PDA

View Full Version : Гей бракове



Пиер Жонца
06-10-2014, 18:15
Какво мислите по въпроса за гей браковете в България? Трябва ли да бъдат узаконени у нас така, както в голяма част от цивилизования свят? А каква е позицията ви за отглеждането на деца от хомосексуални двойки?


https://www.youtube.com/watch?v=CnOJgDW0gPI&feature=kp

Devilsplaymate
06-10-2014, 20:26
Нямам нищо против гей браковете/съвместното съжителство или както там се нарича документа, който им издават. Въпроса е дали това нещо ще просъщестува в България по начина, по който е замислено, или ще се превърне в своеобразен... кич.

NissaN
06-11-2014, 11:02
ПРОТИВ съм гей браковете,ПРОТИВ гейовете съм и съм ПРОТИВ осиновяването на деца от педали.И от трите съм ПРОТИВ.

yolanda
06-11-2014, 13:15
ЗА гей браковете съм, където и да е, не само в България. ПРОТИВ всеки вид дискриминация.

RapExotic
06-11-2014, 18:39
Против!!

bloodyF
06-11-2014, 19:04
Щом се обичат хората–да се взимат.
Но съм против осиновяването/сурогатните майки/инсеминацията.

anonymous895156
06-11-2014, 19:10
Но съм против осиновяването/сурогатните майки/инсеминацията.

защо

Adorable Sunshine
06-11-2014, 22:24
Напълно съм съгласна с узаконяването на хомосексуалните браковете и прочие...
Сексуалните предпочитания са лични и индивидуални, защо трябва да осакатяваме хората като им забраняваме най-милото, да имат деца, да се радват на любовта си, да създадат семейство. Все пак любовта е връзка между две души, личности.
Живота е прост, хората сме тъпи и сами си поставяме граници, рамки в които да живеем и чрез тези рамки осакатяваме 100% от хората по света.
Един прост пример: Както казах живеем по даден изграден стандарт в това общество, всеки с по-различни разбирания е осакатен по някакъв начин, например металите,гръндж, хипита, феминистите, цветнокожите (ДА расизмът все още съществува) и т.н. са нещо като отклонение и биват изолирани от обществото.
Имало ли е нещо, което искате да направите, но знаете, че хората ще ви съдят ? ЕСТЕСТВЕНО. Хората са ужасни, отровни!
Каквото и да правите винаги ще бъдете съдени по един или друг начин.
Друг най-прост пример, тялото, красотата, не сме ли всеки ден съдени и упреквани за това, което не можем да променим? „Вижте го този, колко е грозноват,дебел,прост".
Нормалното е илюзия, „Нормалното за паяка е е хаос за мухата“. Спрете да осакатявате хората и да пречите на щастието им, какво са ви направили хомосексуалните? Просто искат да бъдат приети в това лудо общество.
Те са нормални хора, създават семейство и отглеждат съвсем здрави и щастливи деца! Не хомосексуалните семейства пречат на децата си, обществото им пречи, те ги карат да се чувстват различни, изкривени, втора ръка хора!
Узаконяването на хомосексуалните бракове, както расизма ще извърви дълъг път, но все пак любовта е могъща, никой не може да ѝ попречи. Свободата, свободата е нещо което не може да ни бъде отнето, правото на избор - също. Тази омраза, вродена в хората ни унищожава. Отворете очи и вижте в какво болно общество живеем, толкова сме заблудени. :)
Въпросът не е само в това да се приеме като писан закон, законът няма да промени нищо, хората трябва да го приемат, защото истинската власт е в хората, НИЕ СМЕ държавата, ние сме ВЛАСТТА !
-------------------------
СПРЕТЕ ДА БЪДЕТЕ ТАКИВА Е–Г–О–И–С–Т–И ! Да, това е правилната дума - ЕГОИСТИ !

baby_baby
06-12-2014, 09:41
ПРОТИВ съм гей браковете,ПРОТИВ гейовете съм и съм ПРОТИВ осиновяването на деца от педали.И от трите съм ПРОТИВ.

Това

bloodyF
06-12-2014, 11:05
защо

Защото не може малко дете да расте нормално когато има мама и мама или тати и тати. Не мисля, че може да му се обясни като на голям човек защо, аджаба, баща му е педерас /примерно/.
Както казах-нека си се женят, нека си се чукат. Когато стане въпрос за възпроизводство не мисля, че е нормално две жени да имат дете или двама мъже. Аз така ги виждам нещата.

HollyGolightly
06-12-2014, 11:39
Сексуалните предпочитания са лични и индивидуални, защо трябва да осакатяваме хората като им забраняваме най-милото, да имат деца, да се радват на любовта си, да създадат семейство.

