PDA

View Full Version : Отслабване



qwertypes
06-09-2014, 18:22
Здравейте! Аз съм момче на 18 години и проблема ми е следният.Значи висок съм около 1.83 и тежа към 90 килограма и искам да отслабна и да направя някакво хубаво тяло.Бихте ли ми помогнали като ми кажете някаква ЕФИКАСНА диета съчетана с тренировки,при която ще имам сравнително бърз ефект,дори ако на някой му се занимава да ми изготви някакъв седмичен режим..храна,тренировки и прочие..и ако е възможно до края на лятото вече да съм се пооправил.Благодаря предварително и моля всички,които ще напишат ФИТНЕС,да бъдат така добри да напишат и уредите,защото фитнес е много общо понятие,а ако знаех всичко нямаше да търся помощ..

marrcandy
06-10-2014, 07:22
Идваш при мене даваш ми 60лв за хранителен режим и за тренировъчен и почваш да ядеш и да тренираш.
Никой няма да ти каже безплатно точно какво да правиш. Особено ако търсиш нещо конкретно. Пък и с теб се изисква индивидуална работа. Няма да стане за 1 месец.

pandabear
06-10-2014, 07:38
^ 60 лева ли, бе, хаахахахАХАХахахХАХАхахаа х

да живее тийнпроблем ;д

marrcandy
06-10-2014, 08:04
Не виждам нищо смешно.
Като отидеш в магазина дават ли ти продукти без да плащаш?

pandabear
06-10-2014, 10:08
смешно ми е, да. и то доста.

авторе, пиши ми на ЛС. ще ти ги обясня нещата и няма да ти взимам пари :Д
една биричка може да ме почерпиш някой път обаче ;3

marrcandy
06-10-2014, 11:57
Мисълта ми беше друга.
Има си професионалисти,които разбират повече от хората ,които са пробвали еди коя си диета.
Не разбирам защо е нужно да се пускат нови и нови теми,които остават без отговор. И кво ще му обясниш - яж месо и ориз и зеленчуци и спри сладкото. Или ще му кажеш прави корем,ръце ,гръб . Е няма да му помогнеш,защото не е толкова лесно,колкото мислиш. Иначе всеки щеше да има мечтаното тяло.

KumchoValcho
06-10-2014, 12:13
Прочети за интервалното бягане. Препоръчвам ти го пред обикновеното кардио. Успех

pandabear
06-10-2014, 14:05
marrcandy, нямам желание да те чета. Долавям огромна ограниченост в коментарите ти.

qwertypes, нещо ми се е прецакало в личните съобщения, тук ще ти напиша нещата:

Първи ден: Гърди и бицепс
Упраждения: Гърди
велоергометър 5-10мин
изтласкване с щанга от лег (цялостно) 4-5 х 10-12
изтласкване с дъмбели от полулег (горна част) 4-5 х 12-14
флайс 4-5 х 16
пек-дек 4-5 х 14

Бицепс:
сгъване с щанга от стоеж 4-5 х 10
сгъване с дъмбел на Скот пейка 4-5 х 12
сгъване тип чук 4-5 х 14
пътека 30-40мин.

Втори ден: Гръб и трицепс
Упражения: Гръб
велоергометър 5-10мин
придърпване на скрипец с широк хват отпред 4-5 х 15
придърпване на скрипец с широк хват зад врат 4-5 х 15
мечка 4-5 х 8-10
чукове 4-5 х 8-10
гребане на скрипец 4-5 х 15

Трицепс:
френско разгъване със Z-щанга от лег 4-5 х 10-12
^ същото, но от стоеж 4-5 х 10-12
разгъване на скрипец с прав лост 4-5 х 15
кростренажор 30-35мин.

Трети ден: Бедра
качване на блокче 4 х 20 на бедро
напади с дъмбели 4 х 15 на бедро
хак-клек 4 х 15-20
легпреса 5 х 15
мъртва тяга с прави крака 4 х 15
пътека 20мин

Четвърти ден: Рамо
велоергометър 5-7мин
рамени преси на машина 4-5 х 15
рамени преси отзад с лост 5 х 10-12
рамени преси с лост отпред 5 х 10-12
разтваряне в стоеж с дъмбели 5 х 14
пътека 30мин

**ако не са ти ясни имената на упражненията и уредите, пишеш в гугъл и ти излизат много клипчета, и картинки с начин за изпълнение (:

храната: Не са ти нужни малоумни диети, които са плъзнали навсякъде из нета. Ограничавай junk food-a, хвърли обстоен поглед над този линк: http://www.bb-team.org/forums/viewthread/49744 прочети и се информирай :)

***надявам се да ти е ясно, че дори когато постигнеш желания резултат не трябва да спираш с тренировките...

Успех ((((:

едит: Тежестта сам си я определяш. Общо взето е достатъчна, когато започнеш да усещаш парене на последните няколко повторения. С времето сам ще си я увеличаваш, то се усеща.

marrcandy
06-11-2014, 06:49
Не виждам нищо ограничено.
На начинаещ,даваш сплит. Страхотна си.

mayaaa
06-11-2014, 11:45
qwertypes, нещо ми се е прецакало в личните съобщения, тук ще ти напиша нещата:
Прецакали са ти се или просто го направи за да опровергаеш коментара на марканди?

Он: Прочети за кръгова тренировка. Май ще е добро начало.
Наистина не може да ти направим всичко на готово. Сядаш и четеш, друг начин няма. Из bb-team има много полезни неща по въпроса. Също ще е добре да изкараш 1-2 тренировки с инструктор, защото дори и да си видял от клипчета, почти със сигурност ще бъркаш техниката.