PDA

View Full Version : Facebook проблем с гаджето



pass4y
06-10-2014, 12:33
Значи приятелката ми с която сме вече 6 месеца.. така имаше 1-2 дето и пишат в фейсбука и с нея се бяхме разбрали да не им отговаря да не им пише повече.. Гледам днес отново се водят разговори, пишат с едното момче особено, макар той е малък ( 10 клас) пък тя ще е студентка 1 година.. Чак не прочетох какво са писали, но и казах да го блокира, или да си махне фейсбука, да го маха от приятели.. т.н. Тя естествено не се съгласи, аз нямам фейсбук.. Не исках да се караме затова , но ме дразни това положение много, да настоявам ли повече да го блокира ? Какво ще кажете или да си върна моя фейсбук..

pass4y
06-10-2014, 12:34
Не искам да и правя скандали затова, но пък вътрешно са побърквам при мисълта че си пише,, накрая ще взема да пиша на момчета да спре да я търси..

fUcKsMiLe
06-10-2014, 12:42
Защо да не си пише момичето?
Това е толкова глупаво, да ограничаваш човека до себе си.
Може пък да и е приятно да си говори с тях.

baby_baby
06-10-2014, 12:42
Стига си я притискал какво лошо има да си пише се пак не са се виждали нито нищо нищо чудно ако продължаваш да я притискаш да те зареже

pass4y
06-10-2014, 12:54
абе то така се започва пишат мишат почва по едното време нон стоп говорене и после дай да се видим т.н.

sometimes_
06-10-2014, 13:06
Ти пък що гледаш с кой си пише във фейсбук?

dedodekster
06-10-2014, 13:09
Колкото повече я ограничаваш, толкова повече тя ще го прави, дори и само напук да е. Собственическите чувства никога не водят до хубаво...

MistarTroll
06-10-2014, 14:36
До колкото разбрах едното момче е 10 клас а тя след 1 година ще е студентка ?
Тогава кфо и береш грижата не вярвам след 1 седмица момиче на 18 години да ходи да се из**ка с дете на 16 години дето незнае още дали му се пикае или вода му се пие.

AnnieHahha
06-10-2014, 15:02
незнае още дали му се пикае или вода му се пие.

Ха-ха. +1

pass4y
06-10-2014, 15:11
и ВСЕ ПАК СУПЕР МНОГО МЕ ДРАЗНИ МИСЪЛТА САМО, ПРОСТО ТРЯБВАШЕ НЕСКА ДА ПРОЧЕТА КАКВО СА СИ ПИСАЛИ, и да съм спокоен, как ми се иска фейсбук да се преебе ама няма как това да стане.. Не искам да я ограничавам , но пък не искам да си пише и с момчета по цял ден... щото сигурно цял ден е в фейбука...

bloodyF
06-10-2014, 15:47
Явно не ти обръща достатъчно внимание. Но решението на проблема определено не е "Махни си фейсбука, иначе ще те зарежа". Момиче съм и го гарантирам.

Ivaaaaa
06-10-2014, 15:57
ех, тоя фейсбук...
тцтц, семейства разваля

pass4y
06-10-2014, 17:57
точно вниманието което получавах преди няколко дена сега липсва... и свързвам с това .. няма с какво друго..

FAKE IT
06-10-2014, 18:01
точно вниманието което получавах преди няколко дена сега липсва... и свързвам с това .. няма с какво друго..

Пробвай с "психарското ми поведение я отблъсква".

pass4y
06-10-2014, 18:11
Това че тука на вас ви го казвам така при нея не правя така сдържам се, само днес като се видяхме ... така стана дума и погледнах.. но не и говоря постоянно затова т.н.

Пробвай с "психарското ми поведение я отблъсква".

an7raks
06-10-2014, 18:12
Отърви се от трупа!

pass4y
06-10-2014, 18:17
от кой труп?

sl1nceetoo
06-10-2014, 18:51
Позната ситуация .. Не й мрънкай и не я притискай, в повечето случай нещата са много далеч от това, което си представяме. Има право да си пише с други, не е нередно и не би трябвало да те притеснява особено.