Разбира се, а това, че ще осакатим психиката на едно дете, поставяйки го в такова "семейство", на кого му пука, важното е на гейовете правата да бъдат спазени :?

Adorable Sunshine
06-12-2014, 12:08
И как ще му осакатиш психиката? Психиката както виждам ви е достатъчно осакатена и без това. Това дето говорите са пълни измислици, празни приказки, без никакви доводи. Дете на хомосексуални родители ЛИЧНО познавам. Въпросния човек не е с осакатена психика, дори е хетеро. Смешни сте.

П.п.- а за психиката на децата, които са подложени на домашен тормоз, ами тези подложени на сексуален, ами сираците? По-добре ли е да останат в тази мизерия, психиката им ще бъде по-"не осакатена" при тези условия, не мислите ли ?

sometimes_
06-12-2014, 12:19
На мен не ми пречат. Имам приятели, който са гейове. Еми, големи пичове са. Колкото до това дали да имат деца - каква е гаранцията, че децата в "нормални" семейства ще станат достойни хора и няма да бъдат "осакатени". Де да знам, като гледам какви са децата на "нормалните" родители...започвам да се замислям дали в гей браковете няма да стават по-свестни. Не съм се замисляла много, но като цяло не го смятам за кой знае какъв проблем.

HollyGolightly
06-12-2014, 12:25
И как ще му осакатиш психиката ? Психиката както виждам ви е достатъчно осакатена и без това. Това дето говорите са пълни измислици, празни приказки, без никакви доводи. Дете на хомосексуални родители ЛИЧНО познавам. Въпросния човек не е с осакатена психика, дори е хетеро. Смешни сте.

Имаш един такъв познат и вече си правиш изводи за всички. Аз познавам много повече от теб, и съм имала възможноостта да работя с поне няколко такива деца. Нямате си идея за какво говорите, мислите си, че всички са като от семейните снимки на Нийл Патрик Харис, да ама не, живота не е филм.
И ми е много интересно какъв е този познат твой (явно приблизотелно твой набор, за да е наясно със сексуалността си) осиновен от обратни, при все че в България все още не е позволено?


бтв:
Въпросния човек не е с осакатена психика, дори е хетеро
какво ли споря въобще, та ти сама си противоречиш, дори бил хетеро, нали именно ние сме били осакатените?

an7raks
06-12-2014, 12:28
Твърдо ЗА връщането на специалните душове за подобни индивиди!

Adorable Sunshine
06-12-2014, 13:39
Имаш един такъв познат и вече си правиш изводи за всички. Аз познавам много повече от теб, и съм имала възможноостта да работя с поне няколко такива деца. Нямате си идея за какво говорите, мислите си, че всички са като от семейните снимки на Нийл Патрик Харис, да ама не, живота не е филм.
И ми е много интересно какъв е този познат твой (явно приблизотелно твой набор, за да е наясно със сексуалността си) осиновен от обратни, при все че в България все още не е позволено?


бтв:
какво ли споря въобще, та ти сама си противоречиш, дори бил хетеро, нали именно ние сме били осакатените?

Боже, не ми преписвай думи,моля. Подчертавам, че е хетеро, защото много хора твърдят, че хомосексуалните възпитават хомосексуалност у децата си.
Отделно, кой е казал, че въпросния човек е от България ? И мислиш ли, че в закона няма "вратички" ?
Няма да споря повече. Казах каквото имам да казвам. Не претендирам, че всички хомосексуални са китка за мирисане, и сред тях има лоши хора естествено.

fenastz
06-12-2014, 19:24
Ако в "цивилизования" свят да си гей е нещо нормално, да ти сера на цивилизацията

anonymous895156
06-13-2014, 12:31
За какви отклонения при подрастващите говорите?

Предполагам, че ще изтъкнете това, че в еднополовите семейства липсва точен майчински/бащински пример, което би объркало децата, когато са малки. До известна степен може и да е така, но същото важи и за отгледаните от един родител. Ако трябва да се водя по вашата логика, голяма част от тях са непълноценни хора или имат психически отклонения по гореспоменатата причина.
Освен това, въпреки че родителите играят основна роля при оформянето на личността ни, средата около всекиго от нас винаги е изобилствала от примери както за мъже, така и за жени, всякакви видове семейства и т.н. Бих разбрал притеснението ви, ако децата имаха досег единствено двамата си бащи или майки (въпреки че сексуалната ни ориентация е закодирана в съзнанието ни и едва ли нещо такова би я променило, освен ако индивидът не е бисексуален и просто не загърби частично влечението си към единия пол така, както правят много прикрити хомосексуалисти), но в случая нещата стоят далеч по-различно и е абсурдно да твърдите, че хомо моделът ще се набие в главите на децата и ще остане там като единствен такъв.

