PDA

View Full Version : iPhone 5s



AcH
06-06-2014, 05:50
Привет на всички :P
Искам да ви попитам дали си струва да дадеш 1200 лв. за iPhone 5s?
Не е ли по-добре да си купиш iPhone 5s втора употреба?
Колко време му държи батерията и всички ваши наблюдения, които имате над телефона
***Говорим за iPhone, които ще бъде заупен от България и ще бъде отключен към всички оператори***
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

draid
06-06-2014, 08:30
Абе за мен за Iphone не си заслужава да се дават повече от 500-600лв, какво остава 1200. Наясно ли си какво можеш и какво не можеш да правиш с тоя телефон или го искаш само заради името и евентуално визията ?

Mozzela
06-06-2014, 13:47
Според мен си заслужава 1200 лева, НО ако е 32gb. Вземи си андройд, ако не искаш айфон за нещо конкретно, което не можеш да го правиш на андройд, няма смисъл.

change_to
06-06-2014, 20:55
За толкова пари земи си един хубав лаптоп и една нокия 1100 :D

Mary_Jane_69
06-06-2014, 22:24
Вземи си комп.

fevoos
06-06-2014, 22:57
идея си нямам за кво са им на хората тия iphone - и...просто имиджов телефон, да не говорим, че има и prestigio - та, които са по - добри..

Eagle 123
06-06-2014, 23:17
идея си нямам за кво са им на хората тия iphone - и...просто имиджов телефон, да не говорим, че има и prestigio - та, които са по - добри..

Е не само тоя кипърски боклук, тип полудневка, не ги пускай в категория смартфони, че са доста по-зле и от модели като Huawei Ascend, Moto G, да не говорим за ZTE Blade !

Към автора - за мен най - разумното е да изчакаш това моделче да го пуснат по-широко в продажба, в случай че нямаш възможност да си го поръчаш от UK / USA http://www.gsmarena.com/oneplus_one-6327.php

AcH
06-08-2014, 16:39
Преди един месец си купих лаптоп и не ми трябва още един :D Решил съм да си купувам телефон и се чудя между Galaxy S III или iPhone 5s. Мислеь да си взимам Samsung Galaxy S II, но батерията му държи много малко време ;-) Благодаря на всички, които са изразили мения и чакам още :-)
Поздрави :P

AnnieHahha
06-08-2014, 20:29
Ами виж .. зависи.
Преди няколко месеца и аз мислех да си купувам iPhone (4s) ,но се отказах,защото :
1)Батерията държи малко.
2)Осъзнах,че исках iPhone само за ''гъзария'' :D
3)Боклуци са.
Плюс това ,ако искаш телефона само заради някои приложения ,които ги няма в Google Store , си вземи някой евтин от 500-600 до 700. Мисля ,че има такива в olx.bg..Не си струва 1200лв лично според мен, но ти си решаваш...:)

K_O_L_E_V
06-11-2014, 21:53
Аз бях с андроидски телефон и го смених, защото бях адски разочарован. Взех си 5S зимата и това са ми впечатленията:
- Батерията държи много повече от на стария ми телефон (Xperia P). Без проблем изкарвам от сутрин до вечер с доста ползване на мобилен интернет/WiFi и среден на брой разговори.
- Телефона РАБОТИ, за разлика от Андроидските му конкуренти, които решават да забият, когато най ти трябват.
- Относно това, че приложенията са платени аз го ползвам предимно за чат и имейли - по-известните приложения в тази сфера са безплатни. Официалните приложения също са безплатни (Google Drive, Gmail, Google Maps, Yahoo Mail etc.)
- Друго, което ме накара да се насоча към този модел е размера на екрана - 4 инча мисля, че са перфектния размер. Модата с 5+ инчови екрани не я разбирам, а и няма къде да го държа.

Доволен съм и не съжалявам. Ако имаш някакви по-конкретни въпроси питай.

OoVasKoO
06-11-2014, 21:56
Е щом си дошъл от Xperia P, то всичко е ясно. :D
айфонът ти има по-голяма батерия, много ясно, че ще държи повече време xD

AcH
06-12-2014, 17:18
Аз бях с андроидски телефон и го смених, защото бях адски разочарован. Взех си 5S зимата и това са ми впечатленията:
- Батерията държи много повече от на стария ми телефон (Xperia P). Без проблем изкарвам от сутрин до вечер с доста ползване на мобилен интернет/WiFi и среден на брой разговори.
- Телефона РАБОТИ, за разлика от Андроидските му конкуренти, които решават да забият, когато най ти трябват.
- Относно това, че приложенията са платени аз го ползвам предимно за чат и имейли - по-известните приложения в тази сфера са безплатни. Официалните приложения също са безплатни (Google Drive, Gmail, Google Maps, Yahoo Mail etc.)
- Друго, което ме накара да се насоча към този модел е размера на екрана - 4 инча мисля, че са перфектния размер. Модата с 5+ инчови екрани не я разбирам, а и няма къде да го държа.

Доволен съм и не съжалявам. Ако имаш някакви по-конкретни въпроси питай.

Много ти благодаря за мнението :-) Поздрави :P

chris911203
06-12-2014, 23:32
За какво ти е Iphone? Samsung Galaxy s5 е в пъти по-добър :) Като започнеш от Рам паметта, та минеш през процесора и камерата :)

desperedbob
06-14-2014, 08:55
крис911203,ти май не разбираш достаъчно ,че да се обаждаш.Първо iphone са 200 пъти по добри от всички андроиди ,имам iphone 5s 16 гб и съм страшно доволен , а едно момче което има андорид Samsung Galaxy s4 вече му забива/лагва и това е защото playstore е развъдник за бълхи и андроид се скапва по бързо. Той е и гаден за използване ,а IОS е лесен за ползване и удобен !

draid
06-14-2014, 10:53
S5 е пластмасова сапунерка. В момента най-доброто което може да вземеш за 1200+лв е Z2. Ама каквото и да обясняваме, надали девойката ще си вземе друго освен iphone, нали трябва гъзария да има. Iphone е телефон за хората които не разбират. 95% от потребителите му даже не знаят какво могат и по-важното какво от Apple са им забранили да правят с телефона за 1500лв.

OoVasKoO
06-14-2014, 11:08
крис911203,ти май не разбираш достаъчно ,че да се обаждаш.Първо iphone са 200 пъти по добри от всички андроиди ,имам iphone 5s 16 гб и съм страшно доволен , а едно момче което има андорид Samsung Galaxy s4 вече му забива/лагва и това е защото playstore е развъдник за бълхи и андроид се скапва по бързо. Той е и гаден за използване ,а IОS е лесен за ползване и удобен !
значи твоят приятел не знае как да си ползва устройството правилно