PDA

View Full Version : Изрусяване на краката



kakapetq
06-01-2014, 11:34
Здравейте,
Сигурна съм че мноого мноого пъти са били задавани тези въпроси, но не мога да ги открия. След 5 дена заминавам на море с приятелки, но майка ми е много упорита. Та да ви питам, как мога да си изруся косъмчетата на краката, защото майка ми казва, че с кола маска, епилатор и други много боляло.

Извинявам се за създаденото неудобство!

The Cheetah
06-01-2014, 11:45
ахахахахахахаа
Ама то и като се изрусяваш може да те щипе.

edno momi4e :***
06-01-2014, 11:53
По добре не дей ужасно много боли и е ти поникнат повече :дд

Dagichka
06-01-2014, 14:05
знаеш ли колко амоняк и кислородна вода ще ти трябват за да си изрусиш целите крака.. плюс това пак ще се виждат, а момиче с косми по краката баш си е грозно. махай ги направо и да не ти пука, това си е твоето тяло. ако не искаш да те боли ги махни със самобръсначка, но ще трябва да повтаряш процедурата през ден-два

shmatarok
06-01-2014, 14:07
Не, не, не, изобщо недей да започваш със самобръсначка.
Отивай на кола маска, за 10 минути толкова нищо няма да ти стане! Не е някаква прекалено силна болка, напълно търпимо е.
Ама определено не ги изрусявай, то не е като да стават невидими.

skomria
06-01-2014, 14:14
Ако ги изрусиш няма да изчезнат отново ще се виждат само че цвета им ще е светъл.

YSMF
06-01-2014, 14:14
Щом ти е за едното море, махай ги със самобръсначка. Нямаш си на идея колко е смешно да видиш някое момиче, а по краката му косми, които си личат заради слънчевата светлина.

Hilary_
06-01-2014, 14:38
И какво като боли? Не е болка за умиране.
Това с изрусяването изобщо не е добра идея.

marilyn
06-02-2014, 08:54
Недей да се опитваш да ги изрусяваш, не стават невидими. Отиди на кола маска, не е толкова болезнено, а ефектът ще ти държи 1-2 седмици. Ако ги обръснеш е доста кофти, поникват бързо, стават остри. А момиче с косми по краката е гадно, недей да слушаш майка ти, няма да умреш от болка.

Anastasiq5910
06-02-2014, 13:37
И аз да ви питам нещо за изрусяването .Аз смятам да си изрусявам космите на ръцете.Те не са много,но не са и малко и не изглеждат много добре.Аз пробвах да си ги изруся с изрусяващо кремче за мъхчето на лицето ,но на едната рака не ми действаше(много малко ми ги изруси и то само долната част на космите).Е то и на другата нямаше толкова голям ефект,но беше по добре от другата.А въпросът ми е дали има кремчета за изрусяване на тялото , колко струват .

Mischeto
06-03-2014, 22:04
Използвай машинка за подстригване :д с нея не боли :д

baby_baby
06-07-2014, 12:31
Да боли обаче само в началото ( поне при мене де ) не е болка за умиране ще изтърпиш по-добре да си махнеш космите отколкото да ги изрусяваш