PDA

View Full Version : Объркан съм и имам нужда от съвет!



Joushya
05-31-2014, 20:06
Здравейте ще ви помоля който прочете темата да ми даде съвет относно как би било правилно да постъпя!

Няма да казвам години,градове и т.н подробности защото има шанс човекът за който става дума да е част от форума. Познаваме се от скоро, заедно сме почти цял ден, пишем си постоянно когато сме на компа, звъним си когато не можем да се видим във други думи прекарваме почти над 10 часа дневно през последните няколко седмици, говорим си на мили имена и се държим по специален начин един към друг. Държим се мило един към друг закачаме се споделяме си доста неща имаме общи интереси и виждания въпреки че имаме разлика във годините което е половин десетилетие и аз съм по-малкият(и двамата сме пълнолетни). Всичко е във кръгът на приятелството(според мене и според това което става), но явно започвам да хлътвам по този човек, искам го все повече, мисля 24/7 главно за него като се целя да се отдам 100% на него и само за него. Не сме от един и същ град и за момента не сме заедно. Дотук всичко е добре нали така? Но ето че идва и третият човек който е заедно със този във който аз съм хлътнал. И не спира дотук, заедно са от доста време и като цяло си живеят заедно, не знам какви чувства имат един към друг не ме интересува и не искам да се меся. Но по начинът който се държи със мене не е просто приятелски знам го и го чувствам.

Затова търся съвет: Аз ли си въобразявам твърде много защото съм хлътнал или има нещо което не разбирам? По този начин се тормозя само аз защото не разкривам чувствата си. Какво да направя? Как да постъпя са моите въпроси!

И ако може не казвайте : Не се занимавай, не се меси във връзката им, не си заслужава. Не обичам думата "Не" няма да се меся , но няма и да се откажа. Започна ли нещо го довършвам до край. Така че имайте и това в на предвид.

Благодаря предварително.

Borntobewild..
05-31-2014, 21:51
Според мен, когато една жена отделя толкова внимание на един мъж, не е безразлична.. Пробвай да говориш с нея, това е най-логичния вариант, според мен : )) Все пак споделяте толкова време заедно, предполагам, че те познава и какъвто и да е отговора и ще се разберете по някакъв начин, но има шанс и да я загубиш като приятелка.. Но все пак рискувай, както казах според мен не е безразлична... Успех и да кажеш какво е станало : ))

Joushya
05-31-2014, 22:01
Според мен, когато една жена отделя толкова внимание на един мъж, не е безразлична.. Пробвай да говориш с нея, това е най-логичния вариант, според мен : )) Все пак споделяте толкова време заедно, предполагам, че те познава и какъвто и да е отговора и ще се разберете по някакъв начин, но има шанс и да я загубиш като приятелка.. Но все пак рискувай, както казах според мен не е безразлична... Успех и да кажеш какво е станало : ))

Благодаря за бързият отговор и аз съм на това мнение, но все пак нейните и приятели са повече мъже отколкото момичета защото има и брат, но все пак имам чувството че избира да си прекарва времето с мене отколкото с другите. Риск печели, риск губи ще рискувам да говоря със нея, но си мисля че е твърде рано пък и не съм при нея във момента така че бих искал да го оставя на живо този разговор, очи в очи.

Но все пак си мисля че ме има просто за добър приятел и нищо повече, и аз да си внушавам че може да има нещо към мене.

RapExotic
06-01-2014, 16:52
Ясно е, че ще се намесиш във връзката им, но после бъди готов за разочерования от постигнатата цел.

Joushya
06-01-2014, 18:16
Така е и съм готов още от сега, но като цяло днеска стана ясно, че те имали намерение да си заживеят заедно, но въпреки това нищо не се променяло между нас и съм бил нещо повече от приятел което ще рече....? ( т.е както споменах по-горе те пак си живеят заедно, но явно са заедно със семейството на някой, а сега щели да заживеят самостоятелно)

cristina0528
06-01-2014, 19:09
здравейте . какво да ви кажа това е една тема стара като земята и твърде болезнено за вас.преди всичко в такава ситуация човек трябва да разкрие чувствата си колкото по рано по добре.трябва да бъдете решителен и да действате,защото в този свят печелят хората не на мисленето а на действието.няма откакво да се страхуваш.в любовта губят само срамежливите.смело напред.

igaydarov
06-01-2014, 20:44
Здравейте ще ви помоля който прочете темата да ми даде съвет относно как би било правилно да постъпя!

Няма да казвам години,градове и т.н подробности защото има шанс човекът за който става дума да е част от форума. Познаваме се от скоро, заедно сме почти цял ден, пишем си постоянно когато сме на компа, звъним си когато не можем да се видим във други думи прекарваме почти над 10 часа дневно през последните няколко седмици, говорим си на мили имена и се държим по специален начин един към друг. Държим се мило един към друг закачаме се споделяме си доста неща имаме общи интереси и виждания въпреки че имаме разлика във годините което е половин десетилетие и аз съм по-малкият(и двамата сме пълнолетни). Всичко е във кръгът на приятелството(според мене и според това което става), но явно започвам да хлътвам по този човек, искам го все повече, мисля 24/7 главно за него като се целя да се отдам 100% на него и само за него. Не сме от един и същ град и за момента не сме заедно. Дотук всичко е добре нали така?

Човек, повярвай ми! Това изобщо НЕ е добре... за теб!!


Но ето че идва и третият човек който е заедно със този във който аз съм хлътнал. И не спира дотук, заедно са от доста време и като цяло си живеят заедно, не знам какви чувства имат един към друг не ме интересува и не искам да се меся. Но по начинът който се държи със мене не е просто приятелски знам го и го чувствам.