Може много да се убеждаваме в това кое е вредно и какво - не, важно е какво казват съвременните академична общественост и статистика по въпроса (разбира се, и там има противоречия). Аз не съм попадал на проучване, обаче, според което децата на хомосексуални родители са по-малко адаптирани или емоционално стабилни от останалите.
Изследване за влиянието върху подрастващите, отглеждани в лгбт семейства: http://www.freedomtomarry.org/page/-/files/pdfs/SPSSIPsychologicalSocialOutcomesforChildren.pdf


Защото не може малко дете да расте нормално когато има мама и мама или тати и тати. Не мисля, че може да му се обясни като на голям човек защо, аджаба, баща му е педерас /примерно/.

По същия начин, по който му казваш, че е осиновено/ще се развеждате с баща му.

igaydarov
06-13-2014, 14:28
ПРОТИВ съм! Природата ни е създала двуполови, и за да се продължи поколението трябва двойката да е от 1 мъж и 1 жена.
Нормалното продуктивно семейство и родители са от 1 мъж и 1 жена. Всички ние сме дошли на този свят от такова семейство, а не от еднополово. И това е така от векове не а хилядолетия.

Смятам всичко по-различно, за отклонение от нормалното, за някакво нарушение на хормонално и психическо ниво.
ПРОТИВ съм за разрешаване на отглеждане на деца от лесбийки и подобни хомо-та. Не мразя педалите и хомо-тата просто не искам те да отглеждат деца, след като не са модел за семейство.
ПРОТИВ съм педофилията, содомията и инцеста, които се налагат за легализиране в ЕС.

Има световен заговор срещу човечеството и той е за намаляването на популацията на хората на Земята, до 500млн души или максимум до 1млрд (защото има теория че ресурсите са ограничени и като сме повече като брой ги изчерпваме по-бързо и това ще доведе до разрушение на планетата 1 ден, и така ще настъпи по-рано този ден; друг е въпроса,че световните ресурси и богатства са съсредоточени в ръцете на 1 дузина хора...). Има един елит в света който го управлява и той иска хората по-скоро да намалеят като брой, защо описал съм го по-горе. Тъй като в днешно време не могат да направят световна война, тъй като е много рисковано да се използва ядрено оръжие и ще измрем всички, методите които са използвани са - болести (рак, спин, туберколоза, инфаркти, инсулти и други), ГМО, кемтрейлс, джихадисти, бедност и др. КАТО тук се включва и унищожаването на семейството като един огранизъм в обществото, нормалното семейство, което работи и създава поколение.

D12Respect
06-13-2014, 14:30
Наричат хомосексуалистите педераси, защото се държат като такива, не защото са гейове. Вечно мрънкат за права, които никой не им ги отменя. Кой в днешно време се жени, бе?!?! Като ви е толкова зор, в Европейския съюз сме, отивате до Франция, Холандия и там която и да е страна и подписвате.

Никакви деца за генетично болни хора.

anonymous895156
06-15-2014, 19:45
ПРОТИВ съм! Природата ни е създала двуполови, и за да се продължи поколението трябва двойката да е от 1 мъж и 1 жена.
Нормалното продуктивно семейство и родители са от 1 мъж и 1 жена. Всички ние сме дошли на този свят от такова семейство, а не от еднополово. И това е така от векове не а хилядолетия.

Смятам всичко по-различно, за отклонение от нормалното, за някакво нарушение на хормонално и психическо ниво.
ПРОТИВ съм за разрешаване на отглеждане на деца от лесбийки и подобни хомо-та. Не мразя педалите и хомо-тата просто не искам те да отглеждат деца, след като не са модел за семейство.
ПРОТИВ съм педофилията, содомията и инцеста, които се налагат за легализиране в ЕС.



ПРОТИВ съм! Природата ни е създала двуполови, и за да се продължи поколението трябва двойката да е от 1 мъж и 1 жена.

Факт. Природата прави хората хомосексуалисти - също. Не само тях, 450 други животински вида проявяват такива наклонности. Не виждам проблем, при положение че ≈95% от всички са хетеросексуални и все ще се намери кой да из*ере нова цивреща топка въглерод със средностатистическо IQ (това не беше в мой стил :?).

Жизнените функции на съвременния човек далеч не се изчерпват с това да се размножи. Бих казал и че много ретарди е по-добре да не го правят, за да не разпространяват гените си. Вземайки предвид прекалено голямата и главоломно нарастваща човешка популация, дори смятам, че е важно да се редуцира броят на новородените. Като се водя по вашата логика, стигам до извода, че хетеросексуалността в толкова големи мащаби е вредна за човечеството, трябва да се забрани и на всички да се прокламира влечение към същия пол. Сега стани гей (хайде, де, много е лесно да смениш сексуалната си ориентация. защо не отидеш на терапия? баба казва, че е хубаво.)

