PDA

View Full Version : Нямам му доверие :(



bebeto__
06-06-2014, 19:39
Здравейте , с приятеля ми сме заедно вече от 3 години . Бяхме разделени за доста време , но не спряхме никакъв контакт през цялото време . От около 2-3 месеца пак сме заедно.. Проблема е че в момента не му вярвам за абсолютно нищо.. постоянно го мисля къде е , какво прави , с кой е ... Всичко това се поради от предишни истории... Става въпрос че преди, никога не ми казваше когато отива някъде и все разбирах от други хора . Криеше винаги от мен когато отива при приятелите си , защото имах против тях , понеже се забърква с наркотици, полиции и т.н покрай тях... По принцип това беше преди , но съм изгубила цялото си доверие към него и това много ме мъчи. А от както се събрахме , сякаш наистина си ми казва всичко както си е , доказва ми го , но аз пак не му вярвам :( И той вече се отчайва от мен , казва ми че му било гадно като не му вярвам и напълно си го заслужавал за всичките лъжи преди... Не знам какво да правя вече всеки ден се караме заради мен :( не знам как да спра , искам да му вярвам , но наистина не знам дали мога :( Дайте ми съвет моля ви ... :(

xoxi
06-06-2014, 19:50
Само времето ЕВЕНТУАЛНО ще ти помогне да си възвърнеш поне част от доверието към него. Не мисля, че е възможно предадено доверие да се изгради наново, освен ако едната страна не е наивна.
Но ако виждаш и усещаш, че не те лъже, предполагам постепенно ще започнеш да му вярваш повече. Твоята реакция е напълно нормална в случая.

RapExotic
06-06-2014, 21:09
Как може да се върнеш при някого, на когото нямаш доверие?

girlwithblueeyes
06-06-2014, 21:39
Защо въобще си с човек на който не вярваш?Страшна логика ..

Hilary_
06-07-2014, 07:30
Как може да се върнеш при някого, на когото нямаш доверие?
!!!!

bebeto__
06-07-2014, 14:49
ОБИЧАМ ГО !! -ДОСТАТЪЧНО ЛИ Е ?

Hilary_
06-08-2014, 07:13
Обичта и доверието са обвързани и не, не е достатъчно.

bebeto__
06-08-2014, 10:47
Права си ,че са обвързани , но на мен наистина ми е достатъчно това че го обичам . Убедила съм се че не мога да бъда с друг (пробвала съм) .... а сега ме чака мъчителен разговор с него относно това ,че му нямам доверие .. май ще се разделяме ...

baby_baby
06-08-2014, 11:38
Нормално след толкова лъжи да не му вярваш но за какво си с него след като му нямаш доверие по-добре да не се събирате

AnnieHahha
06-09-2014, 17:31
Късай го.

yakuza_
06-09-2014, 18:56
секунда, че кихнах върху кокаина си

RiB
06-10-2014, 22:10
секунда, че кихнах върху кокаина си

:lol:

По темата: Аз поне не виждам смисъл да си с някого, на когото нямаш доверие.

NissaN
06-11-2014, 10:58
На твой риск се върни при него.

scarface.mirka
06-15-2014, 09:14
Защо сама си усложняваш живота,ти като му нямаш доверие за какво си при него,само за да се натоварваш с излишни скандали.Ти сама си само-навиваш,че не можеш без него.Напротив можеш,ама не искаш.Това ти е проблема,трябва да го оставиш,само да го обичаш е нищо,трябва да има и доверие и като той ти го изгубил е негов проблем.Да се спасява.