PDA

View Full Version : Изчезнал browser torch



koko95
06-02-2014, 01:25
Здравейте, как така ми изчезна browser-a изведнъж. Пуснах си компютъра , цъкнах върху torch иконката, но ми даде да си добавя нещото , което да стартирам :D. А днеска даже нямаше и следа от torch браузъра, е така от самосебе си изчезна.Как така?? Отделно в нито един browser- google chrome и firefox не иска да ми се отвори 2-ра страница в pazaruvaj.com??? Кво става, вируси ли имам в компютъра? Отделно нещо firefox-а се бъгна и не ми се отварят като хората страниците. Какво става?

JoLLiE92
06-02-2014, 03:45
Моята антивирусна го определи за вирус и го изтри преди 3-4 дни. Изтегли си chrome или нещо друго chromium based. :)

AcH
06-06-2014, 13:07
Свали си само един browser ;-)

JoLLiE92
06-07-2014, 10:20
Винаги трябва да имаш един нормален и един IE, за да може да изтеглиш друг, ако нещо с нормалния се прецака. Въпросът е, че явно са спрели да поддържат Torch, защото и моят се прецака на единия лаптоп. Но на другия си го имам, интересно. :D

anonymous908491
06-07-2014, 16:06
Винаги трябва да имаш един нормален и един IE, за да може да изтеглиш друг, ако нещо с нормалния се прецака.

Харесвам Тъпи женки като теб, но бих ти забранил да си отваряш устата, нищо умно не излиза от нея.

AcH
06-08-2014, 15:42
Еми свалете си Google Chrome/ Mozilla Firefox/ Opera или си преинсталирайте компа. В даскалото имаме два лаптопа,кита са с Torch и browser-a си работи нормално