PDA

View Full Version : Новият IT сайт на България



itzonebgnet
06-07-2014, 09:19
Здравейте съфорумци,

Изключително драго ми е да се запозная с вас! Казвам се Дженк, занимавам се с онлайн блогване. Споделям своите лични съвети и тактики за да имате по-добър сайт.



Наскоро създадохме нов сайт/портал, където може да намерите почти всичко, от което се нуждае вашият сайт. Като се започне от монетизиране до Seo оптимизацията му. С екип от трима души, ще се опитаме да Ви помогнем и да превърнем вашия сайт в една машина.



Аз ще Ви помагам главно в WordPress и монетизиране (също така в Seo оптимизацията). Надявам се, че ще има интерес към сайта, за да продължаваме да пишем материали с кеф както се казва.



Сайта може да видите тук (http://itzonebg.net)



С уважение,

Дженк

JDeel
06-07-2014, 13:05
Щом сте ентусиасти - бива. Ама Дженк, името ти е много по-запомнящо се от този домейн дето сте избрали. Ако ще има "bg", защо да не е направо .bg домейн? А ако не е .bg, то пък е най-добре да е .com. Ако някой го няма записан някъде то не знам как трябва да го налучква :)

itzonebgnet
06-07-2014, 14:20
Щом сте ентусиасти - бива. Ама Дженк, името ти е много по-запомнящо се от този домейн дето сте избрали. Ако ще има "bg", защо да не е направо .bg домейн? А ако не е .bg, то пък е най-добре да е .com. Ако някой го няма записан някъде то не знам как трябва да го налучква :)
Здравей!
Благодаря ти за мнението,JDeel. За .bg домейн нямах нужните финанси. Относно .com, той повече е с комерсиална цел, но както и да е. Ми името ми попринцип е трудно за някои, но щом ти си го запомнил - браво! Ще се радвам, ако имаме читатели като теб :)