PDA

View Full Version : Проблем ли ви е ?



Roland
06-03-2014, 23:52
Проблем ли е за вас да започнете връзка с човек от друг етнос, религия, раса ?
Задавам този въпрос защото на мен на скоро ми се случи с едно момиче(туркиня) да излизаме и доста явно тя ме харесваше даже тя направи първата крачка да излезем, но след време като взеха да стават по сериозни нещата и един вид вече имахме връзка тя почна да се отдръпва.... няколко дни така и отворихме един път думата и тя ми съобщи че майка й разбрала и всъщност тя не била съгласна да излиза с мен и то не защото има нещо против мен като човек а заради това че не съм турчин и майка й държала да ходи с турчин казах и че това аз не го разбирам но щом за нея(момичето) е проблем ОК ще се разделим (естествено не го приех толкова равнодушноно...)
Въпроса ми е как е при вас обръщам се най вече към момичетата защото тях родителите ги пазят повече :D но и към момчета
Попадали ли сте в такава ситуация ???

oO Requiem Oo
06-04-2014, 00:15
Не, аз даже повече си падам :D

Ouroboros
06-04-2014, 06:19
Като цяло изобщо не се виждам да излизам с туркиня или ромка, най-много заради религията и нейната семейна среда.

Hilary_
06-04-2014, 07:25
Проблем ли е за вас да започнете връзка с човек от друг етнос, религия, раса ?
Не, не би ми било проблем. Даже ми е интересно какво би се получило, с човек възпитан далеч от българския манталитет. А щом аз нямам проблем с това и нашите няма да имат. Това си е мое решение.

BanKai
06-04-2014, 07:37
Не, не би ми било проблем. Етносът, религията или расата нямат значение ако двама души се обичат.

npp
06-04-2014, 07:45
ако дори и след пет години няма добро разбиране, тогава какво значение има какви са расата и етносът?!, а липсата на разбиране при хора от третия свят се оказа именно заради лошите традиции, култура, обкръжение, възпитание, и пр., и всичко това произхожда от тяхната лоша религия

DarkTemplar
06-04-2014, 08:22
Една позната от известно време има връзка с индиец. Техните не са особено окей с това.

tori
06-04-2014, 09:07
Никога не съм излизала/имала връзка с човек от друг етнос или религия. Причината е, че не съм изпитвала нежни чувства към някого. Не би имало проблем от моя страна, защото няма нищо расистко в мен. Откъм родителско тяло също едва ли ще видя недоволство. Те, също като мен, гледат човека, а не народността или кожата му. Даже ме бъзикат, че някой ден ще им доведа японец или кореец за зет и езиковата бариера би била нещо ужасно забавно.

sometimes_
06-04-2014, 09:25
Мен не ме привличат други етноси. Мисля, че съм предубедена. Просто не ме кефят, особено пък за връзка... Искам си чист българин. :D

Roland
06-04-2014, 09:56
oO Requiem Oо би ли дала някой по пълен отговор че не те разбрах
На всички благодаря за отговорите но давайте и другите пишете интересно ми е дали има хора които са изпадали в моята ситуация и как са реагирали. :}

baby_baby
06-04-2014, 10:17
Мен не ме привличат други етноси. Мисля, че съм предубедена. Просто не ме кефят, особено пък за връзка... Искам си чист българин. :D

Това

draid
06-04-2014, 11:11
Ами не знам да ти кажа. Бях си харесал едно момиче и в момента в който и разбрах името нещо в мен се счупи, не че не ме привличаше пак и нямах интерес, но не беше същото.

anonymous708973
06-04-2014, 11:36
Не, не би ми било проблем. Етносът, религията или расата нямат значение ако двама души се обичат.