Хомосексуализмът не е болест, освен ако не се смяташ за по-компетентен в областта на медицината от Световната здравна организация. Нито пък е стерилитет, гейовете могат да имат деца също. Не се оправдавай с това, че нещата не стават натурално - самият ти живееш в напълно изкуствен свят и срещата ти с дивото общо-взето се свежда до разходка в парка. Естествено, когато става дума за месоядство или хомофобия, всички ставате лъвове и разгонени орангутани със свещена мисия да се възпроизведете, за да спасите цивилизацията.
Относно влиянието на семейната среда върху децата съм писал в горния си пост. Едно "не е нормално, защото не е нормално" не е кой знае колко силен аргумент.

Това за педофилията няма да го коментирам, защото не почива на никакви доказателства, а и мирише на популистки атакистки лозунг. Содомия (според Библията и Исуската) е всякакъв секс, който не е вагинален, прави се за удоволствие и е преди брака. Ако си толкова против нея, редно е да се придържаш стриктно към тези правила, иначе демонстрираш проява на лицемерие и избирателен морал.


Има световен заговор срещу човечеството и той е за намаляването на популацията на хората на Земята, до 500млн души или максимум до 1млрд (защото има теория че ресурсите са ограничени и като сме повече като брой ги изчерпваме по-бързо и това ще доведе до разрушение на планетата 1 ден, и така ще настъпи по-рано този ден; друг е въпроса,че световните ресурси и богатства са съсредоточени в ръцете на 1 дузина хора...). Има един елит в света който го управлява и той иска хората по-скоро да намалеят като брой, защо описал съм го по-горе. Тъй като в днешно време не могат да направят световна война, тъй като е много рисковано да се използва ядрено оръжие и ще измрем всички, методите които са използвани са - болести (рак, спин, туберколоза, инфаркти, инсулти и други), ГМО, кемтрейлс, джихадисти, бедност и др. КАТО тук се включва и унищожаването на семейството като един огранизъм в обществото, нормалното семейство, което работи и създава поколение.

благодаря, че ме развесели


Наричат хомосексуалистите педераси, защото се държат като такива, не защото са гейове. Вечно мрънкат за права, които никой не им ги отменя.

как можеш да отмениш нещо, което не си дал?


Никакви деца за генетично болни хора.

това за болестите го коментирахме
20% от мъжете имат генни мутации, затрудняващи възпроизводството. и за тях ли никакви деца?

tireheb
06-15-2014, 19:54
все тая
малко педерастия повече или по-малко, не би направило разлика

lisi4ety
06-16-2014, 08:02
ПРОТИВ съм гей браковете,ПРОТИВ гейовете съм и съм ПРОТИВ осиновяването на деца от педали.И от трите съм ПРОТИВ.
+
Разбира се, че не трябва да се узаконяват тия извращения!!! А да учим децата, че това е нормално.. айде стига. Против.

dimitar., много си навътре с нещата, ама никой не те е карал да ни отговаряш на всеки пост, благодарим ;3 ако мислиш, че ще промениш нечие мнение или ще постигнеш нещоо

anonymous895156
06-16-2014, 08:28
+
Разбира се, че не трябва да се узаконяват тия извращения!!! А да учим децата, че това е нормално.. айде стига. Против.


Нещата, които наричате нормални, са по-скоро социално приемливите норми на поведение в границите на съвременното общество и епоха, не природно обусловените такива (например, по природа хората са плодоядни и полигамни, но е масово прието да ядеш месо и да нямаш повече от един партньор по едно и също време.) Нормалното за теб може да е содомия за един арабин (значи ли, че е погрешно?) и това, което ти считаш за извращение, вероятно ще се приеме радушно от широкоскроен жител на Запада.
Освен това, не виждам как узаконяването на гей браковете ще повлияе на хетеросексуалните. Най-много децата да израстват по-либерални и да приемат различните не с омраза, а с разбиранe. Какъв ужас.



dimitar., много си навътре с нещата, ама никой не те е карал да ни отговаряш на всеки пост, благодарим ;3 ако мислиш, че ще промениш нечие мнение или ще постигнеш нещоо


8-)

an7raks
06-16-2014, 10:03
Нещата, които наричате нормални, са по-скоро социално приемливите норми на поведение в границите на съвременното общество и епоха, не природно обусловените такива (например, по природа хората са плодоядни и полигамни, но е масово прието да ядеш месо и да нямаш повече от един партньор по едно и също време.)

