PDA

View Full Version : Истинска любов? да бе ..



v3ndetta7
06-10-2014, 10:28
Здравейте, не пиша често по такива форуми, но когато се налага и искам съвет от някого го правя, въпреки че имам доста хора до мен, се нуждая и от други мнения. Преди 7 месеца ми се случи да се влюбя наистина. Може би първото такова усещане в живота ми. Момичето ме намери. Отначало нямах чувства към нея, изглеждаше ми като досаден човек и въпреки това не се държах зле с нея. Постепенно я заобичах. И двамата бяхме на седмото небе от щастие. Бяхме лудо влюбени.. дали? Бях и се доверил максимално. Знаете за всички думи и обещания на момичетата, няма смисъл да ви ги цитирам.. всеки от вас е запознат предполагам. И така, преди 10 дни, както всичко си беше розово ми изтърси, че иска да сме само приятели и съм я бил изтощил? wtf? Не била готова за сериозна връзка и го осъзнала. Посъветвах се с приятели. Казаха ми, че това е второто най-смешно оправдание, след "вината не е в теб". Говорих много пъти с нея и каза, че категорично няма друг в живота и. Не искам да я забравям, не мисля че и бих могъл. Не съм и сторил нищо, но ако и досаждам и я моля, то никога няма да се получат нещата. Бих направил всичко за нея, буквално. Не мисля, че би се появило друго момиче, което да ме плени така. Нека да изключим съветите и за "връзка, с която да я забравиш". Не искам. Има ли истинска любов днес? Всичко ли е временно? Всеки ли гледа да се възползва от другия? "Обичам те" стана по-често ползван израз от "Здрасти". Какво е вашето мнение?

FAKE IT
06-10-2014, 10:44
Издънил си се, и то още в началото. В противен случай щяхте да сте тръгнали още на първата/втората седмица (мааааксимум), протакат ли се нещата ставате приятелчета, от което трудно има изход. След известно време те е ударила съчмата и си почнал да ставаш натрапчив и настоятелен, да действаш под влиание на емоции, без да мислиш, оная ти работа е действала вместо мозъка ти (още повече пък в етапа на "приятелство"), в резултат на което ... нокаут. "Бих направил всичко за нея, буквално" е достатъчно красноречив израз, че все още си на автопилот към издънката. Забий си два шамара или накарай нея да го направи вместо теб и се събуди.

Illusion772
06-10-2014, 15:13
Значи човек - казвам ти като човек преминал , през същата история.
Друг човек в живота й има - believe me - може само да го харесва , но иска да разчисти терена за да се пробва.
От личен опит знам , че няма да ти е лесно , но спри докато е време - не се унижавай , като й се обясняваш в любов или се опитваш да правиш нещо по въпроса. Момичета колкото искаш - знам че в момента нещата ти изглеждат безнадеждни "че не можеш да живееш без нея" "че я обичаш" , но това е временно.
Просто и теглиш майната и си търсиш късмета другаде - щом тая шматка не те оценя, някоя друга ще го направи. "Изтощил си я" - ебасии извинението - моля те повярвай ми - такъв човек в живота ти не ти трябва.
А й има нещо друго - момичета които намират момчета - са обикновено бройкаджийки - за нея просто е било важното да те свали и да знае , че си неин, докато не скочи на следващия, а ти да й ходиш след гъза - айде не се излагай.

Относно въпроса за любовта - ако ме беше попитал преди няколко месеца щях да кажа , че съществува ,но вече знам - любов няма , има интереси , има нагон , има сексуално привличане, но любов - съмнявам се.
Извинявам се ако на места съм бил по-груб , но историята ти прилича много на моята и съм леко пристрастен :) .

v3ndetta7
06-10-2014, 17:31
FAKE IT, благодаря ти за мнението.Прав си, предполагам. Аз спрях да се занимавам вече с нея, предполагам след време ще ми реве. А относно Illusion772, благодаря ти :) Твоето мнение наистина е прекрасно и напротив, не си бил груб изобщо. Прави сте, такъв човек в живота ми не ми трябва ;) Та аз все още съм толкова млад, даже съм лапе. В живота ми ще има много жени, които ще остават или по-дълго или по-кратко. А относно това, че не искам да тръгвам с някаква, за да я забравя е, че просто не искам да наранявам въпросното момиче. Все пак ще се почувствам готов и ще се опитам да се отдам на следващата любов, която срещна.

an7raks
06-10-2014, 17:35
Отначало нямах чувства към нея, изглеждаше ми като досаден човек и въпреки това не се държах зле с нея.

Първото впечатление винаги е най-вярното. ;)

v3ndetta7
06-10-2014, 17:43
Да, и аз това си мислих днес :) Някак си се чувствам и по-добре и по-свободен без нея.

Illusion772
06-10-2014, 19:10
FAKE IT, благодаря ти за мнението.Прав си, предполагам. Аз спрях да се занимавам вече с нея, предполагам след време ще ми реве. А относно Illusion772, благодаря ти :) Твоето мнение наистина е прекрасно и напротив, не си бил груб изобщо. Прави сте, такъв човек в живота ми не ми трябва ;) Та аз все още съм толкова млад, даже съм лапе. В живота ми ще има много жени, които ще остават или по-дълго или по-кратко. А относно това, че не искам да тръгвам с някаква, за да я забравя е, че просто не искам да наранявам въпросното момиче. Все пак ще се почувствам готов и ще се опитам да се отдам на следващата любов, която срещна.

