PDA

View Full Version : Малък проблем с приятелката ми!



freestylerbg10
06-04-2014, 14:47
Една вечер бях при приятелката ми и както обикновенно започнахме с целувки и стигнахме до секс.Бях с кондом, но уви след края на акта забелязах, че след като го извадих в началото на влагалището и имаше нещо като сперма. Веднага погледнах презерватива да не е скъсан, но не беше пълних го с вода всичко си беше наред. Нормално веднага след това както се казва "обърнах" нета от форуми и коментари по тази тема и за всички подобни случаи пишеше, че това е от жената, да и аз така си помислих, че може да е от нея поради голяма възбуда, но както и да е.. Цяла вечер не можах да спя, а на другия ден (20 часа след акта) тя изпи хапче "Ескапел" за по-голяма сигурност. Мина почти месец вече, няколко дена (мисля, че 1 седмица) след това и дойде цикъла, закъсня с 1 ден, но това е заради хапчето "Ескапел" (гледал съм в форуми, че на жени след приема са им закъснявали с по 2 седмици). Въпросът ми е според вас, макар че и дойде и пи хапче мога ли да се притеснявам?

Благодаря предварително!

Revenge_
06-04-2014, 14:56
не !

freestylerbg10
06-04-2014, 15:04
И аз като цяло така мисля, но мисля, че можеш да ме разбереш какво ми е.. На 17 съм (тоест почти 18) малък съм все още и наистина бях много притеснен.. Но вече, ще внимавам и за по-голяма сигурност дори и с кондом ще свършвам извън нея..!

awesome96
06-04-2014, 20:18
Разбирам те напълно.. за мен отговора е НЕ! Нека чуем другите! Айде хора успокойте го хаха :)

Getyourfreakon
06-04-2014, 20:21
Не, разбира се, нали е пила ескапел

oO Requiem Oo
06-04-2014, 21:18
Не! И това си е от момичето, напълно нормално е.Не ти ли е било интересно защо отвътре е влажно?Ами заради това.Прочети още малко и ще разбереш.

Cloud9
06-05-2014, 07:58
Пила е хапчето напълно излишно.Не е в никакъв случай бременна не само заради ескапела.Друг път не го пийте ей така щото си видял нещо бяло.

bloodyF
06-05-2014, 10:59
Научете се да правите секс първо и тогава правете.
Ескапел не е ментов бонбон, за да се пие ей така....

LadyDi
06-05-2014, 12:56
Научете се да правите секс първо и тогава правете.
Ескапел не е ментов бонбон, за да се пие ей така....

Ма като има Ескапел, за кво ни е сексуална култура?

Няма страшно, няма как да е бременна.

draid
06-05-2014, 20:34
Най-глупавият Ескапел пит някога е това сигурно. По зле щеше да е само ако беше пила щото сте се целували.

HollyGolightly
06-05-2014, 23:21
Като си толкова малък и не ги разбираш работите, не прави секс. Всеки ден чета едни и същи теми, проблемът е, че се сещате да търсите инфомация чак когато стане някакъв гаф :? а в твоя случай дори и това не е. Всеки път ли щом забележеш нещо такова на приятелката си ще я тъпчеш с Ескапел?

baby_baby
06-06-2014, 10:26
Не е бременна но е нямало нужда да пие ескапела това е било от нея а не от теб

elena.a.nacheva
06-16-2014, 20:31
не