С Ива да не сте брат и сестра - гаджета?
Аз не виждам как в природата би оцелял един вид, ако представителите му са хомосексуални... Явно и природата не вижда...
Хората са ВСЕЯДНИ, не плодоядни!

anonymous895156
06-16-2014, 10:09
Аз не виждам как в природата би оцелял един вид, ако представителите му са хомосексуални... Явно и природата не вижда...


Не говорим за всички, практически погледнато е невъзможно сто процента от хората да се родят обратни. Природата си знае работата.


Хората са ВСЕЯДНИ, не плодоядни!

Не и по устройство на организма.

http://www.adaptt.org/grfx/misc/herbivore-chart.jpg

an7raks
06-16-2014, 10:29
Не говорим за всички, практически погледнато е невъзможно сто процента от хората да се родят обратни. Природата си знае работата.



Не и по устройство на организма.

http://www.adaptt.org/grfx/misc/herbivore-chart.jpg
Аве, ти не можеш ли да разбереш, че измислени таблици от още по-измислени вегетариански сайтове не се броят? :lol:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%81%D0%B5%D1%8F%D0%B4%D0%BD%D0%B8_%D0%B6% D0%B8%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%B8
" Човекът е класически представител на всеядните."

anonymous895156
06-16-2014, 11:12
Аве, ти не можеш ли да разбереш, че измислени таблици от още по-измислени вегетариански сайтове не се броят? :lol:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%81%D0%B5%D1%8F%D0%B4%D0%BD%D0%B8_%D0%B6% D0%B8%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%B8
" Човекът е класически представител на всеядните."

За да не се броят, трябва в тях да се съдържат неверни данни. Има ли такова нещо? Къде видя грешна информация в таблицата?
Смешно е да цитираш Уикипедия, където всеки малоумник (включително и аз) може да едитва и пише статии. В тази дори не са посочени източници, много достоверно.

an7raks
06-16-2014, 11:42
За да не се броят, трябва в тях да се съдържат неверни данни. Има ли такова нещо? Къде видя грешна информация в таблицата?
Смешно е да цитираш Уикипедия, където всеки малоумник (включително и аз) може да едитва и пише статии. В тази дори не са посочени източници, много достоверно.
Ама то всеки може и сайт да си направи... :lol:
Ето малко в твой стил: http://www.credoweb.bg/Vegetarianstvoto-povishava-holesterola-i-sbrychkva-kozhata-article20767.html
Колко са долни само да вкарват подправена информация в учебниците по билология! http://ucha.se/watch/1682/Hranene-na-zhivotnite

EinGutesKind
06-16-2014, 11:52
Против всякакъв вид брак съм. Ако двама души се обичат, не са им нужни подписи и простотии.
Относно осиновяването - ако едно дете расте с две майки/двама бащи, ще е много по-щастливо, отколкото в сиропиталище или по улиците, така че съм твърдо ЗА.

anonymous895156
06-16-2014, 12:07
Ама то всеки може и сайт да си направи... :lol:
Ето малко в твой стил: http://www.credoweb.bg/Vegetarianstvoto-povishava-holesterola-i-sbrychkva-kozhata-article20767.html
Колко са долни само да вкарват подправена информация в учебниците по билология! http://ucha.se/watch/1682/Hranene-na-zhivotnite

Започни със събиране на едноцифрени числа, с много упражнения ще стигнеш и до логически разсъждения. Казах, че по устройство на организма си хората са плодоядни, нещо, което не можеш да обориш, защото е факт, а ти ми обясняваш как в момента сме всеядни - не мисля, че някой го е отрекъл. Глупост е да се твърди, че човекът е типичен представител на всеядните животни, след като структурата му е далеч от техните и много по-близо до този на плодоядните и тревопасните.
Вегетарианството повишавало холестерола, хахахаха. Крещящо заглавие, пишман специалист и единични примери за хора, които не структурират правилно диетата си и имат проблеми със здравето или кожата - добър начин да накараш любителите на месото да се почувстват по-добре.

Въпреки че в момента се заговори за замърсяване на месните продукти с хормони и антибиотици, дори това да е истина, то количествата им са минимални и не представляват риск за здравето, смята тя.

А това дори няма да го коментирам. Не е като всеки собственик на кланица да иска да го вярваш.

http://www.huffingtonpost.com/2013/03/24/vegan-diet-help-skin_n_2933134.html#slide=more281120

an7raks
06-16-2014, 12:17
Започни със събиране на едноцифрени числа, с много упражнения ще стигнеш и до логически разсъждения. Казах, че по устройство на организма си хората са плодоядни, нещо, което не можеш да обориш, защото е факт, а ти ми обясняваш как в момента сме всеядни - не мисля, че някой го е отрекъл. Глупост е да се твърди, че човекът е типичен представител на всеядните животни, след като структурата му е далеч от техните и много по-близо до този на плодоядните и тревопасните.
Вегетарианството повишавало холестерола, хахахаха. Крещящо заглавие, пишман специалист и единични примери за хора, които не структурират правилно диетата си и имат проблеми със здравето или кожата - добър начин да накараш любителите на месото да се почувстват по-добре.

