PDA

View Full Version : Притеснена съм!



aintnosunshine_
06-07-2014, 16:53
Здравейте! Много ще съм ви благодарна да споделите мнение по въпроса... на 26ти миналия месец го направих за първи път. Едно на ръка, че беше с кондом и второ - не е свършвал, докато е в мен. Така де, знам, че след първия път е нормално закъснение на цикъла ( трябваше да ми дойде точно в него ден ) , закъсня ми със седмица и нещо - дойде ми вчера. От тогава започна притеснението - течението е изключително слабо, 5-6 капки на ден най-много.. Запозната съм с имплантационното кървене, което се случва около седмица след зачеването, за това ще откача от притеснение.. според мен няма никакъв риск, но това течение адски много ме притеснява.. Мислите ли, че е станало нещо и на някое момиче случвало ли й се е да е толкова оскъдна менструацията?

Ednookiq_Smok10
06-07-2014, 17:00
Абе, момичета - напоследък подрастващите да не са станали продукт на серийно неограмотяване?
Чети тук: http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/565791-%D1%83%D1%84%D1%84-%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B0%D1%82%D 0%B0-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0-%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D0%B8-%D1%81%D1%8A%D0%BC-%D0%B1%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B0-(

И не забравяй след 5 дни да ни се похвалиш, че кървиш като заклано животно отдолу и че вече всичко е наред...
И да не забравиш да ми пратиш снимка и телефонен номер на лично (за услугата към теб, която направих сега). :P

aintnosunshine_
06-07-2014, 17:07
Чела съм темата, а първият ред беше излишен, ограмотена съм достатъчно, но то си е за мен така че :) не бързай да съдиш, когато не е на твоята глава, повярвай ми, различно е.. Благодаря ти

Ednookiq_Smok10
06-07-2014, 17:14
Добре, приемам забележката - не те познавам, нямам представа на колко години си и каква завършена степен на образование имаш, за да правя подобно заключение.

btw: да те попитам - след като правехте секс - дните след това случайно да си се питала "дали всичко е минало ок", дали ще ми дойде по график - точно след 3 дни, 5 часа и 11 минути +- 10 секунди?
Ако да - то отговорът е ясен - притеснено ти е било и => графикът на цикъла ти се е поразстроил. Като почнеш по-редовно да се ебеш с приятеля ти - а не на две-три седмици веднъж, и след като еуфорията от първия път остане в историята, то ще правиш секс, а месечното ти кръвотечение ще бъде +-1 ден.

едит: и дори не си ми пратила снимка (вече за 2-ри коментар)... (:

aintnosunshine_
06-07-2014, 17:21
Определено съм си задавала тези въпроси, не отричам и, че ми навлякоха стрес..като пък се сетя и, че си имам и други неща на главата + времето, си беше напълно нормално закъснението.. Просто се притесних заради въпросното понятие, което е първият симптом за бременност, пък и съм си паника. Мерси за отделеното време и п.с. щом нямам профилна, мислиш ли, че ще ти пратя? :Д

Ednookiq_Smok10
06-07-2014, 17:25
ми аз съм грозен :P , та затова - пък и въпрос на минути/няколко часа (какво те лъжа - истината е "до затварянето на файърфокс") и ще загубя връзка с този акаунт - тогава каквото и да ми пратиш/пишеш и т.н. ще е като да пращаш писма в нищото. :)
Що мислиш, че акаунтът ми завършва на 10? :D

baby_baby
06-11-2014, 10:51
Няма от какво да се притесняваш нормално след първия път да стане така с времето ще ти се регулира

elena.a.nacheva
06-16-2014, 20:28
Отговорът е много прост: Щом ти е дошло , значи няма нищо пък и щом е било с кондом и не е свършвал в теб... Споко :)

brsi
07-15-2014, 12:24
Бременна си.