PDA

View Full Version : объкрана история



stupidone
06-06-2014, 14:24
здравейте, пиша това защото съм много объркана и искам савет от неутрални хора...Преди 2 месеца се запознах с едно момче съвсем случайно във Facebook.Оказа се че той е от селото на една моя доста добра приятелка. Тя не ми каза нищо хубаво за него но все пак аз реших да изляза с него...още на първата ни среща той ме целуна и тргнахме. Първата седмица всичко беше много хубаво излизахме, той ме изпращаше до вкъщи и всичко беше ок. Седмица след това той все намираше оправдания да не се виждаме и реших аз да отида до неговото село защото не може все той да идва. Отидох, но това което ме издразни беше че пред неговите приятели се държахме като непознати, прегладнах това. На следващата седмица той отново ме отбягваше и аз реших че щом ще прави така е по добре да се разделим и той нямаше нищо против.След раздялата ни той продължаваше да ми пише и така стана че се наложи пак да отида до неговото село т.е. в моята приятелка и пак излязохме с тяхната компания...вечерта той отново ми писа че му липсвам и след няколко дена пак бяхме заедно отначало всичко беше добре.Понеже аз бях наказана той дойде до у нас и влезе през терасата докато нашите спяха за да може да се видим, но не след дълго той започна да си пише с братовчедка ми защото искал да научи повече за мене аз нищо не казах и се правих че не ми пука. Един ден изнудих наще даме пуснат да спя в моята приятелка и мислех да му направя изненада като се появя неочаквано. Всичките му приятели знаеха че съм там но ме прикриваха. Щом се появих в барчето където беше той, стана и се измести на друга маса. Там имаше много хора и аз реших да се държа все едно нищо не е станало не исаках другите да научават че имаме някакъв проблем. Цялата вечер не си говорихме а на другия ден той ми писа че нещата не вървят и иска да се разделим и аз съответно се съгласих с него. Той продължи да ми пише, а аз му отг с мисълта че той иска да си останем приятели докато той не ми написа че има възможност да дойде в нас но аз му казах че като не сме вече заедно няма смисъл да идва. На другия ден той ми звана проссто да ме чуел и понеже аз имах някой неща в него, които не са важни но можеше да ми ги върне и си уговорихме да му звъна когато искам да се уговорим къде ще се видим за да си взема очилата, сега аз се чудя да му се обааажвам ли за тези неща които за в него те са някакви дреболи като слънчеви очила, шал и такива ...знам че видим ли се той ще ми се натисне и аз няма да мога да го отблъсна ..... да си прежаля ли вещите ? и да се върна ли при него 3 ти път ?

Moneyweather
06-06-2014, 14:49
Или си трол или си много глупава :)