Въпреки че в момента се заговори за замърсяване на месните продукти с хормони и антибиотици, дори това да е истина, то количествата им са минимални и не представляват риск за здравето, смята тя.

А това дори няма да го коментирам. Не е като всеки собственик на кланица да иска да го вярваш.

http://www.huffingtonpost.com/2013/03/24/vegan-diet-help-skin_n_2933134.html#slide=more281120
А, не знам, аз съм си обикновен човек съм си...
Ти явно си биолог и по-ги разбираш нещата от хората, които пишат учебниците... Я ми дай някой официален учебник, в който е обяснено, че устройството на човешкия организъм не съответства на това на всеядните! Щото май само разни измислени сайтове и проучвания четеш и после плямпаш хвърчащи приказки...
Първата ми статия беше само, за да видиш колко абсурдно изглеждаш с подобни идиотски статии...

LadyDi
06-16-2014, 12:28
Против всякакъв вид брак съм. Ако двама души се обичат, не са им нужни подписи и простотии.
Относно осиновяването - ако едно дете расте с две майки/двама бащи, ще е много по-щастливо, отколкото в сиропиталище или по улиците, така че съм твърдо ЗА.

ха :)
добре... :)

anonymous895156
06-16-2014, 12:34
А, не знам, аз съм си обикновен човек съм си...
Ти явно си биолог и по-ги разбираш нещата от хората, които пишат учебниците... Я ми дай някой официален учебник, в който е обяснено, че устройството на човешкия организъм не съответства на това на всеядните! Щото май само разни измислени сайтове и проучвания четеш и после плямпаш хвърчащи приказки...
Първата ми статия беше само, за да видиш колко абсурдно изглеждаш с подобни идиотски статии...

Аз не знам кой уважаващ себе си биолог би заявил, че организмът на хората е като този на всеядните или месоядните, след като всички факти сочат обратното. Ти ми покажи учебник, в който се твърди това, щом смяташ, че е истина.
https://www.youtube.com/watch?v=tmXwWMub1w8

an7raks
06-16-2014, 12:37
Аз не знам кой уважаващ себе си биолог би заявил, че организмът на хората е като този на всеядните или месоядните, след като всички факти сочат обратното. Ти ми покажи учебник, в който се твърди това, щом смяташ, че е истина.
https://www.youtube.com/watch?v=tmXwWMub1w8

Купи си учебник по Човекът и природата. Мисля че в трети или четвърти клас се учеше. Предполагам, че уважаващи себе си биолози са го писали...

anonymous895156
06-16-2014, 12:47
Купи си учебник по Човекът и природата. Мисля че в трети или четвърти клас се учеше. Предполагам, че уважаващи себе си биолози са го писали...

Предпочитам да се доверя на това,

http://www.renovegans.com/media/images/graphics/ex/fruigivores-and-more.jpg

вместо на български учебник по Човекът и природата за трети клас. Въпреки че не вярвам там да пише точно това, което ти каза, по-скоро е споменато, че (днешният) човек е всеяден.

an7raks
06-16-2014, 12:56
Предпочитам да се доверя на това,

http://www.renovegans.com/media/images/graphics/ex/fruigivores-and-more.jpg

вместо на български учебник по Човекът и природата за трети клас. Въпреки че не вярвам там да пише точно това, което ти каза, по-скоро е споменато, че (днешният) човек е всеяден.

Аз предпочитам да вярвам, че в леглото ме чакат 7 девици, ама...

anonymous895156
06-16-2014, 12:57
Аз предпочитам да вярвам, че в леглото ме чакат 7 девици, ама...

:/

an7raks
06-16-2014, 12:59
:(

Lumia
06-16-2014, 21:51
нямам никакъв проблем с хомосексуалните хора, но според мен , може би малко закостеняло мнение, бракът е съюз между мъж и жена и целта му е продължение на поколението , което при жена-жена, мъж-мъж няма как да се получи по естествен начин. То си го пише и в БГ Конституция.

