PDA

View Full Version : PHABLET



AcH
06-04-2014, 17:00
Здравейте :-)
Предполагам, че всички сте чували за PHABLET - телефон и таблет в едно
Според вас струва ли си покупката на Phablet?
Какви са предимствата на фаблета пред смартфона и ВСИЧКО, КОЕТО МИСЛИТЕ ЗА ФАБЛЕТИТЕ
Поздрави! :P

JDeel
06-04-2014, 18:54
Пък аз днеска си мислех, че е време да премахваме тия телефонни разговори, минути, номера, и да минаваме на интернет - вайбър, майбър, туй-онуй. ГСМ операторите = доставчици на мобилен интернет :)

Един приятел си беше взел една китайска мултифункционална андроид плочка - таблет + телефон + телевизия даже. По-скоро е смешно като вдигне това нещо на ухото си за да говори с някой. После му взе интернет и телефона отново си го ползва като телефон. Не от всеки материал става добра сплав.

Mary_Jane_69
06-05-2014, 15:24
Не съм сигурна колко е удобно за телефонни разговори, на мен 4,5 инча са ми поносими, но повече не

OoVasKoO
06-05-2014, 17:36
Здравейте :-)
Предполагам, че всички сте чували за PHABLET - телефон и таблет в едно
Според вас струва ли си покупката на Phablet?
Какви са предимствата на фаблета пред смартфона и ВСИЧКО, КОЕТО МИСЛИТЕ ЗА ФАБЛЕТИТЕ
Поздрави! :P

Фаблетът притежава абсолютно същите функции като смартфона, само че е с по-големи размери.
Предимството му е по-голямата площ за работа, игри, гледане на клипчета. Разговорите не са недостатък, винаги можеш да ползваш хендсфри. В момента най-добрият избор според мен е Samsung Galaxy Note 3 (5,7 инча).