PDA

View Full Version : Изгубих си телефона помощ



lubo_bg
06-02-2014, 18:01
Здравейте! Вчера си забравих телефона и някои ми го е зел телефона е NOKIA 113 оператор съм на глобул има ли някакъв начин сам ОНЛАЙН да си го проследя по картата или по телефона мен тела не ми пука само картата моля кажете някакъв начин да си го проследя благодаря ви!

JDeel
06-02-2014, 18:45
Едва ли най-близкия офис на Globul ти е толкова далече :/

lubo_bg
06-02-2014, 19:21
Да! далече ми е не честно ти казвам от град на геад

OoVasKoO
06-02-2014, 19:50
Да! далече ми е не честно ти казвам от град на геад
Не можеш. Имаш 2 варианта:
1) Да отидеш до най-близкия офис на Глобул.
2) Да им се обадиш от друг телефон и да ги помолиш да го проследят.

an7raks
06-02-2014, 19:51
Не можеш. Имаш 2 варианта:
1) Да отидеш до най-близкия офис на Глобул.
2) Да им се обадиш от друг телефон и да ги помолиш да го проследят.

Винаги може да се свърже с Интерпол...

OoVasKoO
06-02-2014, 20:09
и не само с интерпол хаха :D
реално няма смисъл да ходиш от град на град, защото телефончето ти е евтино
http://www.emag.bg/mobilen-telefon-nokia-113-cheren-113-black/pd/EL9MKBBBM/
дори да звъннеш на Глобул и да ти го проследят, вече може да е продаден
най-вероятно няма да го намериш и ще трябва да се купува нов :(

lubo_bg
06-02-2014, 20:49
Няма да са го продали аз го изгубих вчера като звъна от на майка тел-а вика операторката: абонатът не отговаря моля обадете се по-късно и това постоянно от вчера е така какво значи ?

an7raks
06-02-2014, 20:56
Няма да са го продали аз го изгубих вчера като звъна от на майка тел-а вика операторката: абонатът не отговаря моля обадете се по-късно и това постоянно от вчера е така какво значи ?

Че от Интерпол са си свършили работата и са застреляли крадеца. Въпрос на време е да ти звъннат и да ти го върнат.

OoVasKoO
06-02-2014, 20:58
Няма да са го продали аз го изгубих вчера като звъна от на майка тел-а вика операторката: абонатът не отговаря моля обадете се по-късно и това постоянно от вчера е така какво значи ?
още по-зле, това значи, че е изключен или "новият" му собственик е сменил SIM картата
когато телефонът е изключен, никой не може да го проследи...
дори ако не е сменена SIM картата, повярвай ми, много скоро и това ще стане и край :(

Lilanda
06-02-2014, 22:32
Винаги може да се свърже с Интерпол...
Даже с един съфорумник може да говори и да се уредят нещата с цена като за приятел. :lol:

koko95
06-03-2014, 09:22
Хаха, представям си ако имаш смартфон за над 1000 лева :D . Моя самсунг замалко да го загубя, но се намери :D , ама кво ми дреме нали има гпс и програма за намиране на тела :D .

an7raks
06-03-2014, 11:16
ама кво ми дреме нали има гпс и програма за намиране на тела :D .
Има... курец има... реша ли да ти крада телефона, няма да си го намериш... Пък и да го намериш, трябва да ми дойдеш с полиция, че да ми запука... :D

_Kkaloian_
06-04-2014, 16:54
Здравейте! Вчера си забравих телефона и някои ми го е зел телефона е NOKIA 113 оператор съм на глобул има ли някакъв начин сам ОНЛАЙН да си го проследя по картата или по телефона мен тела не ми пука само картата моля кажете някакъв начин да си го проследя благодаря ви!

Може и да са ти го откраднали.

an7raks
06-04-2014, 17:05
Може и да са ти го откраднали.

ВЕрно ли, ве! :о
Да не си свали слънчевите очила и да изкрещя "ЙААААУУУУ"?

OoVasKoO
06-04-2014, 17:25
не само, че са го откраднали, а са и го продали
и аз не бих отказал 40-50 лв. за него :D

Ouroboros
06-04-2014, 17:29
ВЕрно ли, ве! :о
Да не си свали слънчевите очила и да изкрещя "ЙААААУУУУ"?

:razz: Антракс, кефиш ме, честно. :razz:

npp
06-05-2014, 07:47
Няма да са го продали аз го изгубих вчера като звъна от на майка тел-а вика операторката: абонатът не отговаря моля обадете се по-късно и това постоянно от вчера е така какво значи ?

има известна вероятност да е паднал от теб някъде където няма обхват, но по-вероятно е някой да го е намерил и изключил, като съществува и вероятност да позвъни на родителите ти за да го върне в случай че е съвестен, обаче може и да си го присвои, да го подари на някой, или да го продаде, но поне имаш късмет, че не е от най-скъпите

KondioVarvarina
06-30-2014, 07:18
:razz: Антракс, кефиш ме, честно. :razz:

И мене! :-({|=

Chimairah
06-30-2014, 09:44
an7raks президент !! ;д


Автора, не искам да те разочаровам, но просто се прости с телефона и с картата си. просто се обади на оператор да я спрат и да ти преиздадат нова и това е !