Ти си герой в море от любов, а.к.а любовен триъгълник. Моят съвет е тъй като си факин нийди е да се разкараш от тая позиция, в неизгодно положение си, а мацката просто си е намерила емоционален отдушник, това е. Жените, често като са в дълга връзка не получават емоционален заряд така често както в началото от гаджетата си, те не им не им отделят много внимание и време да си дрънкат бла бла сладките приказчици, а повече консумират секса. Мацките имат нужда от общуване и от говорене, т.н. емоционален аспект в случая ти си безопасен такъв. Тя хем не изневерява, хем си задоволява нуждата от общуване с друг мъж като не дразни приятели си :D
Ти си влюбен и всичко ти е замъглено. Бих могъл да те посъветвам как да я навиеш да се видите, но трябва да се успокоиш и да се стабилизираш емоционално преди това.

MarkKnight
06-01-2014, 20:55
усещам,че ще има

http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/25225348.jpg

Joushya
06-01-2014, 20:59
Човек, повярвай ми! Това изобщо НЕ е добре... за теб!!

Вярвам ти и знам, но съм твърдоглав и не обичам да губя хора на които ценя дори и на цената за моята болка(може да звучи много емо стил или мазохически, но такъв човек съм).

Joushya
06-01-2014, 21:01
здравейте . какво да ви кажа това е една тема стара като земята и твърде болезнено за вас.преди всичко в такава ситуация човек трябва да разкрие чувствата си колкото по рано по добре.трябва да бъдете решителен и да действате,защото в този свят печелят хората не на мисленето а на действието.няма откакво да се страхуваш.в любовта губят само срамежливите.смело напред.

1во благодаря че пишеш на вие, но във интернет пространството малко хора ще го оценят. Извинявай че няма да ти отвърна със същото. Напълно съм съгласен и ще го направя, но може би ме е страх(което е недопустимо и тъпо), че ще се отдръпне от мен, защото съм привързан към нея, а аз много бързо се привързвам към хората и мразя да ги губя, както едно малко дете мрази да губи. Но без риск животът щеше да бъде по-скучен за живеене!

igaydarov
06-01-2014, 21:04
човек, ти си я загубил вече. ти си във френд зоната, както ти казаха. ти си най-добрия и приятел, знаеш всичко за нея и тя за теб (и не съответно не я привличаш по този начин както на теб ти се иска), загубил си си времето да си пишеш в нет-а с нея вместо да се опознавате на живо и да има шеги, усмивки, докосване, закачки и т.н. след като искаш връзка с нея.
и сте от различни градове, как си го представяш това? 100% си <18г

Joushya
06-01-2014, 21:11
човек, ти си я загубил вече. ти си във френд зоната, както ти казаха. ти си най-добрия и приятел, знаеш всичко за нея и тя за теб (и не съответно не я привличаш по този начин както на теб ти се иска), загубил си си времето да си пишеш в нет-а с нея вместо да се опознавате на живо и да има шеги, усмивки, докосване, закачки и т.н. след като искаш връзка с нея.
и сте от различни градове, как си го представяш това? 100% си <18г

Разстоянието е просто цифра, за всичко си има решение, и 100% те уверявам че съм 18> просто характерът ми никога няма да го накарам да порасне и все още както ми казват много хора "летя във облаците"

Joushya
06-01-2014, 21:19
Човек, повярвай ми! Това изобщо НЕ е добре... за теб!!



Ти си герой в море от любов, а.к.а любовен триъгълник. Моят съвет е тъй като си факин нийди е да се разкараш от тая позиция, в неизгодно положение си, а мацката просто си е намерила емоционален отдушник, това е. Жените, често като са в дълга връзка не получават емоционален заряд така често както в началото от гаджетата си, те не им не им отделят много внимание и време да си дрънкат бла бла сладките приказчици, а повече консумират секса. Мацките имат нужда от общуване и от говорене, т.н. емоционален аспект в случая ти си безопасен такъв. Тя хем не изневерява, хем си задоволява нуждата от общуване с друг мъж като не дразни приятели си :D
Ти си влюбен и всичко ти е замъглено. Бих могъл да те посъветвам как да я навиеш да се видите, но трябва да се успокоиш и да се стабилизираш емоционално преди това.

Това може би си го мислех и знаех преди да се захвана на хорото, но въпреки това няма да се откажа, единственото което не знаех е че съм се влюбил.... Емоционално стабилен съм, ако не бях едва ли щях да стоя и да питам за съвети и помощ. А съвети как да я навия съм напълно отворен.

igaydarov
06-01-2014, 21:39
чупи си главата брат, всеки трябва да се опари за да се научи!
успех! :D

Hilary_
06-02-2014, 06:44
И ако може не казвайте : Не се занимавай, не се меси във връзката им, не си заслужава. Не обичам думата "Не" няма да се меся , но няма и да се откажа. Започна ли нещо го довършвам до край. Така че имайте и това в на предвид.
Тогава какъв съвет искаш? Ти си го решил и търсиш надъхване? Лично от мен - няма да го получиш.
Нещата в случая се случват само в главата ти, а реално се разнообразяват с теб.

Нищо повече.

Joushya
06-02-2014, 10:09
чупи си главата брат, всеки трябва да се опари за да се научи!
успех! :D

Мерси! ;д







Тогава какъв съвет искаш? Ти си го решил и търсиш надъхване? Лично от мен - няма да го получиш.
Нещата в случая се случват само в главата ти, а реално се разнообразяват с теб.

Нищо повече.


Може би е така, жалко..