Auriss
06-16-2014, 23:54
ае и в тая тема ли помия ве , измет българска ;/
оня даже с аватар на Левски и сипе жлъч ахахаххаха

баси :cool:

Adorable Sunshine
06-16-2014, 23:55
Бракът, съюз между 2 рода, запазващи златото у себе си, това е било бракът, нищо повече.
Вижте хора, дали ще спорим тук не е от значение. До 10 години гей браковете ще бъдат легализирани в Европа и не само, това е революция. Одобрявате или не, не е от никакво значение. :) Бъдете щастливи и спрете да си тормозите умните главици (хаха). :)

an7raks
06-17-2014, 09:53
Бракът, съюз между 2 рода, запазващи златото у себе си, това е било бракът, нищо повече.
Вижте хора, дали ще спорим тук не е от значение. До 10 години гей браковете ще бъдат легализирани в Европа и не само, това е революция. Одобрявате или не, не е от никакво значение. :) Бъдете щастливи и спрете да си тормозите умните главици (хаха). :)
Да се надяваме, че дотогава ще легализират и тежките наркотици + оръжията...

yakuza_
06-17-2014, 10:06
В ЕС сме, да ходят да се женят в Холандия, не виждам за какво е цялата драма.

LadyDi
06-17-2014, 10:25
В ЕС сме, да ходят да се женят в Холандия, не виждам за какво е цялата драма.

цялата драма е, щото едни искат да покажат колко са либерални, а други - колко важни са традициите... и конституцията...
проблемът е, че не можем да си разрешим собствените проблеми, та сме се хванали в гей браковете, при все, че сигурно нито един от нас няма гей приятел, който да иска да се жени, та чак да не може да трае вече...

истината е, че с брак или без брак, гейовете ще си намерят начин да бъдат щастливи, а пък ние, докато пощим глупави проблеми, все ще сме недоволни и обидени на целия свят

yakuza_
06-17-2014, 10:48
Мда, всичко ни е наред (ето избори пак има след 2 месеца), а те тръгнали да решават проблеми дето ги имат западните страни.

igaydarov
06-17-2014, 22:35
димитре, много интересно извърташ нещата и ги изкривяваш!? Всеки знае, че под содомия се има предвид не правенето на орален секс или вагинален, а ПРАВЕНЕТО НА СЕКС МЕЖДУ ЧОВЕК И ЖИВОТНО. В редица европейски страни, това е практика, а има и случаи в Англия на такива бракове при които кучето например става наследник на бабата и т..н.

Не можеш да ме убедиш в никакъв случай, че 2ма мъже от които единия е мека китка (жена в мъжко тяло), пасивния, ще са равнопоставен пример за 1 средно средно статистическо семейство от 1 жена (с чисто физически: путка, цици и всички останали женски белези + хормона естроген и прогестерон) и 1 мъж (...с пишка, косми по гърдите, топки и тестостерон). Не можеш да ме убедиш никога, и трябва да си пълен олигофрен и ненормалник за да предлагаш това да стане нормално и масова практика. Това просто не е нормално. В природата има ИН и ЯН - мъжкото и женското начало. Всичко друго е ненормалщина и извратения някаква, генетична и ментелна деформация. Най-малкото е непълноценно...

Отвратителното е, че в училищата вече учат младите български деца на тия простотии, за еднополовите семейства и т.н.

Не мразя гейовете и не ми пречат като хора, голяма част от тях са супер точни, услужливи, добри хора и т.н. просто не вярвам че ще предоставят нормална обстановка и условия за нормалния растеж на 1 дете.

LadyDi
06-17-2014, 22:53
димитре, много интересно извърташ нещата и ги изкривяваш!? Всеки знае, че под содомия се има предвид не правенето на орален секс или вагинален, а ПРАВЕНЕТО НА СЕКС МЕЖДУ ЧОВЕК И ЖИВОТНО.
това не е вярно, потърси да видиш
содомия означава всякакъв секс, различен от вагиналния, в т.ч. орален и анален секс между двама души, както и секс между човек и нечовешко същество... в по-разширено значение, содомия означава секс, непредназначен за размножаване

терминът, който ти търсиш е зоофилия...

horacio
06-17-2014, 23:34
Както някой каза по-горе - по-добре дете осиновено от гейове, отколкото да расте по сиропиталищата, да няма възможности за образование и какъвто и да е продуктивен живот...
Нямам нищо против гейовете, имам такива приятели, не са с нищо по-различни от останалите : >
В повечето случаи когато хора осиновяват, те наистина искат дете, съответно го гледат по-добре, отколкото примерно ако за биологичните родители това дете е изненада и не го искат... Като цяло съм ЗА осиновяването независимо дали осиновителите са хомосексуалисти ли хетеро : > Пък и сватбите са яки, не разбирам какъв е проблема гейовете да се омъжват? Все едно ако се озакони бракът между хомосексуални, гейовете и лесбийките ще се увеличат... "Хей, озакониха гей браковете, хайде и ние да станем гейове : >" Дали ще е законно или не, няма значение, гейовете няма да спрат да са гейове :Д

