PDA

View Full Version : помогнете



koce_maca
06-05-2014, 08:26
Здравейте, казвам се Коце маца и се оприличавам като красиво и интелигентно момче. Запознах се с едно момиче, което играе цс като мен. Много запалена, но все още ме е срам да и кажа, че я харесвам. Помогнете ми.. не знам какво да правя :( Много ще съм ви благодарен! тя посуква като мен със диигъл и глок и изобще не пуска хакове.

tqnkata1
06-05-2014, 08:35
Коце уважавам това , че си от нашата CS генерация , но не одобрявам това , което правиш. Според мен не е правилно да имитираш моите теми , защото го приемам като лична обида и подигравка. Както и да е казвам го без лоши чувства и просто искам да ти кажа , че се чуствам засегнат.
Поздрави , Тянката ( O4ITE WALL RACETE AIM )

koce_maca
06-05-2014, 08:40
Коце уважавам това , че си от нашата CS генерация , но не одобрявам това , което правиш. Според мен не е правилно да имитираш моите теми , защото го приемам като лична обида и подигравка. Както и да е казвам го без лоши чувства и просто искам да ти кажа , че се чуствам засегнат.
Поздрави , Тянката ( O4ITE WALL RACETE AIM )

Тянка благодаря ти за това, което каза, но не разбирам кое съм копирал от теб? Споделям си любовния живот с потребителите и ако може съвет да ми дадат какво да направя по този въпрос. Много харесвам момичето.
Поздрави (KOCE MACA)

HJGG
06-05-2014, 11:44
Аз викам тия двамата да бъдат баннати от форума по ip а ?

koce_maca
06-05-2014, 12:27
Аз викам тия двамата да бъдат баннати от форума по ip а ?

Мъртва си за меен.