PDA

View Full Version : Спешно мнение



Моника С
06-02-2014, 06:35
Здравейте! Знам,че ви е омръзнало от такива теми,но искам да вви попитам. С приятелят ми правихме втори път секс след като бяхме правили веднъж,но той не се беше измил и ходил до тоалетната.след първия полов акт мина известно време,беше деня преди да трябва да ми дойде,сега ми закъснява с три дни вече,постоянно мисля за това,имам признаците за менструация и се чудя дали закъснява от притеснение,искам да попитам дали някой от вас е имал същия проблем,благодаря предварително

Моника С
06-02-2014, 06:57
Моля ви дайте ми мнение!!!

xXxPETYAxXx
06-02-2014, 07:36
Щом е било ден преди да трябва да ти дойде, по-скоро нищо не може да е станало. Не се притеснявай допълнително, ще ти дойде, нали имаш и симптоми.

Тромбоцит
06-02-2014, 08:08
Психическото състояние оказва значителна роля в мензиса на жената. Закъснения от порядъка на 3-5 дни, та дори и седмица са нормални до 18-19год. възраст, а се наблюдават и при далеч по-зрели жени.
Няма нужда от притеснения.

marilyn
06-02-2014, 08:08
Научете се поне на някои прости правила, за да си нямате главоболие. Например: след секс си взимайте душ и той да пишка. Не, че това гарантира 100%, че няма да забременееш от втория път, но все пак намалява шанса. А щом сте притеснителни, ползвайте предпазни мерки.

Реално, щом е малко преди да ти дойде няма какво да стане. За да има оплождане трябва да има яйцеклетка. НЕ се тревожи, просто си спести главоболията следващия път.

baby_baby
06-06-2014, 10:42
Не го мисли постоянно от притеснение ще ти закъснее още повече