Питат те дали БИ ЗАПОЧНАЛ ВРЪЗКА. Как в началото на връзката обичаш някого?
Не съм расистки настроена, но нито азиатци ме привличат, нито тъмнокожи. Освен ако не са мулати, де.
Религията за мен няма значение и не бих била с някого, който е фанатично религиозен. Не си представям някой да ме ръчка да ходя на църква всяка неделя или да слушам проповеди, да се кланя на Аллах по 10 пъти на ден, да се моли преди лягане... не, не.
Против турци нямам против, имам познати даже, но с ръка на сърцето... не си представям да представя турчин на баба ми, мисля, че инфаркт ще получи.

an7raks
06-04-2014, 11:44
Проблем ли е за вас да започнете връзка с човек от друг етнос, религия, раса ?


Специално туркините в повечето случаи са свестни и красиви момичета, така че нямам нищо против тях. Единствения етнос, който ненавиждам и просто няма как да стане да се спогодя е циганския... Няма начин да се хвана с мангалка... Религията не ми е проблем, стига да не ми я натрапва/това важи и ако е християнка/. Категорично бяла раса... Черните са... хм... черни... Пък жълтите ми приличат на дечица, просто бих се чувствал извратен...

Тромбоцит
06-04-2014, 11:46
Самият коитус не ми изглежда проблем. Не виждам как мога да се обвържа обаче.

Borntobewild..
06-04-2014, 11:56
Мен не ме привличат други етноси. Мисля, че съм предубедена. Просто не ме кефят, особено пък за връзка... Искам си чист българин. :D

+1

anonymous708973
06-04-2014, 12:22
Специално туркините в повечето случаи са свестни и красиви момичета, така че нямам нищо против тях.

А против татковците им? :д

umraz176
06-04-2014, 13:09
Понякога разликите във етноса,религията и другите,могат да се окажат сериозен проблем за една връзка.Няма как и да е иначе при това ниво на дискриминация.Но пък хората казват,че ако една любов е истинска,тя оцелява след всичко...

DragonLady
06-04-2014, 13:12
Мен не ме привличат други етноси. Мисля, че съм предубедена. Просто не ме кефят, особено пък за връзка... Искам си чист българин. :D

И аз съм на това мнение.

an7raks
06-04-2014, 16:31
А против татковците им? :д

Гледам да ни делят поне 100-тина метра... :D

BanKai
06-04-2014, 18:23
PinkPan7her, извинявам се. Не съм обърнал внимание. И все пак - да, бих.

babity
06-04-2014, 18:46
Челастря наред, за толкоз' не е проблем. Освен, че съм расистка и ме е гнус от цветнокожи.... Исках да кажа, че турците не ми пречат, че са турци, ако е за съвокупление. Ама за постоянно... надали. Тря'а да е няк'ъв отделен от техните откакто е на 3. Иначе никакъв шанс да им свикна с привичките. Пък и май псувам прекалено много кат' за домакиня от турски сериал.

xXxPETYAxXx
06-04-2014, 18:54
Мен не ме привличат други етноси. Мисля, че съм предубедена. Просто не ме кефят, особено пък за връзка...

+
Със същество, което в даден момент може да си вдигне телефона и да заговори на развален турски въобще не бих се занимавала по никакъв по-интимен начин.

Roland
06-05-2014, 12:48
Днес го намерих http://www.cosmopolitan.bg/liubov/ami-ako-tvoyata-liubov-e-s-druga-religiya.html
В крайна сметка с това момиче решихме да останем приятели за мен не е проблем но я виждам че на нея и е потегаво от това защото беше по влюбена в мен а при мене малко по трудно стават тея неща. Да се отдръпна ли или да оставя нещата както са или пък да опитам и да настоявам да сме заедно въпреки не съгласието на техните и да говори с тях ... ?

fUcKsMiLe
06-05-2014, 18:08
Това, което пантерата каза.
Нито на църква ще ходя, нито в какъвто и да било храм, за каквото и да е.
Иначе не бих имала проблеми, но българското си ми е най-хубаво и не искам друго.