PDA

View Full Version : falshificirane na dnevnik



martindan
05-31-2014, 14:45
izvinqvaite che pisha na latinica no nqmam kirilica....po matematika poneje ni zamestvaha mnogo gospoji reshihme da si napishem ocenki v dnevnika 3 choweka...s misulta che nqma da ni hvanat no eto ch ni hvanaha i sega ocenkite sa zadraskani i chakat da idat pri direktora za podpis che ne vajat.iskam da popitam kakvo moje da mi se sluchi za tova deqnie kakvo nakazanie moj da mi se opredeli shte pomolq nqkoi koito znae ili e komptentet suhto i ako e minal prez toq put i znae kakvo se sluchva da razkaje.iskam da podchertaq che ocenkata koqta mi e napisana beshe napisana ot drugo momiche i defakto ne sum pipal dnevnika i ne sum zasnet na kamera nqmam predishni nakazaniq sushto i sega e 31 mai i pochva uni mesec ako ima znachenie za nakazanieto... mn me e strah pomagaite imam 4 6 i napisanata ocenka mi e 5 dori nee s moi podcherk ne znam dali mogat da dokajat no mislq che moga da otricham tui kato ne sum dokosval dnevnika a i dori da go napravqt iskam da znam za nakazanieto blagodarq vi adski mnogo i oshte vednuj se izvinqvam za latinicata

Lilanda
05-31-2014, 15:02
Идиоти сте и то големи. За изключване сте и тримата, успех в намирането на ново училище.

martindan
05-31-2014, 15:31
dobre blagodarq ti za mnenieto beshe polezno mersi za uspeha sega lovi maglata

mayaaa
05-31-2014, 15:32
imam 4 6 i napisanata ocenka mi e 5
Като си имал 4 и 6, защо, по дяволите, ти е трябвало да си пишеш оценка 5, като и без това средно аритметично ти е толкова?

martindan
05-31-2014, 15:47
e sega i az twa se pitam ama poneje ne sum dobur po matematika i... sh imame klasno na golqm materql iskah da si go zatvurda znam che e glupavo no se pka blagodarq : ) sega za dr mislq...

tireheb
05-31-2014, 15:53
е ше ви смъмрят и нема да ви зачетат оценките, ест
те за побой над учители не ги изключват, та за неква оценка...

не, че не го заслужавате
ама едва ли
навремето един от наще го беха фанали, че раздава фалшиви бележки
и май ни беха фанали, че си извиняваме сами отсъствията в дневника (понеже "извинението" представляваше слагане на кръгче около номера). нищо не стана в крайна сметка

shmatarok
05-31-2014, 17:27
И оценки сме си писали, и отсъствия сме си извинявали с една дружка, ама никой не ни е хващал.
Но след време, тогавашните осмокласници бяха решили да си извиняват масовите отсъствия и беше настанал голям цирк, лепнаха им по едно предупреждение и т'ва беше. Едва ли при вас ще е по-различно.

martindan
05-31-2014, 17:37
aha blagodarq vi : )

Deadlock
05-31-2014, 17:47
споко, само ще ви плашат и ще ви се карат :Р

Lilanda
05-31-2014, 19:38
Абе не баш. Един познат го бяха изключили наскоро именно заради това, пък беше в доста добро училище..

an7raks
05-31-2014, 20:06
Идиоти сте и то големи. За изключване сте и тримата, успех в намирането на ново училище.

Ее, стига, де, що си лоша?
Нищо няма да ви направят, дишайте!

Lilanda
05-31-2014, 20:48
Ее, стига, де, що си лоша?
Нищо няма да ви направят, дишайте!
Аз съм лоша по принцип ве! :D

an7raks
06-01-2014, 06:43
Аз съм лоша по принцип ве! :D

Лошата Лил й викали...

OoVasKoO
06-01-2014, 07:08
izvinqvaite che pisha na latinica no nqmam kirilica....po matematika poneje ni zamestvaha mnogo gospoji reshihme da si napishem ocenki v dnevnika 3 choweka...s misulta che nqma da ni hvanat no eto ch ni hvanaha i sega ocenkite sa zadraskani i chakat da idat pri direktora za podpis che ne vajat.iskam da popitam kakvo moje da mi se sluchi za tova deqnie kakvo nakazanie moj da mi se opredeli shte pomolq nqkoi koito znae ili e komptentet suhto i ako e minal prez toq put i znae kakvo se sluchva da razkaje.iskam da podchertaq che ocenkata koqta mi e napisana beshe napisana ot drugo momiche i defakto ne sum pipal dnevnika i ne sum zasnet na kamera nqmam predishni nakazaniq sushto i sega e 31 mai i pochva uni mesec ako ima znachenie za nakazanieto... mn me e strah pomagaite imam 4 6 i napisanata ocenka mi e 5 dori nee s moi podcherk ne znam dali mogat da dokajat no mislq che moga da otricham tui kato ne sum dokosval dnevnika a i dori da go napravqt iskam da znam za nakazanieto blagodarq vi adski mnogo i oshte vednuj se izvinqvam za latinicata
В стария ми клас се случи същото. Ако отричаш пак няма да ти повярват, освен ако не издадеш този, който ти е написал 5-цата. Тогава може и да се измъкнеш само със забележка, но всички ще те мразят. В моя клас 5-6 човека го направиха тоя номер и получиха някакви забележки, но един ученик го преместиха в друго училище. Тъй че с повече от преместване не могат да те накажат.
btw, много зависи кой клас си. Тогава ние бяхме в 6 клас и не беше голям проблем. Аз ти препоръчвам да не издаваш никого, за една оценка не могат да те изключат. ;)

an7raks
06-01-2014, 09:54
Тъй че с повече от преместване не могат да те накажат.


То оставаше и да го пратят да чука камъни в Белене...