PDA

View Full Version : Привлечена съм от двама ????



k_lima
06-09-2014, 16:16
Значии супер много ме привлича най-добрия ми приятел.... Споделям му всичко, близки сме си, но това вече някак не ми стига .... Просто като го гледам и едвам издържам да не го целуна, прегърна, хвана за ръката или каквото и да е, само да го докосвам .... Казвала съм му, че го харесвам , и той също, но не искаме да си разваляме приятелството ... Проблема е, че тия тръпки към него са от много време и ми омръзна да настръхвам само като го видя, а да не мога да направя нищо.. От друга страна се опитвах да си дам шанс с едно друго момче ... Което определено е свестен и сериозен към мен, и той също ми харесва доста ... Знам, че е глупаво, но нормално ли е да ги искам и двамата? И какво да правя, не е честно спрямо тях, пък и за мен самата е мъчително?

bebeemalko
06-10-2014, 07:15
Определено не е лесен избора. Сложи нещата на кантар- какво ще спечелиш и какво ще изгубиш ако си с всеки един от тях. От друга страна казваш, че най-добрият ти приятел не е много "за" връзка, защото ще си развалите старите отношения. Замисли се за себе сии и сама реши

RapExotic
06-10-2014, 09:55
Сложи нещата на кантар- какво ще спечелиш и какво ще изгубиш ако си с всеки един от тях.

Тцц..

Със сигурност харесваш единият повече. Жена не може да бъде влюбена едновременно в двама. Тръгни с този, който те привлича по-силно иначе след това ще си задаваш въпроса "какво щеше да стане ако бях избрала него?". Другият вариант, който ми се струва, че е по-вероятен е да не си влюбена в нито един от тях, а просто да те привличат сексуално.

dedodekster
06-10-2014, 10:03
Много малко са случайте, когато много близки приятели си остават такива и след по-интимни отношения между тях. Ако не искаш да загубиш приятелството с въпросния пич не прекрачвай тази врата. А колкото до второто момче - сама трябва да разбереш имаш ли нещо към него или не. Ако имаш - лесна работа - взимаш си го, пък каквото сабя покаже. Ако нямаш - отдръпни се от него, никой не заслужава да е кошче за емоционални отпадъци.

baby_baby
06-10-2014, 10:22
Аз ако бях на твое място бих опитала с второто момче приятеля ти ясно ти е казал че не иска да си разваляте приятелството следователно не те харесва за гадже

StringTheoryPracticist
06-10-2014, 10:57
Можеш да опиташ полиаморията - да си с двамата едновременно, стига да са съгласни. Но ще трябва да им позволиш и те да виждат други.

bebeemalko
06-10-2014, 11:00
^от това рядко излиза нещо хубаво, а и е гадно да знаеш, че човека, с когото се виждаш е и с друг/а

Getyourfreakon
06-10-2014, 11:16
Нали най-добрия ти приятел ти е казал, че не иска да има връзка с теб,за да не си развалите приятелството, тоест трябва да избереш дали да тръгнеш с другото момче или не. Щом се харесвате, защо не?

Borntobewild..
06-10-2014, 11:36
Нали най-добрия ти приятел ти е казал, че не иска да има връзка с теб,за да не си развалите приятелството, тоест трябва да избереш дали да тръгнеш с другото момче или не. Щом се харесвате, защо не?

Абсолютно съм за това :)

StringTheoryPracticist
06-10-2014, 12:54
^от това рядко излиза нещо хубаво, а и е гадно да знаеш, че човека, с когото се виждаш е и с друг/а
някои го практикуват с години и са доволни

Momicheto:)
06-10-2014, 13:20
Колебая се между салата и пържола за вечеря.

sl1nceetoo
06-10-2014, 18:54
Има един много тъп тест, който обаче винаги действа! Хвърляй ези/тура. Вътрешното ще ти се прииска да се падна на една от страните и ще се усетиш.