, но заради един епизод не си заслужава да изпуснеш кефа да гледаш целия сезон.

merilyn85
06-15-2014, 15:33
Декстър, Бягство от затвора, Живите мъртви и т.н.

wrongturn
07-04-2014, 00:04
Моитее фаворити са Teen Wolf, American Horror Story (защо никой не го спомена до сега?!), Friends. До скоро TW не отстъпваше на нищо, но мисля че като цяло всичко става too much.. То не бяха вълци, лисици, койоти, вълко-гепарди, сега във вторник като излезе новия епизод включиха и още едно ново създание, чието име забравих. Като цяло предишното увлечение, с което следях сериала, започна да изчезва.
Преди няколко дена изгледах първия епизод на Game of Thrones и не знам как не заспах.. ;дд
Иначее Дневниците на вампира стана изключително скучен и пълна боза.. Няма какво да говорим, надявам се предстоящият 6ти сезон да е последен... Продължавам да го гледам, само защото като съм почнала да го следя и ми е някакво тъпо изведнъж да спра. Древните пък си беше зле от самото начало. -.- Не знам защо толкова много хора са луднали по него.
Иначе изгледах и Дневниците на Кари - не е лош, като за тийнейджърки tho. :D

turnadowwe
07-04-2014, 22:02
Моитее фаворити са Teen Wolf, American Horror Story (защо никой не го спомена до сега?!), Friends. До скоро TW не отстъпваше на нищо, но мисля че като цяло всичко става too much.. То не бяха вълци, лисици, койоти, вълко-гепарди, сега във вторник като излезе новия епизод включиха и още едно ново създание, чието име забравих. Като цяло предишното увлечение, с което следях сериала, започна да изчезва.
Преди няколко дена изгледах първия епизод на Game of Thrones и не знам как не заспах.. ;дд
Иначее Дневниците на вампира стана изключително скучен и пълна боза.. Няма какво да говорим, надявам се предстоящият 6ти сезон да е последен... Продължавам да го гледам, само защото като съм почнала да го следя и ми е някакво тъпо изведнъж да спра. Древните пък си беше зле от самото начало. -.- Не знам защо толкова много хора са луднали по него.
Иначе изгледах и Дневниците на Кари - не е лош, като за тийнейджърки tho. :D
за игра на тронове съм напълно съгласен, какво толкова го хвалят, не знам...за мен е безбожно тъп!!!А от ситкомите friends е the best.....класика, teen wolf го гледах някъде до началото на трети сезон...не си спомням защо го спрях, а за amc дълго време се чудих дали да го гледам и още не съм решил :)

unbroken.
07-08-2014, 12:19
И аз ще добавя. Моите любими сериали са:
1. GOT.
2. American Horror Story.
3. Teen Wolf.
4. PLL.
5. Sleepy Hollow (мисля, че никой до сега не го спомена).
6. Doctor Who.
И като цяло е това. Само тези сериали следя.

Mrs. Salvatore
07-08-2014, 23:24
-One tree hill
-Desperate housewives
-Supernatural
-Pretty little liars
-90210
-O.C
-Malcolm
-American Horror Story
-24
-Ugly Betty
-Grey's Anatomy
- Two And Half Men

francesca88
07-09-2014, 14:13
The walking dead, the middle, orange is the new black и мн други...

francesca88
07-09-2014, 14:14
the walking dead, the middle, orange is the new black и мн други...

adventure7
07-12-2014, 12:15
The walking dead, bates motel...........................

AcH
07-21-2014, 14:32
Victorious

Criminal Minds

Революция Z

InnocentFuck
07-22-2014, 11:43
1.Skins
2.Once upon a time
3.Teen wolf
4.the vampire diaries
5.Supernatural
6.The L word
7.The nanny
8.Malcolm

9gag
07-23-2014, 21:12
House of cards,The Tudors,The Big Bang Theory,Friends

Christinna
08-04-2014, 19:48
Prison Break
Friends
Sex and the city
Революция Z
Pretty Little Liars
Malcolm
One Tree Hill
American Horror Story
Desperate housewives
The O.C.
The Ugly Betty
The Vampire Diaries
сигурно има и други, но не се сещам сега..

muhatacece
08-04-2014, 20:19
Supernatural, Game of thrones, Teen Wolf, Vikings, Skins, American Horor Story, Arrow, Christiana, gledash gluposti . *** Breaking bad

Christinna
08-04-2014, 21:09
^Напиши ми правилно името и тогава можеш да се обръщаш към мен.

Ouroboros
08-04-2014, 22:18
^Напиши ми правилно името и тогава можеш да се обръщаш към мен.
:D Кефиш ме.

По темата
The X-Files
The Client List
Charmed
Mr Bean
Grimm
2 Broke Girls
Californication

krastata
08-05-2014, 21:18
Supernatural, Game of thrones, Teen Wolf, Vikings, Skins, American Horor Story, Arrow, Christiana, gledash gluposti . *** Breaking bad

Да бе да, мога да ти кажа че Кристина гледа много хубави сериали, а ти гледаш егати бозите и то всеки един от тези, които си изброил без beaking bad, особено game of thrones, vikings, supernatural и arrow...

Тромбоцит
08-05-2014, 21:23
Гейма е най-популярният сериал, с най-много тегления и обира всички награди, ама - К.
По темата : затишие е : Грим; Елементарно,Уотсън.

