PDA

View Full Version : Извратено гадже



veneta_venito
06-10-2014, 09:38
Това, което казвам е много извратено, но аз му позволявам да го прави. Гаджето ми слага дамски превръзки. Събувам си гащите и ми слага, когато му кажа. Това е негова идея. Трябва ли да се притеснявам от това?

DarkTemplar
06-10-2014, 09:40
То намираш ли го за извратено и изпитваш ли неудобство от това?

veneta_venito3
06-10-2014, 09:51
То намираш ли го за извратено и изпитваш ли неудобство от това?

Авторката
Бях излязла от форума след това ми написа неактивиран акуант, но аз съм си забравила паролата на пощата и затова си направих нов акуант и нова поща за да мога да вляза.
Лично аз не го намирам за извратено, но за другите може и да е извратено. Дори ми е интересно, защото не съч чувала за друго момче, като моето. Отначало само ми беше притеснено, че може да не се справи, но след, като му обясних мина това притеснение. Досега не съм го сподяляла това с приятелки и ако го споделям трябва ли да се притеснявам, че ще ми се подиграват?

baby_baby
06-10-2014, 09:52
мда доста извратено е трябва да се притесняваш от тва

DarkTemplar
06-10-2014, 10:04
Авторката
Бях излязла от форума след това ми написа неактивиран акуант, но аз съм си забравила паролата на пощата и затова си направих нов акуант и нова поща за да мога да вляза.
Лично аз не го намирам за извратено, но за другите може и да е извратено. Дори ми е интересно, защото не съч чувала за друго момче, като моето. Отначало само ми беше притеснено, че може да не се справи, но след, като му обясних мина това притеснение. Досега не съм го сподяляла това с приятелки и ако го споделям трябва ли да се притеснявам, че ще ми се подиграват?
Щом на теб не ти е проблем, не се чувстваш некомфортно и не го намираш за извратено, значи всичко е окей. Нямам идея как ще реагират приятелките ти, зависи от техните характери и настроения.

Всеки си има странности, хората обикновено ги премълчават, защото са прекалено лични и неподходящи да бъдат заявени на всеослушание.

LoveInfect
06-10-2014, 17:51
Ми определено извратено! Не го търпи ако не ти е приятно...

Пиер Жонца
06-10-2014, 18:04
Напълно нормално е.

RiB
06-10-2014, 22:08
Уау, някое момче не си слага ли? Светът наистина полудя!!!

yolanda
06-11-2014, 13:23
Интересен фетиш има приятелят ти. Според мен не е извратено, но зависи ти как се чувстваш.

socareless
06-11-2014, 13:26
пак добре,че не използва тампон

Adorable Sunshine
06-11-2014, 22:45
Не разбрах защо трябва да споделяш на приятелките си или на когото и да е ? Това са си интимни ваши лични отношения, не е нужно да са публично достояние. До момента, в който не изпитваш притеснения или страх от неговите идеи, не мисля, че трябва да го взимаш толкова навътре. И все пак ако не ти харесват идеите му може да говориш лично с него и да му обясниш как стоят нещата. Тц-тц, учудвам се понякога.

analgin
06-12-2014, 07:19
Не го намирам за толкова извратено, просто му доставя удоволствие, всеки човек си има своите фетиши и странности.
Преди време имаше клипове с някакво момиче с фетиш към използвани тампони и превръзки и на единия си вадеше тампона и го изсмукваше целия докато отново стане почти бял , това за мен е извратено и гадно.

veneta_venito3
06-12-2014, 07:22
Не разбрах защо трябва да споделяш на приятелките си или на когото и да е ? Това са си интимни ваши лични отношения, не е нужно да са публично достояние. До момента, в който не изпитваш притеснения или страх от неговите идеи, не мисля, че трябва да го взимаш толкова навътре. И все пак ако не ти харесват идеите му може да говориш лично с него и да му обясниш как стоят нещата. Тц-тц, учудвам се понякога.

Може би си помислих,че мога да споделя, защото те ми сподялят неща и от там се сетих, че мога и аз да споделя нещо.

DarkTemplar
06-12-2014, 08:16
Може би си помислих,че мога да споделя, защото те ми сподялят неща и от там се сетих, че мога и аз да споделя нещо.
Едва ли ти споделят чак толкова интимни неща.

Hilary_
06-12-2014, 08:27
Аз го намирам за извратено, определено.
По принцип съм сравнително консервативен човек и това би ме стреснало!

В крайна сметка на всеки границите за извратеност са различни, така че зависи от теб, дали ще продължиш с него.