PDA

View Full Version : Много объркана...



♡Dark Princess♡
06-07-2014, 13:32
Здравейте! Нова съм тук и се надявам много да ми помогнете, защото просто не мога да осмисля всичко, което се случва. И така, ето я историята ми: влюбена съм много в едно момче. Обичам го от близо една година. Винаги си говорим, шегуваме се, чувала съм от приятелки, че дори ме е гледал замечтано. Бях радостна, че може би споделя чувствата ми и реших да се престраша и да му призная. Това и направих, но за огромна жалост той ми каза, че не ме харесва. Плаках цяла нощ. Споделих на най-близката си приятелка моята мъка и тя ми каза да не се предавам, да продължавам да се боря за него. Не знам какво да правя - ако го забравя, живота ми ще бъде по-лесен и без мъки, но просто не знам как да го сторя. А в същото време просто имам нужда да го обичам, не мога един ден без да мисля за него. Моля ви, помогнете ми, отчаяна съм и съм съсипана! :(

Priceless
06-07-2014, 13:38
Ей така като почнете да говорите за любов без да знаете за кво става въпрос..Както и да е.

ако го забравя, живота ми ще бъде по-лесен
Сама го каза. Намери си некво занимание, шото сега лятото ше ти е скучно и още повече ще си набиваш филма.И ше ти е лесно, trust me

BeTheOne
06-07-2014, 14:48
Първо няма как да си влюбена в някого, с когото не си била. Любовта иска време, доверие, компромиси, вяра... тези неща няма как да са на лице, при положение, че не сте заедно. Интерес, привличане, симпатии, харесване - това са първоначалните чувства.

Силните емоции и чувства, които изпитваш са следствие от твои вътрешни въображаеми картини и изживявания. Те на пръв поглед може да са хубави, но могат да бъдат и много лоши господари и съветници. Зверовете си ги създаваме сами в мозъка и тези зверове ни ядат от вътре. Важно е да разбираме случващото се вътре в нас, за да можем да реагираме правилно на него. Научи се да не изпитваш силни емоции към хора, които познаваш бегло и те първа предстои да разбереш дали те имат интерес към теб. В противен случай много често ще ти се налага да оставаш разочарована. Ако нямаш определени очаквания, няма как да бъдеш разочарована.

Адмирации за това, че си се престрашила да изкажеш чувствата си. Така трябва да прави всеки нормален човек, но ние изпитваме необосновани страхове. Не се притеснявай да продължаваш да го правиш. Това, че ти е отказано, не означава, че си отхвърлена, отритната, грозна или нещо такова. Просто това е едно човешко мнение към определен момент.

Ако си харесваш момчето изчакай известно време и пак опитай. През това време можете да прекарате известно време заедно за да видите дали си допадате. Ако видиш, че интереса от негова страна нараства - действаш, ако ли не просто се примиряваш с факта и продължаваш напред. Това, че един път ти е отказал не винаги означава, че това е края. Може да има много причини поради, които да го направи. Някои зависещи от теб други - не.

Във всички случаи - не бързай да се влюбваш, давай си време, давай време и на двамата да разбирате дали си допадате, бъди коректна, уважавай другата страна.


Поздрави!


BeTheOne

RapExotic
06-07-2014, 20:26
На колко сте, на 13? На тази възраст много драматизирате нещата. Скоро ще срещнеш някой, който ще откликне на чувствата ти. Остави го този.

Hilary_
06-08-2014, 07:11
Девойко, на твоята възраст децата оцветяват книжки. Остави любовта за по - натам.
Прекалената драма вреди на човек!

Andjyy
06-08-2014, 08:42
Девойко, на твоята възраст децата оцветяват книжки. Остави любовта за по - натам.
Прекалената драма вреди на човек!

Ехее кога разбра възрастта й и кога метна око на статистиката ,за да видиш какво правят децата на нейната възраст ?!? Има ли нужда да разнищваме въпроса по кое време от развитието на детето се оцветяват книжки? Преди време във форума имаше една девойка,която непрекъснато даваше съвети в раздел Секс,а самата тя беше девствена(казвам го,защото по една или друга причина си мисля,че това беше ти..НО има голяма вероятност да съм се заблудила).


♡Dark Princess♡ мнението на BeTheOne ще ти е от полза.

Hilary_
06-08-2014, 10:35
По начинът й на писане разбрах.

baby_baby
06-08-2014, 11:48
Как разбирате че ви гледат замечтано???

Остави го щом ти е казал че не те харесва значи е така тъпо ще е да накараш човек да те хареса на сила