PDA

View Full Version : Болки в краката



BULLSbrah
06-01-2014, 19:18
Здравейте! Нека ви запозная с проблема ми. Аз съм на 16 години и доста често играя/тренирам баскетбол. Проблемът е болките в левия крак по средата между коляното и глезена. Болката не изглежда като мускулна по скоро коста ме боли, но когато стистна целия крак болката намалява. (става обикновенно като започна да играя, не е от преумора) Нямам идея от какво е, може да е от това, че скачам с левия крак и падам на него. Може и да е, защото просто е по-слабия крак...Не вярвам да е травма от преди, никога не съм чупил крак нито друга част от тялото. Много хора са ми препоръчвали да си взема бинт или нещо подобно, с което да го стегна, но не съм пробвал още тъй като не съм чул нито едно професионално мнение. Пробвал съм да си почина 3-4 дена без да го натоварвам, никаква разлика. Пробвал съм да го натоваря прекалено и болката спира да се усеща, но в момента в който спра да играя седна или просто спра да бягам, болката започва и е по-зле от преди. Моля някой, който има идея от какво е причинено или какво може да ми помогне да пише, ще ви бъда много благодарен!

igaydarov
06-03-2014, 22:15
Консултирай се с личния ти лекар. Най-вероятно е засегнат нерв, но ние от тук не можем да ти кажем с точност.