PDA

View Full Version : Какво иска да направи?



guliaa
06-09-2014, 14:21
Здравейте... наистина ама наистина ще помоля някой да ми прочета простотиите и да ми даде някакъв логичен отговор. С приятеля ми бяхме заедно година. Аз съм на 17 той на 18. Карахме се много. В последно време някак сякаш му се промени държанието. Спря да ревнува, не му пукаше толкова къде и с кого излизам. Не се съмняваше в мен щот "имал ми доверие". Аз го карах да се виждаме. Той се беше изморен, имаше работа и т.н. Въпреки това отново твърдеше, че много ме обича.. иска да е завинаги с мен дори последния ден когато ТОЙ МЕ ОСТАВИ ми го каза,правеше планове за нас какво ще правим лятото и т.н. Но си мислех че просто си въобразявам. МНого пъти ми е и казвал, че му е омръзнало да се караме все искал по-спокойно връзка. ДОБРЕ! Дотук аз съм си виновна. Но какво направи той? Скарахме се за ПЪЛНАТА ПРОСТОТИЯ.. просто като говорихме не се разбрахме .. той ми затвори в лицето аз се ядосах и му казах че не мога така очаквайки да се стресне и да си оправи държанието. Пет дена не ми звъни вече ... досега винаги ме е търсил ама винаги. След като ме остави с изречението "приятен ти живот тогава" след два дена му звъннах..60 пъти + 30 смс .. умолявайки го като най-жалката (срам ме е себе си направо) да говори с мен .. за последно дори да е да ми звънне, да ми обясни, да говорим като големи хора. Че и с цялата си наглост докато аз звъня той си пише в фб (имам му паролата а той не знае) даже и по телефона си говореше по едно време. С цялата си наглост вчера дойде пред нас (тъй като е приятел с момчето което живее под нас) паркира си колата пред прозореца ми усили музиката и пусна песен която знае че аз харесвам .. не знам с каква цел и си тръгнаха. КАкто и да е. Интересното е че в фб му не си пише с никоя... оная вечер се направи на необвързван и остави снимките ни. После започна да праща покана и да се сприятелява тъй като е наясно че ще го видя това нещо. На другата вечер маха само едната снимка и другите ги оставя. Другото което е само да кажа... казвали сме си (тъй като се караме и събираме все) че дори да се разделим за 2 3 дена нито той да прави глупости нито аз докато не сме сигурни и двамата че нещата са приключили. Било то да излиза с други или да си пише с други. Възможно ли е затова да не си пише с други .. само да ме пробва.. стряска..? Дойде един негов приятел от Франция и сега са постоянно заедно и за да не му преча сега 2 седмици да обикаля да ходи където си иска и да прави каквото си иска просто да ме разкарва за малко и с това не вдигане оная вечер да се опитва да си остави една отворена вратичка ... и когато пак реши след 1 2 седмици да се оправим да ми звънне и да ми излезе с някакво оправдание? Всъщност може пък и наистина да иска да е приключил нещата. Но защо не си махна всичките снимки ? Той е наясно толкова добре го познавам, че аз това ще го видя и ще ми стане гадно защо не го прави? До същия ден той ми беше в леглото обяснявайки ми как никога за нищо на света няма да ме остави .. и същата вечер ми казва приятен живот с смс при положение е бил с мен една година???? Как може да е такъв човек.. аз това не мога да го разбера. Аз че съм виновна да виновна съм както той задето ме лъга така и аз задето много ревнувах.. но това ли е начина да приключиш с някой и да дойдеш на другия ден и да му бъркаш в раната? КАк може чак така да не ти пука? Другото което е той знае че много го обичам може би се надява аз да му се обадя? Поства си някакви песни в фб на Галин все напред все напред някакви точно лапешки изпълнения. И какво ще постигне с това? Не мога да повярвам че ме остави да му се моля, като някакво куче .. И този човек ме обичал и държал на мен. Не е истина какви хора съществуват. Единственото което му написах накрая е че никога повече няма да му звънна. И няма да се унижа за пореден път. Просто явно иска да си живее живота. И все пак това ли беше начина? Не знам какво да правя...