PDA

View Full Version : Забавяне на менструацията



anita29
06-06-2014, 08:23
Здравейте,
Не знам дали съм пуснала темата в подходящия раздел, но ме извинете ако не е така. Реших да се регистрирам, за да се допитам за нещо до дамите. Та.. на 22ри ще имаме годишнина с приятеля ми и се предполага, че ще стигнем и до секс. Проблемът е.. ако може въобще да се нарече проблем, че менструацията ми идва на 19-20ти +- 2дни и по принцип си е редовна и нормална всеки път. Знам, че той отлично би ме разбрал ако не стигнем до полов акт, защото съм неразположена, но все пак аз го искам и като цяло искам всичко да си е перфектно и да си се насладим един на друг и интимно. И въпросът ми е какво да изпия или да направя, за да забавя менструацията си с няколко дни или евентуално да я предизвикам по-рано, за да може да премине до посочената дата. На 17 съм, до сега не съм правила подобно нещо, не мисля и да го практикувам след този единствен път, наясно съм, че да си коригирам когато си поискам цикъла не е здравословно и е само в моя вреда, но все пак… надявам се дамите да ме разберете... годишнина е все пак, само един специален ден и не искам да бъда неразположена и това да ми развали деня, а и след това вечерта. Чувала съм, че витамин С помага за това и разни други неща, за които нямам спомен. Пиша ви още от рано и се надявам да споделите мненията си от опит и т.н. Наистина ще съм ви много благодарна и ще се радвам ако си спестите злобните коментари. :)

baby_baby
06-06-2014, 10:12
Толкова ли не можеш да изчакаш 5 дена и тогава отколкото да си разваляш организма като пиеш хапчета да ти закъснее