PDA

View Full Version : Странен израстък на срамните устни



Elbena
06-02-2014, 08:34
Моля ви само сериозни отговори.

Вчера забелязах нещо странно на срамните устни - абе, прилича на малък кожен израстък, продълговат, без връхче ... На пипане не усещам нищо, но е болезнено, когато ходя до тоалетна.

Естествено, веднага се панирах, понеже направих грешката да си пусна симптомите в Гугъл. Незащитен секс съм правила само с един партньор, а той е изследван ... Чичко Гугъл ми казва, че може да е папилом, обаче папиломите на ЧПВ изглеждат съвсем различно (на снимки поне) ...

Някой ако може да ми даде съвет, понеже започвам да се побърквам страшно. При гинеколожката ми бях преди няколко дена за рутинен преглед, пусна ми микробиология, не откри нищо. Предвид, че е една от най-известните в София, дали може да е пропуснала нещо такова? Нямам представа дали го е имало тогава, ама надали ще се появи за една нощ ...

Имам предвид, дали си струва да си запиша нов преглед 3 дена след предишния?
И какво всъщност може да бъде?

Red_Hair
06-05-2014, 22:18
Ами, душко, следкато микрото не е показало нищо, и най-добрата гинеколожка в София е потвърдила, значи няма за какво да се притесняваш.Какво ти каза тя за него?Ако се притесняваш отиди отново, но това трябва да се погледне,а тук някак си не е удобно, да пускаш снимки на срамотиите си, въпреки че едва ли някой ще те познае по тях, но не мисля, че ще е добра идея.Така че тук можеш да чуеш само предположения и теории на псевдо лекари като ме и много други.Щом те притеснява отиди на лекар и обърнете внимание специално на този проблем. :)