PDA

View Full Version : косми



edno momi4e :***
06-01-2014, 11:51
Здравейте исках да ви питам защо е задължително хората да се убезкосмяват? според мен не е задължително :д Аз напрамер не си махам космите а и нямам много редки са но не ми пречат. мои приятелки също не го правят. преди малко ми се подиграваха, но незнам тя и майка ми каза че ако се убезкосмявам ще ми поникнат повече и ще са още по черни ;дддд
При вас така ли е? :дд

Hayashi
06-01-2014, 11:53
Как дори ти хрумна "убезкосмяват"? o-o
По-черни няма как да станат, начините за обезкосмяване не ти човъркат по генома. А дали ще станат повече зависи как се обезкосмяваш.

Ако не искаш не го правиш, ако искаш го правиш, не виждам къде е проблема.

edno momi4e :***
06-01-2014, 11:59
ами защото преди ми се подиграваха а и като гледам тук във форума има много теми за махането на косми

Hilary_
06-01-2014, 14:41
Първо - Обезкосмяват!
Второ - не е задължително, но е за твой личен комфорт, хигиена и т.н.
Трето - "По - черни и повече" няма как да станат. Това не зависи от външни фактори като махането им.

420
06-01-2014, 19:12
на мен лично ми става адски неприятно като видя момиче с 5см косми стърчащи от ръцете (примерно)

но все пак е въпрос на избор и никой не те задължава

marilyn
06-02-2014, 08:51
Не знам да има закон, който да задължава хората да се епилират. Принципно не е задължително и можеш да го правиш ако искаш. Друг е въпроса колко е красиво. На мен ми се струва доста грозно момиче с косми. Ако ти се харесваш космата повече, това вече е въпрос на вкус. :)

Smilee..
04-15-2015, 12:11
Съгласна съм с matilyn