PDA

View Full Version : Работа като промоутър



rigin
06-03-2014, 21:10
Хора, искам да работя като промоутър в София, но досега не съм работила изобщо това. Всякаква информация ще ми е полезна - сигурни агенции, които плащат редовно; пари ; какво изобщо се прави по промоциите и т.н. Другото, което ме интересува е дали фирмите осигуряват транспорт до магазините примерно, където ще бъдат промоциите или е на собствени разноски. Ааа и да питам, понеже една позната преди години работеше като промоутър, и казваше че каквото е хартисало от промоцията (примерно тя е промотирала сирене, бира и др.) и си ги е взимала за вкъщи, та това навсякъде ли е така? Изобщо каквото знаете , ще се радвам да ми напишете :)

pac0line
06-03-2014, 21:19
Повечето, за които съм чувал, не осигуряват транспорт, освен ако самата промоция не е извън града.
За агенции също не мога да ти помогна, не съм от София.
Като цяло зависи от промоцията, може просто да раздаваш флаери, друг път трябва да направиш някаква реклама с 2-3 думи, но най-важното е да си приветлива и да се усмихваш, то безтва и ти като си на улицата и някой ти пльосне листче в ръката ще го хвърлиш, но ако е усмихнат пич или пичка може и да го погледнеш даже :D
За третото вече зависи от работодателя, то ако е някакъв небрежен даже и по време на промоцията може да си скатаваш и консумираш :D

keepe
06-03-2014, 21:22
jobs.bg има достатъчно обяви ти си избери , по принцип дават по 20-30 лева на бройка