PDA

View Full Version : Какво означава това ?



wildone07
06-10-2014, 11:05
С едно момче сме излизали 5 - 6 пъти и много ми допада.
Постоянно се прагръщаме, той ме прегръща, смеем се, докосваме се , целуна ме по бузката и врата и си мисля, че ме харесва.
Но все още не сме се целували, а някои приятелки ми казват ,че ако се харесват с момче - веднага на първата среща се целуват.
Какво трябва да означава това. Дали иска да сме приятели просто - което мен напълно ме устройва ?

baby_baby
06-10-2014, 12:37
Не е задължително на първата среща да си целувате

Мен лично приятелите ми момчета не ме целуват по врата и прегръщат

Харесва те

an7raks
06-10-2014, 12:41
целуна ме по врата

Е, по-ясно от това би било само да ти каже "Ша та друсам кат гладен циганин кисела джанка!"...

FliXesaL
06-10-2014, 14:34
Е, по-ясно от това би било само да ти каже "Ша та друсам кат гладен циганин кисела джанка!"...

:D:D:D:D:D

ForzaFelipe
06-10-2014, 22:10
Аз лично не целувам момичетата с който искам да съм просто приятел по врата. Това е знак който в много малко случай може да значи нещо различно от "искам те".

TROLLDADLOLCAKE
06-11-2014, 00:35
Е, по-ясно от това би било само да ти каже "Ша та друсам кат гладен циганин кисела джанка!"...

"Ба ти уби кочат с кюрека ба младеж" :D :D :D :D

anonymous708973
06-11-2014, 06:56
Значи, хем се чудиш защо не те е целунал, хем те устройва да сте приятели?
Я пак?
Горките момчета, честно.

Вземи да го целунеш ти - ще ти отнеме едно завъртане на главата на 20 градуса, когато тръгне да те целува по бузата.

А тва приятелките ти какво правят не трябва да е критерий. Те и секс може да правят на първа среща, ще правиш и ти, че да не останеш по назад. Целувала съм се и на първа, и на доста след първа среща и мога да кажа със сигурност, че във втория случай винаги, винаги е било по-интересно и е оставило по-готина емоция заради очакването.

wildone07
06-11-2014, 10:23
Значи, хем се чудиш защо не те е целунал, хем те устройва да сте приятели?
Я пак?
Горките момчета, честно.

Вземи да го целунеш ти - ще ти отнеме едно завъртане на главата на 20 градуса, когато тръгне да те целува по бузата.

А тва приятелките ти какво правят не трябва да е критерий. Те и секс може да правят на първа среща, ще правиш и ти, че да не останеш по назад. Целувала съм се и на първа, и на доста след първа среща и мога да кажа със сигурност, че във втория случай винаги, винаги е било по-интересно и е оставило по-готина емоция заради очакването.

Не че държа да сме само приятели просто и двата варианта ме устройват. Ааа не мисля че мога да се осмеля аз да го целуна. Най-макото ме е страх от реакцията

NissaN
06-11-2014, 10:50
Май не иска да сте само приятели.

anonymous708973
06-11-2014, 11:49
Не че държа да сме само приятели просто и двата варианта ме устройват. Ааа не мисля че мога да се осмеля аз да го целуна. Най-макото ме е страх от реакцията

Е, момчето ти е дало достатъчно сигнали, твой ред е да направиш крачката.

102
06-11-2014, 12:02
ей памперс такъв
никва крачка не прави

wildone07
06-11-2014, 16:34
Еее и аз така смятах, ама друго си е някакъв анонимен олигофрен да ти го каже ! :D :D :D ;)

ForzaFelipe
06-11-2014, 17:17
Не че държа да сме само приятели просто и двата варианта ме устройват. Ааа не мисля че мога да се осмеля аз да го целуна. Най-макото ме е страх от реакцията

Как е възможно и двата варианта да те устройват? Когато имаш чувства към някой, тръгваш с него(ако и той има същите), ако нямаш, си оставате просто приятели. Ако ще е просто за да казваш на приятелките си, че си имаш гадже...малко детски изпълнения са.

wildone07
06-11-2014, 18:06
Амии не, но просто съм в някакво такова средно положение :D - мисля за него, но не постоянно и не се побърквам. Смятам, че зависи от него, това имах предвид - ако стане - супер,ако не няма да страдам по никакъв начин.

RapExotic
06-11-2014, 19:30
Изчакай докато му мине и след това пусни тема "Влюбена съм в него, а той тръгна с най-добрата ми приятелка" ...

skatew
06-11-2014, 21:55
ако стане - супер,ако не няма да страдам по никакъв начин.
ко

MarkKnight
06-11-2014, 22:06
темата може да се опише точно с една дума: "ЖЕНИ"

btw на 16 ли сте?

Hilary_
06-12-2014, 08:19
Нападай смело.