Adorable Sunshine
06-18-2014, 11:26
Не можеш да ме убедиш в никакъв случай, че 2ма мъже от които единия е мека китка (жена в мъжко тяло), пасивния, ще са равнопоставен пример за 1 средно средно статистическо семейство от 1 жена (с чисто физически: путка, цици и всички останали женски белези + хормона естроген и прогестерон) и 1 мъж (...с пишка, косми по гърдите, топки и тестостерон). Не можеш да ме убедиш никога, и трябва да си пълен олигофрен и ненормалник за да предлагаш това да стане нормално и масова практика. Това просто не е нормално. В природата има ИН и ЯН - мъжкото и женското начало. Всичко друго е ненормалщина и извратения някаква, генетична и ментелна деформация. Най-малкото е непълноценно...


-------------------------
"Не можеш да ме убедиш в никакъв случай, че 2ма мъже от които единия е мека китка (жена в мъжко тяло)" , бъркаш гей с трансексуален. :)
Хомосексуалността да не е създадена по изкуствен път, че да е против природата?
Анимата е „душата", ядрото на дълбинното женско начало.
Анимусът е „душата", ядрото на дълбинното мъжко начало.
Мъжът и жената притежават както Анима така и Анимус.
Анимата и Анимусът ни формират още в детството само чрез присъствието си в нашето несъзнавано. Те образуват афективната страна на личността ни, обуславят ежедневното ни поведението, мислите, постъпките, нормалното или патологичното ни въображение.
Веднъж погребал своята Анима, мъжът започва да я търси вън от себе си. Съзнателно или не, се оказва в гонитбата на идеализиран образ на сродна душа (жената), с която да преоткрие изгубената си цялост. Обикновено човек не осъзнава, че е стеснил, че е осакатил личността си, като е отхвърлил един от полюсите на своето несъзнавано. А тъкмо това стесняване е „противоестествено", тъй като всеки от нас притежава важни хормонални характеристики на така наречен „друг пол". Когато изтласкваме другия пол, ние се самоотричаме и живем само с едната половина от личността си.
Според Ин и Ян "в мъжкото винаги има зърно женско, а в женското - мъжко."
Как трябва да изглежда една жена/мъж, как трябва да се държи, кого трябва да обича - социални "норми". :)

an7raks
06-18-2014, 12:11
-------------------------
"Не можеш да ме убедиш в никакъв случай, че 2ма мъже от които единия е мека китка (жена в мъжко тяло)" , бъркаш гей с трансексуален. :)
Хомосексуалността да не е създадена по изкуствен път, че да е против природата?
Анимата е „душата", ядрото на дълбинното женско начало.
Анимусът е „душата", ядрото на дълбинното мъжко начало.
Мъжът и жената притежават както Анима така и Анимус.
Анимата и Анимусът ни формират още в детството само чрез присъствието си в нашето несъзнавано. Те образуват афективната страна на личността ни, обуславят ежедневното ни поведението, мислите, постъпките, нормалното или патологичното ни въображение.
Веднъж погребал своята Анима, мъжът започва да я търси вън от себе си. Съзнателно или не, се оказва в гонитбата на идеализиран образ на сродна душа (жената), с която да преоткрие изгубената си цялост. Обикновено човек не осъзнава, че е стеснил, че е осакатил личността си, като е отхвърлил един от полюсите на своето несъзнавано. А тъкмо това стесняване е „противоестествено", тъй като всеки от нас притежава важни хормонални характеристики на така наречен „друг пол". Когато изтласкваме другия пол, ние се самоотричаме и живем само с едната половина от личността си.
Според Ин и Ян "в мъжкото винаги има зърно женско, а в женското - мъжко."
Как трябва да изглежда една жена/мъж, как трябва да се държи, кого трябва да обича - социални "норми". :)

Въпреки, че не съм съгласен, това мнение ми хареса...

igaydarov
06-18-2014, 16:18
това не е вярно, потърси да видиш
содомия означава всякакъв секс, различен от вагиналния, в т.ч. орален и анален секс между двама души, както и секс между човек и нечовешко същество... в по-разширено значение, содомия означава секс, непредназначен за размножаване

терминът, който ти търсиш е зоофилия...

знам за зоофилията, но явно тя е подвид на содомията.
ето прочети - http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%8F

LadyDi
06-18-2014, 16:49
знам за зоофилията, но явно тя е подвид на содомията.
ето прочети - http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%8F

Ти прочети:


Содомия (от среднов. лат. sodomia, през фр. sodomie) се нарича полов акт, който не е пенално-вагинален, напр. оралния или аналния секс, както и сексуалният акт между човек и животно.

YonaToxic
06-19-2014, 15:59
Строго против.

diegoz
06-19-2014, 16:09
С радост ще посетя гейска или лезби сватба.