PDA

View Full Version : Втълпила ли съм си нещо или..



young4ever
06-03-2014, 15:47
Здравейте. От сравнително малък град съм и магазините(за козметика примерно или тези за дрехи и такива неща) са малко. Понякога ходя в един и същи магазин през 1-3 дена да погледна и потърся нещо ново. Но ме притеснява факта или по- скоро аз съм си го втълпила, че някак съм се набила на очите на магазинерката и.. не знам, чувствам се неловко и гадно и повече не искам да влизам в дадения магазин. Знам, много е тъпо, но.. Например преди 3-4седмици ходим в един магазин да пробвам нещо, после след 2 седмици се върнах да попитам за това, защото нямаше точно това, което исках и сега другата седмица пак ще хода да си го купувам. Някакви съвети? Втълпила ли съм си някаква глупост или наситина правя някакви глупави, нелепи неща?

RapExotic
06-03-2014, 19:35
Ти си им клиент. Длъжни са да се отнасят утчтиво с теб. Какво ти пука какво мислят продавачките за теб?

Ouroboros
06-03-2014, 20:51
Те продавачките трябва да се радват, че влизаш в магазина.

MsMiracle
06-04-2014, 07:47
Ти си клиент на магазина. Ако щеш и 20 пъти влизай и излизай, тя е длъжна да те обслужи. Заради това взима пари - не я жали.

Lonsdale.
06-07-2014, 07:56
Да, не тяхната работа е това - да са учтиви с теб, да се опитват да ти помогнат, дори да влизаш по 30 пъти на ден в дадения магазин. Не се притеснявай, ти не си виновна, че не са имали, това което ти трябва и го търсиш отново.
В моя град например има дори продавачки, аз влизам за първи път в дадения магазин казвам "добър ден" или там каквато част от деня е, те даже не ме и поглеждат, да не говорим за ме питат за помощ или пр.
Хич да не ти пука. :)