PDA

View Full Version : Брадавички по члена



az_sam_be_
06-02-2014, 08:41
ПОМОЩ !! Бях с едно момиче и хванах някакви брадавички по члена. Ходих на дерматолог и ми каза че това било често срещано и могло да се кара и така но от друга страна кое момиче ще е ОК с тях?? Ако има някой със същият проблем нека каже как се е отървал от тях??

alskdjfhg
06-02-2014, 12:13
Отивай на лекар да ти ги махнат, защото ти хубаво ще си караш с тях, но ще предадеш заразата. Иначе е вярно, че е често срещано. По принцип се премахват с кремчета или изгаряне/поне при жените/.

yakuza_
06-02-2014, 12:17
стига с тия гнусни заглавия, спокойно можеше да кажеш - как да премахна останалата част от члена ми, която не е ерекция

wildbear
06-02-2014, 12:19
Отивай на лекар да ти ги махнат, защото ти хубаво ще си караш с тях, но ще предадеш заразата. Иначе е вярно, че е често срещано. По принцип се премахват с кремчета или изгаряне/поне при жените/.

Как ще я предаде, ако прави секс с презерватив?

Отностно брадавичките - и аз имам, бях при специалист, каза ми, че това е края на кръвоностни съдчета в члена и за това е така. Разбира се, това е мой симптом, не твой. Предложи ми 3-4 начина за премахване, всичките много скъпи, но като каза, че може да се махнат когато излизам от пубертета се успокойх. Мазал съм ги с мехлем, който друга лекарка препоръча - ефект никакъв.

baby_baby
06-02-2014, 12:20
Отиди да ти ги махнат

alskdjfhg
06-02-2014, 12:37
Как ще я предаде, ако прави секс с презерватив?



Може да си хване сериозна приятелка и да решат да не използват презерватив/доста голяма част се предпазват от бременност чрез прекъснат полов акт/.

az_sam_be_
06-02-2014, 13:57
Предложи ми 3-4 начина за премахване
какви

wildbear
06-02-2014, 18:30
Помня, че каза, че могат да се премахнат с лазер, и с азот... другите начини в момента ми отбягват.

MarkKnight
06-02-2014, 18:45
лазар по пишката...и си представяш доктора да кихне докато ти маха...и БУМ...

draid
06-03-2014, 09:14
Абе вие май не правите разлика между брадавици - Condylomata acuminata и т.н. Pearly Penile Papules или латинското им наименование Hirsuties coronae glandis. Първото е резултат от венерическа болест и трябва да се лекува, макар да може да се излекува само външните белези, т.е. брадавиците (те всъщност са заразните), но вируса да си остава в организма. Второто е нормално състояние срещащо се при много мъже и не е нито болест, нито заразно. Ако е по изразено е не особено естетично, но дори след премахване шанса да се появи отново е огромен, за това и в повечето случай лекарите препоръчват да не се пипа.

Та авторе много зависи какво имаш ти, ако е първото то лекаря е идиот за да ти каже да си караш така. Ако е второто обаче е прав и определено не си го хванал от момичето или пък ще заразиш някое.

Потресен съм от необразоваността на хора които вече правят секс, а не знаят елементарни неща.

az_sam_be_
06-03-2014, 14:31
Второто е. draid мерси за инфото

wildbear
06-03-2014, 17:46
Та авторе много зависи какво имаш ти, ако е първото то лекаря е идиот за да ти каже да си караш така. Ако е второто обаче е прав и определено не си го хванал от момичето или пък ще заразиш някое.

И аз имам от втория вид, виждам, че ги разбираш. Ако ми правят орална любов мога ли да заразя момичето? Пък дори и секс без презерватив?