Christinna
08-10-2014, 20:47
Започнах The Client List и съм приятно изненадана още от първия епизод.

Slobbery
08-11-2014, 23:27
Desperate housewives,OC,90210,Pretty little liars,Gossip girl,The vampire diaries,Teen wolf,Lost,Devious maids,The Originals..със сигурност има и още,но тези са ми фаворити. :)

Chimairah
08-13-2014, 12:20
-Възприятие
-Синовете на анархията
-8мо чувство
-Излъжи ме ако можеш
-Двама мъже и половина
-Малкълм
-Забравени досиета (старичък е вече, но си го бива)
-Хаус (ама моля ви се, бива ли да не му отдадем заслуженото)
-Декстър
-Ловец на мисли
-Семейство симпсън
-Семейният тип
-Как се запознах с майка ви
-Приятели
-Алф
-Женени с деца
-Иии разбира се Happy tree friends
и още много много, за които сега не мога да се сетя ;д

bmw51
08-18-2014, 21:06
The walking dead
Teen Wolf
Arrow
Prison Break
и 4-те сериала са страхотни .

Christinna
08-19-2014, 10:39
The Client List
90210

merilyn85
08-21-2014, 10:26
The walking dead
Teen Wolf
Arrow
Prison Break
и 4-те сериала са страхотни .
The walking dead и prison break са наистина мега гига уникални!!! Няма втори такива!

odekolon
08-21-2014, 11:06
-Game of Thrones
-Outlander
-The Vampire Diaries (вече ми е скучен обаче)
-The Originals
-Modern Family
-American Horror Story
-Charmed
-Sabrina, the Teenage Witch
-Friends
-Revenge
-Under the Dome
-Ugly Betty
-Heroes
-Zoey 101
-CSI: Miami
-Wizards of Waverly Place
-Ghost Whisperer
-Lizzy McGuire
-The Suite Life of Zack and Cody

today_was_a_charytale
08-21-2014, 19:28
Eto gi moite:

1.Gossip Girl
2.The O.C.
3.One Tree Hill
4.Pretty Little Liars
5.Hart of Dixie
6.Revenge
7.The Carrie Diaries
8.The Lying Game
9.90210
10.Glee

Glee и 90210 не са ми точно любими сериали, но исках да станат поне 10.Допадат ми, но не съм фен.

Julli_siatkowka
08-25-2014, 15:45
Supernatural, Teen Wolf и Sherlock.
Мммммм да също и The tomorrow people не е зле,малко напомня на Телепорт.
Doctor Who!!!

btchgfy
09-11-2014, 19:12
За мен любимите ми сериали са :
-The Vampire Diaries
-Teen Wolf
- Revenge
-Pretty Little Liars
-The Originals
-Gossip Girl
-90210
-Supernatura

Nonetheless
09-11-2014, 20:02
Supernatural
Sherlock
Breaking Bad
True Detective
Game of Thrones
Malcolm
House M.D.
Rome
The Death Zone
Band of Brothers

Беър
10-11-2014, 14:57
Хмм, моите ще се повторят с другите по-горе. ;дд

Skins
White Collar
The Vampire Diaries - В началото беше интересно, сега много доскуча. Още не съм гледала първите серии на 6-и сезон.
The Originals
Pretty Little Liars - 5 сезона минаха и още не се знае кой е -А. :?

Мисля скоро да хвърля едно око на The Walking Dead, American Horror Story и The Listener. :)

hardcore_fan
10-11-2014, 18:00
Хмм, моите ще се повторят с другите по-горе. ;дд

Skins
White Collar
The Vampire Diaries - В началото беше интересно, сега много доскуча. Още не съм гледала първите серии на 6-и сезон.
The Originals
Pretty Little Liars - 5 сезона минаха и още не се знае кой е -А. :?

Мисля скоро да хвърля едно око на The Walking Dead, American Horror Story и The Listener. :)
Задължително хвърли две очи на The Walking Dead!!! Но и AHS също е хубав!

galaxy29
10-17-2014, 00:38
ще ги комбинирам по типаж:
las vegas
entourage

game of thrones
the tudors
хъшове

modern family
the war at home
joan of arcadia
friends
тя и той (българският, защото май имаше и някакъв чужд)
революция z (като цяло имам критика, но някак си ми стана симпатично последните сезони и ми топли българската душица :д)

true detective
fargo
veronica mars

приказки за физиката и астрономията
cosmos: a spacetime odyssey


за тези любими се сещам сега

today_was_a_charytale
01-08-2015, 17:06
Някой може ли да предложи хубав сериал подобен на Gossip Girl и The O.C.? Гледам The Carrie Diaries, One Tree Hill, 2 Broke Girls, Selfie.Гледала съм и 90210, но не ми допадна много.Също не си падам и много по фентъзи или криминалета и сериали от типа на TVD и PLL.Може и да е стар сериал.

turnadowwe
01-10-2015, 07:56
Някой може ли да предложи хубав сериал подобен на Gossip Girl и The O.C.? Гледам The Carrie Diaries, One Tree Hill, 2 Broke Girls, Selfie.Гледала съм и 90210, но не ми допадна много.Също не си падам и много по фентъзи или криминалета и сериали от типа на TVD и PLL.Може и да е стар сериал.
Ориндж Каунти - Кварталът на богатите, Отмъщението, Клуб Веселие(Glee),

OlD Shutherhand
01-11-2015, 19:34
Май аз съм единственият който не гледа сериали