PDA

View Full Version : първата целувка... бляхх



tess
06-09-2014, 19:53
Какви са тия глупости с първата целувка и да се оставим на инстинктите??? Моля дайте ми съвети (има едно момче) защото си нямам идея какво се прави. Дайте ми съвет. Благодарско предварително.

DeHu
06-09-2014, 20:05
Ами най-хубавото,което можеш да направиш е да си спокойна,защото иначе най-много да се влошат нещата.Не е голяма философия,наистина.

yolanda
06-09-2014, 20:08
И аз мислех, че това с инстинктите са глупости. Обаче се случи първата ми целувка и се оказа вярно, дори предчувствах момента преди това :) Не мога да ти дам друг съвет, освен този с инстинктите :)

Illusion772
06-09-2014, 20:09
Какви са тия глупости с първата целувка и да се оставим на инстинктите??? Моля дайте ми съвети (има едно момче) защото си нямам идея какво се прави. Дайте ми съвет. Благодарско предварително.

Пийни нещо преди това - да видиш как ще дойдат от самосебе си нещата :)

yolanda
06-09-2014, 20:10
Ако пийнеш, ще миришеш на алкохол. По-добре недей.

Illusion772
06-09-2014, 20:12
Ако пийнеш, ще миришеш на алкохол. По-добре недей.

И двамата да пият тогава

yolanda
06-09-2014, 20:20
Истината е, че никой не може да ти даде съвет. Това са неща, които просто се случват, без да ги мислиш.

BanKai
06-10-2014, 05:40
Истината е, че никой не може да ти даде съвет. Това са неща, които просто се случват, без да ги мислиш.

+ това се подсигури да имаш една дъвка в повече, защото няма да е приятно на човека отсреща ако идваш от рибарника.

anonymous708973
06-10-2014, 05:53
Ако пийнеш, ще миришеш на алкохол. По-добре недей.

Че това откога е лошо?

Е, добре, момиче, което още задава въпроси за целувки, да лъха на алкохол... мда, вероятно, не е най-добрата идея на света 8-)

Милата... наистина, това с инстинктите не са глупости. Няма да усетиш как сама ще си наклониш главата и ще затвориш очи. Просто имай дъвка под ръка, която глътни навреме или скрий някъде, че да си обменяте дъвки е леко... прекалено интимен акт :D
Иначе това, което може да е кофти, е просто да не си допаднете като маниер на целуване. Ама... едва ли ще го забележиш от първия път.

Нямай грижи :)

Dagichka
06-10-2014, 07:50
хаха наистина напълно естествено си идва затварянето на очите, навеждането на главата и тн.
единственото, което мен при всяка целувка с нов човек (не че съм се целувала с много де :Д) е, че винаги ми е твърде.. изпълнена с лиги :д но това след първите 2-3 срещи се оправя и се натъкмявате един към друг

RapExotic
06-10-2014, 09:50
Можеш просто да го целунеш по устните така, както го целуваш по-бузата. Най-вероятно той ще ти отвърне и от там нататък ще си станат нещата.