Devilsplaymate
06-10-2014, 20:02
Тя е със теб, в леглото е до теб, а ти се притесняваш, че си пише със някакво хлапе?
Мда, продължавай да се втренчваш и мрънкаш за това, и наистина има вероятност да отиде при него.

pass4y
06-10-2014, 20:32
Да но като си пиша с нея я чакам 2 мин да ми отг по 1 думичка , а по принцип не е така и ми отг веднага.. и ми се обеснява пък сега не е така

RapExotic
06-11-2014, 19:24
Точно в тази ситуация не прави нищо. Това е много добър тест на връзката ви. Ако залитне по него ще разбереш, че не си е заслужавала, но ако държи на теб ще ти е вярна.

skatew
06-11-2014, 22:00
бах тоз фейсбук само усложнява живота
що му обръщате толкова внимание? к'во значение има кой с кого си пише?

MarkKnight
06-11-2014, 22:03
тя иска ли да ти изневери...ще си намери начин,това че ще си махне фейсбука няма да и попречи по никакъв начин

fenastz
06-12-2014, 19:30
Ей това твоето мислене до никъде няма да те докара. ПИШИ СИ И ТИ С ДРУГИ МОМИЧЕТА. На тая твоята шафрантия очевидно не ѝ пука, защо на теб трябва да ти пука?

heartlesandfreaky
06-13-2014, 05:57
ех, ако го нямаше тоя фейсбук колко по-малко проблеми щяхте да имате :Д

BlackEyedPeas
06-13-2014, 08:40
Е нормално е да те дразни, защото явно тя е егоистка. Ти ако погледнеш друга и ще скочи до небесата, а тя като си пише с някой е безобидно или "ами той ме разписа, какво да направя?". Прави и ти като нея, връщай си профила и започни да харесваш и коментираш снимки на някои готини момичета и ти е гарантирано, че ще ти се издразни.

botevplovdiv1912
07-01-2014, 12:26
Няма нищо лошо да контактува с други момчета стига да не флиртува с тях .. Според мен си малко краен да и забраняваш да си пише с тях и това значи че не и вярваш

ngnlFTW
07-01-2014, 21:28
ех, тоя фейсбук...
тцтц, семейства разваля
+1 ;д
Стига, момичето има приятели момчета и момичета, както си говори с приятелките си така и с приятелите.. Каза, че са по-малки, едва ли я вълнуват особено, когато вече си има гадже.. Не може да я ограничаваш за щяло и нещяло, по-скоро да скъса с теб, ако се опитваш да я контролираш. Има правото да си пише, с който си поиска, а ти не мисля, че имаш повод за притеснение, след като не е имало признаци, че са повече от приятели.. Ако искаш можеш да я питаш, ама така по-спокойно да вмъкнеш в темата как са се запознали, кои са и т. н. Но в никакъв случай не ѝ казвай да не си пише с тях, а и честно казано не мисля, че е твоя работа с какво си пише във Фейсбук с приятелите.. Ако не получаваш голямо внимание просто я покани да излезете заедно например, да си поговорите и т. н.

ngnlFTW
07-01-2014, 21:30
Е нормално е да те дразни, защото явно тя е егоистка. Ти ако погледнеш друга и ще скочи до небесата, а тя като си пише с някой е безобидно или "ами той ме разписа, какво да направя?". Прави и ти като нея, връщай си профила и започни да харесваш и коментираш снимки на някои готини момичета и ти е гарантирано, че ще ти се издразни.

Най-много да се скарат.. мисля, че това не е най-правилния начин ; )

d-r.Zob
07-04-2014, 15:26
Фейсбук е като болест. Тя няма да те зареже с десетокласника, може да те зареже да се отдаде на фейсбук. Наистина, фейсбук е толкова обаятелен, защото виждаш само това, с което останалите искат да с перчат - снимки, пътешествия, нови придобивки. Докато тук във форумите показваме най-лошото, което имаме, най-перверзните и най-безсрамните си мисли. Показваме, че можем да паднем по-ниско, отколкото и ти сам можеш да паднеш. Е те това е: твоята приятелка съзерцава лъскавия живот на своите фейсбук приятели, за да може и тя да създава илюзия за свой собствен лъскав живот. Най-добре е да поддържа жива връзка с този десетокласник, може да настояваш да се запознае лично с него и така да поддържа приятелството си и също така да си затвори фейсбука. Така ще излезе, че не ревнуваш от момчето и приятелкатата ти няма да се обиди.