PDA

View Full Version : Чуствам се супер объркана...някакви идеи??



Sex_and_the_city20
06-05-2014, 20:04
Привет аз съм момиче на 19 години.Има едно момче той е на 25 почти и живеем в съседния квартал...запознахме се случайно и излязохме 2 пъти...после след 1 месец от запознанството ни той ме целуна...и после пак и така доста пъти ,даже и с език...и очевидно ме харесваше дори и да не си го призна пряко...но все по-рядко се виждаме и общуваме след като се бяхме скарали зареди неговата несигурност.Защото все пак е на 25 и не знае какво иска веднъж ми казва да сме си приятели друг път пък ме целува страстно...и так аз му казах че си играе с мен в яда си с лош тон и той от тогава се отдръпна и незнам какво да си мисля...харесвам го и искам да се получат нещатата...затова го поканих на рождения си ден който наближава но той каза ,че ще види и така нататък....има ли смисъл или как да разбера дали има смисъл и дали ще се получи или не между нас :(

Adorable Sunshine
06-05-2014, 21:01
Не си заслужава да се занимаваш с такива заблудени дечковци. :) Да го поканиш на рождения си ден и той да отвърне, че ще види, хаха! Поне от уважение и ако поне иска да сте приятели трябва да приеме. Моя съвет е - не си губи ценното време с хора, които не са наясно какво искат или си мислят, че всичко е в краката им, не си му играчка! ;)

lubopitna_123
06-06-2014, 10:19
Не знае какво иска все едно не е на 25 ,а на 15!

analgin
06-06-2014, 18:24
не се занимавай, няма смисъл

RapExotic
06-06-2014, 21:07
Ако кара БМВ ще се получат нещата - действай. :D

baby_baby
06-08-2014, 14:02
Мда ясно е че не знае какво иска по-добре поговорете и си изяснете какви сте

sl1nceetoo
06-08-2014, 14:24
Поканила си го и казал, че ще види... познато ми е. Не се занимавай по-добре, на 19 си, намери някой, който наистина ще те цени без да се прави на "дръж ми шапката".