PDA

View Full Version : съвет



dog_
06-03-2014, 21:42
Извинявам се ако има подобна тема но ме гвожди отвътре-не знам какво да правя.
Запознах се с едно момиче по време на миналото лято докато бях на морето.Там си прекарахме повече от страхотно и доста се сближихме.До тук добре-да обаче тя е на близо 150 км от мен Аз съм в Пловдив а тя в София.
След като си тръгнах от морето започнахме да си пишем предимно в фейсбук и да говорим по телефона-в началото тя беше повече от страхотна.
Реших да се кача във влака обадих и се и отидох в София и така доста пъти.Но в последно време тя спря да ми пише или ми пишеше все по-рядко докато в един момент просто ми каза да спра да и пиша и да забравя за нея-без нито да сме се карали или да сме имали проблеми-просто така без причина.
Не знам какво да направя смятах заради нея да продължа да уча в София за да сме заедно имах планове и в еедин момент всичките ми планове и надежди за нас се сринаха и всичко свърши много неочаквано.
Пропуснах да спомена че се запознах с нея в такъв момент в който имах огромна нужда от тази връзка за да си стъпя на краката понеже малко преди това имах неприятности със закона но това е тема на друг разговор.
А по-лошото е че аз все още имам надежди за нас и не знам какво да правя и как ще е най-правилно да постъпя.
Не знам дали някой от вас е попадал в подобна ситуация но в момента се чувствам просто ужасно и найстина не знам какво да правя...
Благодаря предварително...

alskdjfhg
06-03-2014, 21:54
Попитай я каква е причината. Но нали си наясно, че щом тя вече не те иска нямаш голям избор?

NarutoShippuuden
06-04-2014, 06:01
Уважи нейното мнение и отстъпи. Щом не иска поне я попитай за причината, поради която не иска да сте заедно.

Hilary_
06-04-2014, 07:36
Авторе, попаднал си на типичната девойка, която не знае какво иска.
Не виждам смисъл да продължаваш да си губиш времето с нея.

RapExotic
06-04-2014, 14:27
Такива връзки от разстояние се поддържат доста трудно. Особенно ако момичето е някоя пикла на 16 години, която всеки ден е с различно настроение. Никога не си прави планове за бъдещето, за това какво и къде ще учиш и работиш само заради жена. Щом не иска да е с теб я зарязваш и не я търсиш повече. Хич не се занимавай да и се обясняваш.

ChristineV
06-04-2014, 21:12
Няма какво да го мислиш,най-вероятно е намерила някой,с когото да си запълва времето и изобщо не си струва да правиш планове за бъдещето. Или както се казва : "Не прекосявай океани за хора,които не биха прекосили и локва заради теб". И все пак от моя гледна точка е много лесно да ти дам този съвет,но може би най-правилно е да я попиташ за причината и да попиташ къде е твоята вина в отношенията ви.

fanofcats
06-05-2014, 15:57
Тук в тази ситуация единственото,което може да направиш е да разговаряш с нея.Само така можеш да разбереш какво мисли тя за вашата връзка.Не мога да кажа защо тя изведнъж е взела това решение.Обади й се или се вижте и смело я попитай за това нейно поведение.Ако тя пак ти откаже мисля,че няма шанс да продължиш с нея.Успех!

igaydarov
06-05-2014, 16:42
Пича, намерила е друг. Всяка връзка особено такива, запознахме се на морето, бла бла бла, от различни градове сме - има своя край. И твоя край е ясен, с тази връзка. Търси нова мацка и не прави повече грешката да си нагаждаш живота спрямо някаква пикла която не я познаваш отдавна.