Лично ако питаш мен - дай си някои месец почивка. Възстанови се напълно от тая шматка и тогава започни да се оглеждаш около себе си. За следващата ти връзка , вече доста изводи ще си си направил и много по-умело и мъжки ще се държиш.

https://www.youtube.com/watch?v=1HQL2HN3G_s - а й ето ти едно поздравче от мен - 100% ще ти хареса текста :)

Devilsplaymate
06-10-2014, 19:55
Ъм... какво, по дяволите, се случва? Очевидно се заформя някакъв клуб на Хвърчащия тестостерон.
Защо не търсиш вината и в себе си? Казваш, че нищо не си й направил, но това е твоята гледна точка. Казваш, че много си я обичал и би дал всичко за нея, а тя като те оставила, ти е казала, че си я "изтощил". Това ми звучи така, като че да си я "задушавал" във вашата връзка. И да, абсолютно възможно е да няма никой в живота й - нито бивш, нито кандидат-настоящ. Но "задушаването" е много неприятно, защото връзката наистина се изчерпва бързо.
Не казваш на колко години си, но наистина звучиш като лапе - просто преглътни загубата, извлечи си поуките и продължи напред.
То не бяха епитети, то не бяха чудесии.

v3ndetta7
06-10-2014, 20:11
Всъщност и аз отначало си мислих като теб. :) Поговорих с нея на тая тема и тя ми каза, че няма нищо такова.

П.С. в профила ми пише на колко години съм

FAKE IT
06-10-2014, 20:45
Ъм... какво, по дяволите, се случва? Очевидно се заформя някакъв клуб на Хвърчащия тестостерон.
Защо не търсиш вината и в себе си? Казваш, че нищо не си й направил, но това е твоята гледна точка. Казваш, че много си я обичал и би дал всичко за нея, а тя като те оставила, ти е казала, че си я "изтощил". Това ми звучи така, като че да си я "задушавал" във вашата връзка. И да, абсолютно възможно е да няма никой в живота й - нито бивш, нито кандидат-настоящ. Но "задушаването" е много неприятно, защото връзката наистина се изчерпва бързо.
Не казваш на колко години си, но наистина звучиш като лапе - просто преглътни загубата, извлечи си поуките и продължи напред.
То не бяха епитети, то не бяха чудесии.

Ъъм ... какво, по ангелите, се случва?! Очевидно се заформя някакъв клуб на "Недочух, недоразбрах, но пак се наврях".

Тук не става въпрос за никаква връзка и драми. Хората са приятелчета, докато на главния герой не му скимва, че това не му стига и иска още, при което става настоятелен и натрапчив в очите на момичето и тя го отсвирва.

За какви епитети и чудесии говориш, какичке? Да не обърка темата с "намислете си думичка, преди да влезете и вижте дали ще съвпадне с нечия друга".

Стига налива момчето, виж че е разбран и е пич, издъни се, разбра къде е сгрешил и ся продължава напред, от какво недоволстваш :D

v3ndetta7
06-10-2014, 21:05
Всъщност тя от самото начало искаше да сме нещо повече .. говорим за 7 месеца, от които поне 5 сме заедно :) така де .. бяхме

FAKE IT
06-10-2014, 21:08
Уф .. за какво ти трябваше да се обаждаш, ся онова, злото ... пипна ме на тясно :D

RiB
06-10-2014, 22:11
Не мога да разбера откъде идват тези хлебарки и с какво се хранят, че да стават толкова големи. Наистина ми е непонятно!

Hilary_
06-11-2014, 09:36
Всичко ли е временно?
ВСИЧКО, приятелю. Нещата опират до взаимна изгода и това с ""бях й се доверил максимално" сам осъзнаваш, че е грешка. За съжаление си попаднал на поредната лигла, която не знае какво иска и не мисля, че си заслужава да се занимаваш. Забравят се, повярвай ми.

yolanda
06-11-2014, 13:42
Не търси вината в себе си. Момичето ти е казало какво иска - раздяла. Много по-добре да се разберете с думи, отколкото да се лъжете. Понякога нещата не се оправят, трябва да ги приемеш. Приеми, че хората до теб не мислят като теб и ако ти още я обичаш, тя теб може би не. Нищо не може да стане насила. И да, истинска любов има - ти си я изживял. "Истинска" не значи "вечна" и "единствена".

AnarchyBoy
06-11-2014, 14:11
Първото впечатление винаги е най-вярното. ;)

Wise words ma friend...

v3ndetta7
06-16-2014, 09:19
Съжалявам, че изкопавам теми, но има напредък. Трябваше да разбера по гаден начин, че има друг, който е от друг град и даже не са се виждали ..

Hilary_
06-16-2014, 10:22
Съжалявам, че изкопавам теми, но има напредък. Трябваше да разбера по гаден начин, че има друг, който е от друг град и даже не са се виждали ..
Смятай..

Illusion772
06-16-2014, 12:09
Съжалявам, че изкопавам теми, но има напредък. Трябваше да разбера по гаден начин, че има друг, който е от друг град и даже не са се виждали ..

Не се изненадвам - аз минах през абсолютно същото нещо.
Просто приеми че това момиче е боклук и продължи напред, не й прави кеф като изпадаш в самосъжаление.

v3ndetta7
06-16-2014, 17:21
Изпълнен съм с адски много гняв. Не знам как да се отърва от него..

mimaria
06-16-2014, 18:07
търся си гадже<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

mimaria
06-16-2014, 18:11
;-);-);-);-);-);-)

Illusion772
06-16-2014, 18:21
Изпълнен съм с адски много гняв. Не знам как да се отърва от него..

Разбирам гнева ти.
Най-доброто решение е да започнеш да тренираш.

marilyn
06-18-2014, 14:43
Разбира се, че има друг.

Няма защо да си гневен. Тя е решила, че не иска да е с теб, харесва друго момче. Това са нормални неща от живота. Някоя друга ще се намери, с която да се харесвате взаимно.

fenastz
06-19-2014, 16:40
разбрала е, че си лесна мишена