PDA

View Full Version : ДОВЕРИЕ



gallenadimitrova
06-02-2014, 11:00
Здравейте! Аз съм на 16 години. От скоро се занимавам така да се каже с едно момче. Познаваме се от малки, живее близо до мен и родителите ми също го познават. Умен е, учи и работи. Като цяло е самостоятелен. Иска да излизаме вечер, дори ме покани с него на море или да му отида на гости. Проблемът е че вечерния ми час е най-късно 22.00. Въпроса ми е как да изградя нужното доверие към родителите ми, за да бъда с него. Страх ме е, че ако ме ограничават толкова, ще го загубя..

Майничката
06-02-2014, 11:10
Страшно полезно е за едно 16 годишно дете да е самостоятелно,няма що.Хората обикновено тогава трябва да учат,а не да работят и да са самостоятелни.Ама както и да е.Като оставим това на страна,родителите ти го познават,тоест най-вероятно имат някакво впечатление за него.Ако впечатлението им е добро,говори с тях,би трябвало да не е проблем .

alskdjfhg
06-02-2014, 13:40
Покани го на вечеря примерно. Така има възможност вашите да го харесат и да се съгласят да те пускат до по - късно с него. А той на колко е?

azdaa
06-02-2014, 15:07
Страшно полезно е за едно 16 годишно дете да е самостоятелно,няма що.Хората обикновено тогава трябва да учат,а не да работят и да са самостоятелни.Ама както и да е.Като оставим това на страна,родителите ти го познават,тоест най-вероятно имат някакво впечатление за него.Ако впечатлението им е добро,говори с тях,би трябвало да не е проблем .

някои хора правят и 2 те неща едновременно бе смешник ..

Hilary_
06-02-2014, 16:04
някои хора правят и 2 те неща едновременно бе смешник ..
Ако трябва да изпадам в подробности е подсъдимо да се работи преди 18 годишна възраст, умнико.


Като оставим това на страна,родителите ти го познават,тоест най-вероятно имат някакво впечатление за него.Ако впечатлението им е добро,говори с тях,би трябвало да не е проблем .
Това. :)

RapExotic
06-02-2014, 16:04
Страшно полезно е за едно 16 годишно дете да е самостоятелно,няма що.Хората обикновено тогава трябва да учат,а не да работят и да са самостоятелни.

Кой е казал, че момчето е на 16?

azdaa
06-02-2014, 16:14
кой е казал че е на толккова бе боклук .. че дори да е така няма нищо лошо да си изкарва пари.. знам че сигурно ти си свикнала някоя ''батка'' да ти плаща пуканките в киното и кафенцата ..

Hilary_
06-02-2014, 16:24
Нищо не знаеш. :) Запази личната простотия за себеподобните си.

anonymous895156
06-02-2014, 16:25
Ако трябва да изпадам в подробности е подсъдимо да се работи преди 18 годишна възраст, умнико.


Ти си много умна.

azdaa
06-02-2014, 16:27
Нищо не знаеш. :) Запази личната простотия за себеподобните си.

Ти си много умна.

Майничката
06-02-2014, 17:11
Кой е казал, че момчето е на 16?

В интерес на истината по първото изречение на авторката се заблудих,че и момчето е на 16 години и от там дойде грешката ми ;) .
Иначе,ако говорим за закони - наистина според българските такива е забранено под 18 годишна възраст да се работи без разрешение на родителите .Както и да е тук навлязохме в много дълбоки води.Но наистина на 15-18-19 годишна възраст най-важното нещо не е човек да бъде самостоятелен,а да успее да развие умствения и физическия си потенциал.
Колкото до "azdaa" под нивото си ми дори да ти отговарям.

azdaa
06-02-2014, 17:18
В интерес на истината по първото изречение на авторката се заблудих,че и момчето е на 16 години и от там дойде грешката ми ;) .
Иначе,ако говорим за закони - наистина според българските такива е забранено под 18 годишна възраст да се работи без разрешение на родителите .Както и да е тук навлязохме в много дълбоки води.Но наистина на 15-18-19 годишна възраст най-важното нещо не е човек да бъде самостоятелен,а да успее да развие умствения и физическия си потенциал.
Колкото до "azdaa" под нивото си ми дори да ти отговарям.

пхаха тоя педерас и той тръгнал да ми говори за закони.. няма да казвам какво уча само ще ти кажа че може да се работи и под 18 год с нужните документи ( ти няма как да знаеш това естествено) .. а иначе прегледай си жалкарската тема и тогава коментирай дали съм ти под нивото.. смешник

gallenadimitrova
06-02-2014, 17:26
не ме разбрахте правилно, той на 22 :)

gallenadimitrova
06-02-2014, 17:30
таака и не разбрах какво да направя за да ме пуснат при него .. майка ми е с много добро впечатление, за баща ми е същото предполагам

anonymous708973
06-02-2014, 18:36
таака и не разбрах какво да направя за да ме пуснат при него .. майка ми е с много добро впечатление, за баща ми е същото предполагам

E, знаят ли, че излизате? Ако знаят и го познават от години, защо да се дърпат? Попитай ги дали може 2 вечери в седмицата да излизаш до 12, примерно, като той носи отговорност да те вземе и върне до вас :)