PDA

View Full Version : Моля ви дайте ми съвет.



dase
05-31-2014, 19:12
Здравейте преди 4 месеца срещнах може би най прекрасното за мене момиче всичко в нея ме привличаше харесвах я страшно много и отначало и го показвах по дребни начини прегръщах я хващах я за ръка тя не се дърпаше което беше добър знак с нея имаме общи приятели на които беше споделила че ме харесва те ми казаха но аз се правех че не знаех докато тя не ми го призна тогава започнах да и обръщам повече внимание вече и тя започна да се отпуска и да ходим постоянно хванати за ръка и тя ме целуваше но никога не започвахме темата дали иска да бъде с мен или не тя все я отбягваше може би защото я беше срам да говори за това но след седмица изведнъж тя се промени започна да вдига телефона си по рядко всъщност се държеше по същия начин но имаше и неща които ми подсказваха че има нещо един ден много исках да я видя защото не я бях виждал и може би прекалих с настояването си на телефона но не беше кой знае колко прекалено и така видяхме се през деня всичко нормално започнахме пак всеки ден да излизаме и три дни след това тя ме повика и започна да обеснява че ние трябва да останем само приятели че тя не иска връзка и такива опитах се да си спомня дали съм направил нещо питах и нея извиних и се дори не знаех за какво но тя настояваше след което я помолих известно време да не се виждаме за да мога да се успокоя тъй като бях много ядосан на себе си че не можах да я задържа при мен и така и така седмицата стана на месец на два и преди една седмица пак започнахме да комуникираме само че през телефона чат днес се видяхме за първи път от тогава в началото добре след това пак се опитах да я хвана за ръката да я гушна целувах я и тя пак не се дърпаше но когато я попитах дали всичко е минало и иска ли да започнем наново тя пак започна да се дърпа и да ми обеснява че с нея сме само приятели. Незнам какво и е разбирането за приятели но не мисля чее тя позволява на всичките се приятели да се държат все едно и са гаджета??? Не мога да разбера това момиче моля ви дайте ми съвет тъкмо бях я забравил и всичко пак започна искам да получа съвет какво да правя незнам?????

z24
05-31-2014, 19:32
Няма значение какво точно си направил ти. А най-вероятно и с нищо не си виновен. Възможно е да и е станало скучно примерно, а може и друго да е. Важното сега е да постъпиш правилно спрямо себе си: ако не желаеш да сте приятели с привилегии, а твърдо искаш връзка, я остави веднагически. На нея явно така й е удобно и приятно, но ти недей да правиш компромис ако не искаш това. Не й позволявай да си играе с теб!

dase
05-31-2014, 20:02
Да наистина не искам да ставам играчката на никой.Но както казах тя е най прекрасното момиче за мен и не ми се иска да се отказвам тъй лесно през тия месеци които не я виждах е нямало ден в който да не поинтересувам за нея как е.

RapExotic
06-01-2014, 16:45
17 реда изречение .. :o

Сега по темата - Спри да я прегръщаш и да я целуваш. Явно нещо я притеснява и се чувства несигурна. Поговори с нея и се опитай да разбереш кое е то и да го поправиш ако можеш. Ако те харесва тя сама ще те потърси и ще си иска близостта, която и предлагаш.