PDA

View Full Version : Липсва ли ви?



ShtrudeL
06-06-2014, 19:46
Колко често се връщате назад в миналото и до колко ви липсва то? Кои са най-честите места/ситуации/моменти, в които искате да се върнете или преживеете отново? Кое свое Аз искате отново да бъдете? А щастливи ли сте в настоящия момент с това, което сте? И т.н. и т.н.


Аз съм в кофата и ш'си праЯ квоТ си искам!

Mary_Jane_69
06-06-2014, 21:16
Много, да, живея в миналото, липсва ми да живея в .. момента... Емоции... Спомени :/

an7raks
06-06-2014, 21:30
Оо, да, често се случва да ме е яд за пропуснати шансове и мигове, както и за времето, когато нищо не се искаше от мен... Най-често става въпрос за моментите, когато съм се държал идиотски с близки хора. Не искам да бъда никое мое минало Аз, смятам, че се развивам към добро. Щастлив, трудно може да се каже... Да речем доволен...

DoubleDMG
06-07-2014, 03:00
Много ми е яко , как съм сега,само дето има доста неща , които бих изживял отново,не само бих върнал времето,ами бих си и останал там,не ми се остарява.

yakuza_
06-07-2014, 07:00
Чумата, туберкулозата, Чернобил :oops:

Mary_Jane_69
06-07-2014, 07:50
със душа на стар тибетски монах, помни всички човешки катаклизми

IlovEmyPuffYToY
06-07-2014, 14:00
След периода в детската градина всички спомени се опитвам да ги залича. Може би някой спомени не, заради любими хора и т.н., но иначе колкото по-далече от онова пъпчиво пубертетско минало пълно с драми и пълни с напрежение мигове, толкова по-добре. Това бяха тъмни периоди повечето. (не че сега съм много по-голяма де, ама все пак 8-) ) Добре ми е сега след претърпени 1000 метаморфози 8-) Плюс най-добре се живее като си концентриран в настоящето.

tori
06-08-2014, 16:10
Оо, да, често се случва да ме е яд за пропуснати шансове и мигове, както и за времето, когато нищо не се искаше от мен... Най-често става въпрос за моментите, когато съм се държал идиотски с близки хора. Не искам да бъда никое мое минало Аз, смятам, че се развивам към добро. Щастлив, трудно може да се каже... Да речем доволен...
Амен-амен ама не съвсем същото.
Някак... Да, често се връщам/х в миналото, често ми липсва/ше. Често ме е яд и често рева за минали неща. Искам си Аз-а от детската градина или първи клас. Щастлива не съм по никакъв начин ама приемам себе си, грешките си и настоящето и ми е някак добре по тоя начин. Ако не друго поне не се обвинявам за неща, които не съм сторила и гледам в настоящето, почти не мисля за „назад“ и „напред“.

EinGutesKind
06-08-2014, 17:33
Не, не искам пак по цял ден да стоя в училище, да пиша домашни, да съм зависим от нашите и да не мога да правя нищо "без позволение". Даже се чудя как съм оцелял в тоя ужасен период, сега ми е много по-добре :cool: