PDA

View Full Version : Целувка с език



ilovemusic__
05-30-2014, 21:37
Здравейте от заглавието се разбира какъв ми е проблема.. та немога да се целувам с език на 14 съм (момче), всеки ден приятелите ми се мляскат пред мен и ми става гадно че аз не мога .. чел съм теми и други простотии клипчета и така все се притеснявам да не объркам нещо, може ли да ми дадете съвет нещо как се прави или незнам вие знаете? Благодаря предварително!

-Моля без хейтъри -,-!!!

draid
05-30-2014, 21:40
Ами първо ти трябва приятелка на която да се упражняваш, след това ти трябва практика. Това не е нещо което може да научиш от някакви съвети и форуми. Както се казва "Ако ставаше с гледане, кучето щеше да е най-добрият касапин". Мисля, че освен практиката, много лесно би се научил и от някое девойче което умее да се целува добре. Та това е моят съвет.

ilovemusic__
05-30-2014, 21:48
Ами първо ти трябва приятелка на която да се упражняваш, след това ти трябва практика. Това не е нещо което може да научиш от някакви съвети и форуми. Както се казва "Ако ставаше с гледане, кучето щеше да е най-добрият касапин". Мисля, че освен практиката, много лесно би се научил и от някое девойче което умее да се целува добре. Та това е моят съвет.

Това е че се включва и опция срам смисъл да питаш някой момиче "може ли да ме научиш..".

draid
05-30-2014, 21:50
Е ти няма да я питаш. То си става от така само, особено ако сте във връзка. Макар и да се съмнявам колко 14 годишните могат да се целуват, но всичко става с практика. Без приятелка няма как да се научиш накратко.

RapExotic
05-31-2014, 15:57
Пробвал ли си, че казваш, че неможеш? Когато си намериш момиче нещата ще станат от самосебе си и въобще няма да му мислиш. Целувките не се учат, а се чувстват.

purple_butterfly
05-31-2014, 16:01
Пробвал ли си, че казваш, че неможеш? Когато си намериш момиче нещата ще станат от самосебе си и въобще няма да му мислиш. Целувките не се учат, а се чувстват.
+1

И аз го мислех много, обаче се запознах с едно момче, не му казах, че не съм се целувала с когото и да е до сега. Той така и не разбра, а аз с времето задобрях.

The Cheetah
05-31-2014, 16:20
Мноооого трудно

А ти изобщо имаш ли с кого да се целуваш?

an7raks
05-31-2014, 16:28
всеки ден приятелите ми се мляскат пред мен и ми става гадно
Ем, то и аз да бех... :/

androidman
06-01-2014, 08:26
намери си приятелка и то ще стане от самосебеси целуването не е голяма философия споко ;)