PDA

View Full Version : Не съм на себе си !



g100ianow
06-04-2014, 15:53
Здравейте ! От 2 години непрекъснато се оплаквам от здравето си(лято 2012). Всичко започна като се събудих 1 ден и усетих дразнене в гърлото, сякаш имах бучка или нещо друго. Изкашлях се няколко пъти да видя дали ще се оправи. Уви. Не обърнах внимание и реших да изчакам до другия ден. Така вече 2 години. Но не е само това. Трудно преглъщам, но вече свикнах с това. Ходих по лекари, всичко е наред, кръвните изследвания винаги са ми в норма и казват, че всичко е окей.Непрекъснато се притеснявах да не ми спре въздуха, защото наистина беше много неприятно. Непрекъснато ми е едно такова замаяно, сякаш сънувам, нереално. Забравям, чувствам умора. Много е кофти и се притеснявам да не ми стане нещо. Четох други теми по въпроса, има и други като мен и често ми казват, че може да е от разтежа ( на 17 г. съм). Ще съм благодарен на отговор или съвет. Благодаря !

an7raks
06-04-2014, 16:15
често ми казват, че може да е от разтежа

То тва и тумор да имаш, пак ще ти кажат, че е от растежа...
На уши нос гърло ходил ли си? ЗАмаяността и умората се получават при системно недоспиване или лош сън, който е характерен, ако имаш дихателни проблеми.

vladyman
06-05-2014, 11:15
Четейки това което си написал оставам с впечатлението, че ти имаш два отделни проблема, макар и да не знам какви точно. Според мен трябва да посетиш следните специалисти: унг - за гърлото, ендокринолог, кардиолог и невролог - за замаяността и умората. Гледай да минеш през читави специалисти и си състави възможно по-подробен списък на оплакванията си -> кога са се появили, какво точно се случва, имат ли някаква хроничност, има ли нещо което ги предизвиква/усилва/намалява и т.н.

g100ianow
06-05-2014, 16:30
Ами сега трябва да нося едни изследвания на друг доктор и той вече ще ме прати на кардиолог. Кръвните са добре, което ме изпокоява, снимка на белия дроб ще помоля да ми направят. На УНГ също мисля да отида. Благодаря за съветите :) Принципно имам астма, ама беше слаба, ходих преди на спец. лекар и резултатите бяха много хубави и ме отписа.

Leticcia
06-06-2014, 18:33
Писах ти на ЛС :)