PDA

View Full Version : [СПЕШНО] .. Проблем



joksss
06-07-2014, 11:36
Приятелката ми има проблем . Преди 4 дена и дойде едно кафяво течение за около 1 час и спря .. В момента тя има един проблем при който и се пишка пред няколко минути и я боли областта на влагалището ( отвътре ) . Ходи на гинеколог и прави изследвания . Докторката и каза ,че това е била някаква инфекция . Искам също така да кажа ,че преди това проблема беше в мен . Ходих до тоалетна през 2 минути въпреки ,че ми се пикаеше много малко . Водим полов живот и не знам дали аз съм и дал тази бактерия . Също така днеска започна да я боли стомаха ( от дясната страна ) . Искам да ми кажете дали да се притеснявам допълнително или да се отпусна ..

БТВ : Докторката и изписа едни хапчета да пие.
Ре: Цикъла и трябва да дойде утре .. Дали ще закъснее или ще си пристигне нормално по датата ?


Надявам се да ми отговорите

MarkKnight
06-07-2014, 13:08
може и да са гъбички,може и да е цистит...иначе ако водите полов живот без презерватив,ти си й предал тези неща...лекуват се с антибиотици и то доста продължително

joksss
06-07-2014, 13:16
А има ли вероятност да е бременна ? Защото ако има да знам да се самоубивам .. ( недейте ме хейтва )

П.П : Има ли вероятност да и закъснее цикъла заради проблема ?

Priceless
06-07-2014, 13:35
Е нали е ходила на гинеколог, докторът щеше да каже ако е бременна...и нямаше да й изписва хапчета. Излез от филма